Időjárás: 31 Celsius, tiszta, napsütéses idő.
Csapatunk szürke mezben, fehér nadrágban és fehér sportszárban lép pályára.

Egyelőre a fehérváriak járatják a labdát.
5'
Remili jobboldali beadási próbálkozását blokkolta Lang.
6'
Most a baloldalon vezettünk támadást, Hangya adta végül középre, de a védők tisztázni tudtak. Nem volt veszélytelen, szurkolóink rá is kezdtek, hogy "hajrá, Vasas!"
8'
Az első szögletet a hazaiak végezték el, Berecz fejelte ki. Ezt követően jött az újabb sarokrúgás, melyet Pavlov fejelt ki.
9'
Egy baloldali beadást követően Lazovics fejelt 5 méterről teljesen szabadon, amit Poleksic védett szépen, de les miatt végül mi jöhetünk szabadrúgással.
13'
Ádám tüzelt 24 méterről ballal kaptásból, de sajnos magasan fölé szállt.
14'
Előbb Debreceni tisztázott a 16-oson belül, majd Szivacski blokkolt egy lövést a jobboldalon.
17'
Debreceni rúgta fel Lazovicsot a félpályánál, ez sárga lapot ért.
18'
Baloldalról végezhet el szögletet a Vidi, Bódi végezte el, majd Poleksic nagy nehezen ki tudta öklözni, de közben Feczesin lökte is az ötösön belül, így szabaddal jöhetünk.
19'
Ádám maradt lesen a hazaiak 16-osán belül, nagy helyzet lett volna.
21'
Poleksic érkezett jól egy hosszúnak tűnő indításra, felkapta a földről a labdát, így nem alakult ki gólhelyzet.
22'
Berecz lőhette rá 14 méterről középről, az Ádámtól visszapattanó labdát, de a védők blokkoltak.
23'
Remili ívelte be a baloldali szabadrúgásunkat, amit Korcsmár kapura fejelt, de végül a védők tisztáztak.
25'
Szolnoki kapott sárgát, miután hátulról felrúgta Pavlovot a félpályánál.
26'
Az első 25 percet követően nagy gólhelyzetek eddig nem voltak, kiegyenlített játékot látunk.
29'
Stopira adta be a bal szélről, Feczesin tudott fejelni, de messze elment a kapu mellett.
30'
Poleksicnek most nagy védést kellett bemutatnia: Szolnoki cselezett a 16-oson belül, majd 5 méterről rálőtte, de végül Poleksic mellel védte a lövést.
31'
Szivacski kapott sárgát miután Lazovicsot rúgta fel.
34'
Az utóbbi percekben a Videoton birtokolja többet a labdát.
35'
4-500 szurkolónk kísérte el csapatunkat Felcsútra, buzdításuk betölti az egész stadiont.
36'
Szivacski mentett becsúszva nagyon szépen Bódi elől a 16-oson belül jobboldalon
37'
Nego a 16-oson belül rálépett Pavlov lábára, de a 11-es elmaradt.
39'
Feczesin vitte el a becsúszó Debreceni mellett, kapura vitte senkitől sem zavartatva, majd gyengén laposan középre lőtt, Poleksic védte.
40'
Bódit kellett ápolni, de láthatóan nincs komoly sérülése.
44'
1 perc lesz a ráadás.
44'
A baloldalon indult meg Bódi, végül fel tudtunk szabadítani
45'
Szabadrúgást végeztünk el a baloldalról, végül a fehérváriaké lett labda. Ezt követően vége lett az első félidőnek, az állás 0-0.
46'
Mi kezdjük a második játékrészt. Két csere is történt: Nálunk Burmeister állt be Debreceni helyett, a Vidinél Suljic Barczi helyére jött.
47'
A félidő első percében egy óriási lehetőséget adódott előttünk, Remili lőtte 11 méterről, de Kovácsik védett.
48'
A hazaiak is veszélyeztettek, a jobboldali lapos beadás végül mindenki előtt elgurult.
50'
Most a Videoton előtt adódott nagy helyzet: egy jobboldali szögletet követően először Poleksic szedte ki a léc alól a fejest, a kipattanót követően Hangya mentett a gólvonalról fejjel, az újabb próbálkozást pedig Stopira lőtte mellé.
52'
Remili adott be egy szabadrúgást a baloldalról 24 méterről, Burmeister elé került a labda, de sajnos lőni nem tudott.
53'
Simon kapott sárgát, miután hátulról felrúgta Bereczet.
56'
Korcsmát is sárgát kapott.
57'
Remili majdnem kapura tudta fejelni Ádám beadását, de a védők tisztáztak előle.
58'
Suljic nem sokat játszott, Géresi állt be a helyére.
61'
Egy jobboldali szögletet követően Stopira tudott fejelni, de mellé ment
62'
Bódi lőhetett 15 méterről középről, laposan középre tűzte, Poleksic védett.
63'
Pavlov kapott jó labdát a 16-oson belül, Remilinek középre passzolt, aki egy átvételt követően jobbal kapura lőtt, de középre tartott és Kovácsik védett.
65'
Veszélyes helyről, középről 22 méterről jöhet szabaddal a Vidi: végül laposan Negót akarta indítani Bódi, de hosszú lett neki, így mi jöhettünk kirúgással.
67'
Feczesin adta be balról, de mindenki feje felett elszállt a labda, bedobás a javunkra.
68'
Poleksic védett egy gyengébb lapos lövést
70'
GÓÓÓL!!!! Korcsmár! Egy baloldali szögletet követően fejelte be 5 méterről!
72'
Vinícius kapott sárgát miután lerántotta Pavlovot.
75'
Korcsmár indította szépen Remilit a jobboldalon, aki métereken keresztül vitte, Pavlovot akarta indítani, de támadónk lesen volt.
75'
Baloldali beadásunkat Kovácsik húzta le a levegőben,
76'
Pátkai állt be Simon helyett.
76'
Berecz kapott sárgát
78'
Korcsmárt kell ápolni az alapvonalon kívül egy levegőben történt ütközést követően, de úgy tűnik minden rendben.
80'
GÓÓÓÓL!!!!! Pavlov!!! Egy jobboldali szabadrúgást követően Pavlov érkezett a hosszú oldalon, aki jobb külsővel, kisodródva kapura tudta tenni, és végül be is csorgott labda
82'
Bódi 25 méteres középre tartó szabadrúgását védte Poleksic magabiztosan
83'
Kleisz érkezik Berecz helyére.
86'
Poleksic védett egy lapos gyengébb, beadásszerű lövést.
87'
Ádám helyett érkezik Murka, akinek ez az első NBI-es mérkőzése.
88'
Zúg a felelgetős: Hajrá....Vasas!!
90'
Jobboldali szögletet végezhetünk el: Egy fejpárbajt követően Ristevskihez került a labda, aki kapásból laposan lőtt 10 méterről, Kovácsik védte.