Játékvezetők: Szabó Zsolt; asszisztensek: Kóbor Péter és Márkus Tamás
Csapatunk szürke-fehér, a Videoton piros-kék szerelésben a pályán

1'
Elkezdődött a találkozó. Hajrá, Vasas!
2'
Az első helyzetet máris kialakítottuk, Ádám tette ki középről Hangyának balra, aki 10 méterről kapásból laposan lőtt, de a középre tartó labdát fogta Kovácsik
4'
Lazovic ívelte középre a szabadrúgást, de nem alakult ki veszély a kapunk előtt
9'
Remili távoli, baloldali szabadrúgását Kovácsik húzta le a levegőből
11'
Az első helyzetünk óta csendesen zajlik a találkozó
13'
Lazovic beívelését Kamenár húzta le az érkező támadók elől
14'
Remili kapott jó labdát Barczitól a baloldalon, lövésébe Juhász vetődött bele
16'
Az utóbbi percekben több az apróbb szabálytalanság, de lapok még nem villantak
19'
Stopira lőtt kapura balról, de a labda keresztbe elszállt a kapu előtt
20'
Vida jobboldali beadásába Hadzic ért bele, Kovácsik fogta
23'
Hadzic távoli bombáját Kamenár védte vetődve
26'
Vezet a Videoton, Hadzic a gólszerző. 1-0. Stopira passzolt középre balról, érkezett Hadzic, aki laposan a kapuba passzolt
31'
Bereczhez került a labda középen, aki tolt néhányat a labdán az átvételt követően, majd a lövésébe beleértek, így elkerülte a kaput. A szögletből nem alakult ki veszély
32'
Berecz jobboldali beadása veszélyesen érkezett a kapu felé, Kovácsik ütötte ki a léc alól
34'
Kamenárnak kellett résen lennie egy hazai lövésnél
36'
Hadzic veszélyes fejesét védte Kamenár
39'
Stopira lőtt hatalmas kapufát közelről
40'
GÓÓÓL! ÁDÁM! 1-1! Barczi passzolt Remilinek a jobboldalon, aki középre adta, majd a védők között kiváló ütemben érkezett Ádám, aki becsúszva elérte a labdát, és a jobb alsóba lőtt
41'
Ádám lőtt hatalmas kapufát 17 méterről, balról!
43'
Nikolov lövését blokkolta Ristevski a 16-oson belül
45'
Vége az első félidőnek, 1-1 az állás
46'
Folytatódik a mérkőzés, csere egyik oldalon sem volt
47'
A második félidő is egy Vasas-lövéssel indult, Vida távoli próbálkozását védte Kovácsik
51'
Ádám kapott sárga lapot, Fiolával szemben szabálytalankodott
55'
Lazovic középre érkező szabadrúgását fejelte ki Benes
57'
Stefan Scsepivocs gyenge próbálkozását könnyedén fogta Kamenár
59'
Barczi kapott sárga lapot, Stopirával szemben szabálytalankodott
60'
Ismét vezet a Videoton, Stefan Scsepovics fejelt gólt, 2-1.
62'
Ristevski is sárga lapos figyelmeztetésben részesült
64'
Vinícius állt be a megsérülő Stopira helyett
67'
Berecz megpattanó lövését védte Kovácsik
70'
Lazovic kapott sárgát kezezésért
71'
Ádám szögletét kifejelték a védők
73'
Barczi szabálytalankodott Lazoviccsal szemben, megkapta ezért a második sárgáját is, piros! Emberhátrányban folytatjuk
74'
Lazovic távoli lövése fölé szállt
75'
Pavlov érkezett Remili helyett
75'
Stefan Scsepovics próbálta átemelni Kamenárt, de kapusunk fogta
79'
Hadzic kapott sárgát
80'
Hangya ment el a bal szélen, beadása azonban rosszul sikerült, nem volt jó a támadóinknak
82'
Ádám került helyzetbe, középre akart passzolni, de a labda megpattant egy védőn, így lett veszélyes, de kapu mellé ment