Vecsés - Vasas 0-7 (0-3)

2016. augusztus 03. 18:00

Helyszín: Vecsés
A Vecsési stadionban mintegy 100 néző, 24 Celsius fok, enyhe szellő, és derült ég fogadta a csapatokat. Az ellenfélnél pályára lép Molnár "Monyo" Zoltán, Ponczók Csaba, és Majoros Árpád. Tóth Milán is pályára lépett nálunk, 19 éves, MTK-ból érkezett, ballábas, próbajátékos. U19-es válogatott.

1'
Csapatunk tiszta kékben, míg ellenfelünk tiszta pirosban. Mi kezdjük a mérkőzést.
2'
Saglik került rögtön gólhelyzetbe, de 5 méterről két védő vetődött a lövése útjába.
3'
Czvitkovicsot buktatta Monyó 20 méterre a kaputól. Saglik ravaszul, a jobb alsóba lőtt a sorfal mellett.
6'
Novák ugrott ki a jobbösszekötő helyén, majd az ötös sarkáról 2 méterrel fölé durrantott.
8'
Gergye játszotta magát tisztára a baloldalon, lement az alapvonalig, majd visszagurításáról lemaradtak a belső játékosaink.
10'
24 méterről jutottunk szabadrúgáshoz. Czvitkovics legurítását Saglik bombázta félméterrel fölé.
13'
A vecsési középhátvédtól ajándékba kapta a labdát Novák, egyedül vezette kapura, de hosszan szöktette magát, így a kapus megfogta a labdát.
15'
Czvitkovics a jobboldali 16-os sarkától végzett el szabadrúgást, A beívelést Vaskó fejelte rá, de a kapus védett.
19'
Osváthtól kapta a labdát Saglik 13 méterre, néhány jó csel után lövésébe beleléptek.
21'
Nagy Gerinek kellett egy bravúrosat védenie egy jobboldali éles beadás után.
24'
Czvitkovics szöktette a jobboldalon Novákot, lapos beadást hárította a kapus. Majd Saglik középre lőtte 16-ról, a kapus kiütötte, érkezett Murka, aki kicselezte a kapus és ballal az üres kapuba gurított.
28'
Mezőnyjáték folyt az elmúlt percekben.
32'
Osváthtot szöktették a balösszekötő helyén, beadásából szöglet lett. Czvitkovics szögletét kifejelték a védők.
38'
Novákot buktatták a kaputól 27 méterre. Saglik beívelését Murka visszajátszotta Tóth Milánnak, aki beadta, de a kapus lehúzta a berobbanó Vaskó elől.
39'
Czvitkovics kényszerítőzött Murkával, majd Saglikhoz passzolt, aki 12 méterre biztosan lőtt ballal a bal alsó sarokba.
41'
Osváth tette Novákhoz a labdát a jobboldali 16-osnál, lépett kettőt, majd lőtt, de a kapus hárított.
44'
Baumeister ívelte Saglikhoz a 16-os vonalánál, 3 jó csel után 1 méterrel fölé lőtt.
45'
Novákot tartották fel 40 méterre a kaputól. De már nincs idő elvégezni a szabadot.
46'
Vége az első félidőnek.
47'
Cseréltünk. Bejött Póser, és Ferenczi, lejött Nagy Gergely és Tóth Milán. Elkezdődött a második félidő.
50'
Novák passzolt Saglikhoz, aki 16 méterről jobb belsővel a bal felsőbe tekert.
51'
Czvitkovics ívelte be, de a kapus kiöklözte.
56'
Saglik kanyarintotta a labdát középre, érkezett Vaskó, aki védhetetlenül bólintott a hálóba.
61'
Saglik jobboldalról íveli be a szögletet, Murkának visszagurítva, aki 16 méterről rálőtte, de egy védőről kipattant az alapvonalra.
62'
Póser a léc alól tornázott ki egy bombát.
68'
Baloldali szöglet. Czvitkovics, Saglik kis szöglet, Murkának visszagurították, aki rálőtte de egy védőről ismét az alapvonalon túlra pattant a labda.
69'
Osváth utánrúgásért kapott sárgát.
72'
Saglik végzett el szabadrúgást a jobboldali 16-os sarkánál. Beívelését Ferenczi fejelte 5 méterről a kapuba.
73'
Czvitkovics lemásolta Saglik korábbi gólját. 18 méterről, a balösszekötő helyéről a bal hosszú felső sarokba csavart.
76'
Novák harcolt ki egy szögletet. Czvitkovics beívelését kiöklözte a labdát.
80'
Jobboldali szöglet. Saglik beívelését Ferenczi fejelte el, de a labda mellé ment.
83'
Novák 22 méterről lőtt 2 méterrel fölé.
87'
Saglik 15 méterről lőtt, de a kapus bravúrosan szögletre hárított
89'
Póser ismét bravúrosan. védett egy 7 méteres lövést.
90'
Vége a találkozónak. Csapatunk Saglik vezérletével diadalmaskodott, aki 3 gólt lőtt és több gólpasszt adott.