Játékvezetők: Vad II. István; asszisztensek: Berettyán Péter, Márkus Tamás

Passzolgatással kezdenek fiaink
5'
Az első percekben tapogatóznak a csapatok
6'
Az első veszélyesebb szituációt a vendégek alakították ki, Tischler vett át egy ívelt labdát, de keresztbe lőtte a kapunk előtt 11 méterről.
8'
Szabadrúgással jöhet a Puskás Akadémia, bal szélről, 30 méterről végezhették el, a lövés 2 méterrel elkerülte kapunkat, de meg is pattant, így szöglet.
9'
A szöglet nem volt veszélyes.
10'
Újabb vendég szabadrúgás, hasonló helyről, mint előbb, de a 16-oson belüli szabálytalanság miatt mi jöhetünk kifelé
12'
Az első 10 percet követően még sajnos nem tudtunk veszélyeztetni
14'
Egy Remilivel szembeni szabálytalanságot nem fújt le a játékvezető, néhány másodperccel később egy szinte ugyanolyat viszont befújt ellenünk.
17'
Berecz adta be jobb szélről, viszont Ádám elől megkaparintotta Pogacsics a labdát
19'
Pekár kapott sárgát, miután lerántotta a meginduló Könyvest épp a 16-os vonala előtt
20'
Kenesei lőtte szét a keresztlécet szabadrúgásból.
21'
Kenesei-Ádám-Remili volt a labda útja, a 16-oson belül folyt a játék, végül Remili az ötös sarkáról lőtt, de Pogacsics jó ütemben érkezett és védett.
22'
Ádám Martin lő góóóóólt! A 16-os belül szépen fordult le védőjéről,miután kapott egy jó labdát a jobb szélről, majd egy tolást követően lőtte ki a hosszú felsőt 13 méterről.
25'
A gólt követően továbbra is mi próbáljuk irányítani a játékot
28'
Az utóbbi percekben védőink jól zárnak, szerelnek, nem tudnak gólhelyzetet kialakítani a vendégek
30'
Szabadrúgással jöhetett Puskás Akadémia. A bal szélről ívelték be a 11-es pont magasságában, de kivágtuk a labdát. a
34'
Egyenlít a Puskás Akadémia. Debreceni fejéről pattant be a labda, miután Tischler elől próbálta kifejelni a baloldalról beérkező labdát,
36'
Grgic góljával már vezetnek a vendégek, ismét egy baloldali beadást után született a gól
38'
Remili indult meg a bal szélen, beadását könnyen fogta Pogacsics
39'
Vukaszovics kapott sárgát
40'
Tischler góljával már 1-3
43'
Ádám kapott sárgát
44'
Grgic bal szélről erősen lőtt a rövid alsó irányába, Hermány védte.
45'
Vége az első félidőnek, 1-3..
46'
A vendégek elkezdték a második félidőt. Novák állt be Könyves helyére.
49'
Kenesei passzolt vissza Ádámnak, aki 17 méterről jobbal lőtt, de egy védőről az alapvonalon túlra pattant a labda. A szögeltet Pogacsics fogta.
51'
Kenesei adta be balról, Novák középen lefordult védőjéről, de lövését blokkolták a vendég védők.
52'
Ádám 100%-os ziccert hagyott ki, 11 méterről néhány centivel mellé lőtt, miután már csak kapus állt előtte
53'
Debreceni sárgult be
56'
Preklet buktatta Sallait, amiért Vad II sárgalapot mutatott fel hátvédünknek.
59'
Vukaszovics lőtt 23 méterről, de egy védőről az alapvonalon túlra pattant a labda.
61'
Három szögletet is lőhettünk egymás után, de egyikből sem lett nagy veszély
64'
A baloldali 16-os sarkáról jöhetett szabadrúgással a Puskás Akadémia, a veszélyesen csavarodó labdát Hermány tolta ki a jobb alsó sarokból
65'
Kenesei helyén Czvitkovics a pályán
70'
Az utóbbi percekben sincsenek helyzetek, visszavettek tempóból a játékosok
71'
Grgic cselezett a jobb oldalon, majd a 16-osunk oldalsó vonaláról lőtt, a labda szerencsére csak kívülről rezdítette meg a hálót
72'
Remili veszélyesen kanyarodó jobboldali beadását fejelték ki a védők.
73'
Remili kapott pirosat, látványosat nem vétett, valószínű szövegelésért
74'
Szépítünk emberhátrányban, Czvitkovics lőtte ki a bal oldalról a hosszú alsó sarkot
75'
Ádám helyén Lázok a pályán
78'
A gólunk után az utóbbi perceket a vendégek irányítják
80'
vendég csere: Sallai helyén Zsótér
84'
Emberhátrányban is a vendég kapu elé tudunk kerülni, de gólhelyzetet nem tudunk kialakítani.
85'
Tischler lőtt újabb gólt.
88'
19 méterről, középről lőhettünk szabadrúgást, Czvitkovics a sorfalat találta el
90'
Czvitkovics adott szép labdát Berecznek, aki 11 méterről sajnos rosszul találta a labdát, így Pogacsics kezébe csordogált a labda
91'
3 perc a ráadás
92'
Tischler helyén Hudák a pályán
93'
Czvitkovics szöglete Bereczhez került, aki 16 méterről lőtt kapura, Pogacsics fogta.