Játékvezetők: Horváth Máté. Segítői: Pogonyi Ferenc, és Varga Levente.
Helyszín: (NB III) Fáy utcai Sportcentrum

Faragó kapott sárga lapot hátulról buktatásért.
41'
Kónya kapott sárga lapot visszahúzásért.
45'
Véget ért az első játékrész. Horváth Máté játékvezető sípszava után az első húsz percben inkább csapatunk veszélyeztette a DEAC kapuját. előbb Faragó 16 méteres lövését tolta ki a kapus a bal alsóból, majd Enyedi fejese szállt a bal kapufa mellé. Hosszú 17 méteres lövése fél méterrel a felső léc felett hagyta el a játékteret. Az első félóra végén Ihrig-Farkas 8 méteres fejesét védte Ratku. Az első kapu felé tartó lövést a 39. percben Szabó követte el, de labdája 3 méterrel fölé szállt. Soltész a 43. percben 6 méterről kapusunk kezét érintve a felső lécre bombázott.
46'
Csapatunk változatlan felállásban kezdte a második félidőt. A DEAC-nál lejött Tochukwu, helyére Kerekes állt.
47'
Sárga lapot kapott játékosunk Enyedi.
54'
Kerekes egy kifejelt labdát 14 méterről, középről, kapásból rábombázta, ami a kapusunk kezéről a hálóba vágódott. 0-1.
60'
Játékosunk Kovács D. kapott sárga lapot.
62'
Cseréltünk. Lejött a pályáról Kovács D. és Rab. Beállt Farkas B., és Huszár.
74'
Papp kapott sárga lapot rúgásért.
77'
Bereczki helyére Trencsényi állt be.
77'
Puskás kapott sárga lapot.
83'
Játékosunk Pócs kapott sárga lapot rúgásért.
90'
4 perc hosszabbítás.
94'
Vége a mérkőzésnek. Nyomtunk az utolsó 15 percben, de nem sikerült az egyenlítés. Szép volt, Fiúk! NB III-as csapatunk legközelebb augusztus 17-én, szerdán, 17:30-kor a BVSC csapatához látogat. Köszönjük szurkolóinknak, hogy ma is a helyszínről buzdították csapatunkat. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!