Vasas FC - Videoton FC 2-1 (0-1)

2015. augusztus 15. 18:00

Játékvezetők: Solymosi Péter. Segítői: Dr. Varga Zsolt, Takács Gábor. Tartalék: Horváth Róbert
Helyszín: Illovszky stadion
A mieink hagyományos piros-kék mezben, kék nadrágban, piros sportszárban, a vendégek tiszta fehérben lépnek pályára.

1'
Csapatunk kezdte a mérkőzést.
3'
Ivanovszki beadását öklözte szögletre Nagy.
4'
Ivanovszki beadását Kovács fejelte fölé az ötös sarkától.
6'
Novákot vágták fel a kaputól 25 méterre középről. Lázok áll a labda mögé, lövése 1 méterrel a felső léc fölé szállt.
8'
Remili szöktette Novákot, de Danilovics kifutott és a kaputól 27 méterre lábbal tisztázott.
11'
Baloldali Videoton szöglet. Kovács beadását Nagy húzta le.
17'
A tizenhatosok között zajlik a játék ezekben a percekben. Kovácsot vágta fel Pajovics. Sárga lap.
18'
A szabadrúgást Heffler végzi el, de a sorfalról kipattant.
21'
Remili elé pattant Novákról egy labda, aki 13 méterről jobbról, jobb külsővel centikkel lőtt kapu fölé.
23'
Ivószünet.
25'
Oliveira tört be a jobboldalt a 16-oson belülre, és 12 méterről a bal kapufa mellé lőtt laposan.
28'
Remilit buktatta Heffler, ugyan utolsó ember volt, de mégis csak a sárga lap került elő.
29'
Lázok szabadrúgásáról lemaradt Novák, de lest jelzett az asszisztens.
31'
Lázok végez el jobboldalról szögletet. Kifejelték a védők, Vida kapáslövése is elhalt egy védőben.
33'
Kovács végez el szabadrúgást a kapunktól 30 méterre. Beadása Pátkai fejéről 4 méterrel a kapu mellé szállt.
35'
Ivanovszkit kell ápolni, rosszul lépett.
37'
Jobboldali szögletet végez el a Videoton. Kovács beadását, kifejelték védőink. Ivanovszki visszatért.
38'
Hangya szerzett labdát a félpályán, Novákhoz passzolt, akinek 26 méteres lövése fölé szállt.
41'
Ivanovszki maradt ismét a földön. Ápolni kell. Szabálytalanság nem előzte meg.
42'
A reklamáló Ivanovszki kapott sárgát.
43'
Oliveira próbált ollózni a 11-es pontunknál, de magas láb miatt szabadrúgással jövünk.
44'
A jobboldali szögletet Lázok adja be. Középen Novák csaknem rá tudta fejelni, de bedobással jövünk.
45'
3 perc ráadás. Kovács fektében jobbal a jobb alsó sarokba lőtt a 11-es pont közeléből.
46'
Vége az első félidőnek.
47'
Elkezdődött a második félidő. Nem cseréltek a csapatok.
48'
Lázok jobboldali szögletét Remili a 11-es pontról a jobb kapufa mellé fejelte.
49'
Ide-oda pattogott a labda, majd Novák közelről a kapuba passzolt.
50'
Kovács kapott sárgát, Remili buktatásáért.
51'
Lang helyén Fejes.
52'
Berecz ugratta ki Novákot, de lesállás miatt kifele szabadrúgás.
53'
Nagyon nyomunk.
55'
Baloldali szögletet rúg a Videoton. Kovács kisszögletét Fejes rúgta rá a 16-osról, de elakadt a védőinkben.
57'
Ivanovszki hagyott ki a baoldali 5-ös sarkánál egy nagy helyzetet. Mellérúgta. Majd Berecz eresztett el egy egészséges löketet. Danilovics a léc alól tolta ki szögletre.
58'
Kovács ugrott ki. Eltolta a labdát Nagy mellett, majd elesett. Kirúgás. De Kovács nem kapott sárgát. Ez a 2. sárgája lett volna.
60'
Casonit elküldte a bíró a kispadtól.
60'
Kovács lapos szabadrúgását hárította Nagy a gólvonal előtt.
63'
Lázok a kaputól 32 méterre végzett el szabadrúgást, ám a védők szögletre hárítottak.
64'
Lázok beadását Grúz fejelte rá, ám Danilovics leért a balalsó sarokhoz.
65'
Vida helyén Vukasovics.
66'
Ivanovszki helyére Gyurcsó állt be.
67'
Oliveira 8 méteres lövésébe állt bele egy védőnk. Szöglet. Novák iramodott meg a félpályától, vezette a labdát a 16-osig, majd Remilihez akart passzolni, ám egy védő szerelt.
68'
Remili szerzett labdát, majd középre Bereczhez passzolt, akitől a 11-es pontnál elpattant a labda.
70'
Berecz szöktette Novákot, aki 13 méterről laposan lőtt, de a kapus védett.
72'
Adamovics helyén Ubiparip. Ivószünet.
74'
Videoton szabadrúgás 30 méterre, de Nagy védett.
75'
Feczesin helyén Soumah. Majd egy újabb Nagy védés.
77'
Remili a Vukasovicstól kapott labdát, 15 méterről a jobb alsóba lőtte.
79'
Hangya helyén Osváth.
81'
Jobboldali szögletet Lázok végzi el. Beívelése Remili feje felett szállt el.
84'
Videoton baloldali szöglet. Luijckx fejesét Nagy védte.
86'
Most beszorultunk.
89'
4 perc hosszabbítás.