Csapatunk kezdte a mérkőzést.
2'
Novákot buktatták 28 méterre a baloldalon. Lázok beadását kifejelték.
5'
A pálya tele van tócsákkal. Most nem esik. Lázok lőtt a jobboldali 16-osáról, Novák az ötösnél nem tudott befordulni. A kipattanót Berecz bombázta rá 25-ről, fél méterrel fölé ment.
8'
Mezőnyjáték folyt az elmúlt percekben. Filkort ápolják, rosszul lépett, le is kellett támogatni.
8'
Mintegy 4500 néző. Lázok a jobboldalon átvett egy beívelést, majd ballal centikkel lőtt a jobb felső fölé.
9'
Filkor helyére Perovics állt be.
11'
Novákot vágták fel a kaputól 40 méterre. Majd Lázokot a jobboldalon a 11-es magasságában. Éles beadását kivágták a védők.
15'
Egy kis kakaskodás Grúz és Sallói között, majd Czvitkovics ment el a bal szélen, ám nem tudta középre adni a labdát Nováknak.
16'
Lázok 14 méterről jobbal centikkel lőtt a jobb kapufa mellé.
18'
Hazard lőtt középről 16 méterről laposan a jobb kapufa mellé.
21'
Jobboldali Újpest szöglet, Sallói csúsztatta 7 méterről a jobb kapufa mellé a beadást.
23'
Remilit lökték fel hátulról, a felezővonalon túl. A felívelést Novák Lázokhoz fejelte, aki jobbal a 16-os sarkától rálőtte, Balajcza védett.
25'
Forró fejelt szögletre egy előreívelést. Lázok szögletét kifejelték a védők.
26'
Sallói kezéhez ért a labda, és bár 3 méterről gólt ért el, de szabálytalanul.
29'
Jobboldali szöglet, Mohl érkezett és 6 méterről a jobb sarokba fejelt.
31'
Berecz beadását Czvitkovics rálőtte, Balajcza mentett hatalmasat, a kipattanót Lázok lőtte 1 méterrel kapu fölé. Nincs szerencsénk!
32'
Heris kapott sárgát Remili felvágásáért, a kaputól 40 méterre.
33'
A beadást Novák fejelte egy védőre. Szöglet. A jobboldali beadást Grúz fejelte kapu fölé.
35'
Novákot vágta fel Forró. 16 méterről középről, de nem lett szabad. Forró megsérült. Lebicegett.
37'
Forró helyén Bardhi.
40'
Novák 18-ról a jobboldali kapufára lőtt, a kipattanót Remili estében a bal alsó sarokba lőtte.
44'
Czvitkovics hátragurítása után Remili bombázott a jobb alsó sarok mellé.
45'
Lázok lőtt 12 méterről, Balajcza lábbal védett. Vége.
45'
Az utóbbi percekben többet birtokolja a labdát csapatunk. 2 perc a hosszabbítás.
46'
Nem volt csere.
47'
Pajovics kapott sárgát, a félvonalnál buktatta Suljicsot.
50'
Berecz harcolt meg egy labdáért a baloldalon, középre passzolt Lázoknak, aki jobb külsővel mellé lőtt 3-4 méterre.
51'
Suljics jobboldali középre adását Sallói estében a jobb alsó sarokba lőtte.
52'
Remili baloldali éles lövése egy védőről szögletre pattant.
53'
Vida és Czvitkovics le, helyükre Bori és Adamovics állt be. Bori lett a jobbhátvéd, míg Osváth előrébb került a jobbszélen.
56'
Perovics ugrott ki a jobboldalon, középre fejelt, de Nagy védett.
58'
Szankovics 18 méterről rálőtte, egy védőn megpattant így a jobbra vetődő Nagyot becsapva a bal alsó sarokba vágódott.
60'
Nyom az Újpest. Újabb szöglet. A baloldali beadást Sallói fejelte centikkel a jobb kapufa mellé.
61'
Grúz kapott sárgát buktatásért.
62'
Bereczet vágták fel a kaputól 30 méterre.
63'
Novák helyén Kenesei.
64'
Rögtön Kenesei lőtte a szabadrúgást, ami lepattant Balajcza előtt, de a kapus védett.
66'
Suljics ugrott ki a jobboldalon, de Pajovics az utolsó pillanatban becsúszva szerelt a kaputól 12 méterre.
69'
Osváthot lökték fel a jobboldali szögletzászlónál. Kenesei beadását kivágták a védők.
71'
Bori buktatta Bardhit a baloldali 16-os sarka előtt. Bardhi szabadrúgása a sorfalban halt el.
73'
Kenesei csapott le egy labdára a 16-os előterében, majd ballal kevéssel lőtt a jobb kapufa mellé.
74'
Bardhi lőtt 18 méterről a kapu fölé.
75'
Pajovics kapott piros lapot, mert a kiugró Hazardot feltartotta a 16-os előtt.
77'
Bardhi szabadrúgása 2 méterrel fölé szállt.
78'
Remili 15 méterről ballal kevéssel bombázott a kapu mellé.
79'
11-es. Remilit buktatták.
80'
Lázok áll a labda mögé. Jobbal fölé rúgta.
82'
Hangya ugratta ki Keneseit, aki az 5-ös sarkáról lőtt, de az asszisztens lesen találta.
85'
Hazard 16 méterről tisztán lőhetett, de a lövés pillanatában elcsúszott, így lövése erőtlenül Nagy ölében landolt.
86'
Bori lőtt jobbról nem sokkal a akpu mellé.
87'
Suljics szórakozott el egy nagy gólhelyzetet, lövés helyett középre akart adni, de a védők tisztáztak.
88'
Osváth lőtt keresztbe a kapu előtt, Lázok csaknem elérte még, de már kicsúszott az alapvonalon túlra.
89'
Hazard helyén Tóth Patrik.
90'
3 perc hosszabbítás.