2020. július 18. 19:00

Játékvezetők: Szigetvári Márk. Segítői: Varga Gábor és Imrő János.
Szeretettel köszöntjük Olvasóinkat, Szurkolóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 21 Celsius fokos levegőhőmérséklet, szélcsend, fátyol felhős ég fogadta a bemelegítő játékosokat és a szállingózó drukkereket.

1'
Csapatunk piros-kék-piros szerelésben, míg ellenfelünk zöld-fekete mez összeállításban lép pályára. A mérkőzést a topolyaiak kezdték.
4'
Topolyai szöglettel indul a mérkőzés. A szerelésnél megsérült Tóth Bence, akit ápolni kell.
5'
Tóth visszatérhetett. A szerelés közben lekönyökölték a fejét.
7'
Vernes kerülhetett volna gólhelyzetbe a 16-oson belül, de a labda hosszú volt, így a kapus felszedte a labdát.
9'
Szatmári indította Feczesint, de a labda hosszú volt neki, így a kapus ismét be tudott avatkozni a játékba.
12'
Vernes húzott el a balösszekötő helyén, majd az alapvonalról középre adott, de egy védő és a kapus üggyel-bajjal szereltek.
14'
Topolyai szabadrúgás 30 méterre a kapunktól. Az emelést Rados biztosan húzta le.
19'
Vernes jobboldali beadásáról Pekár és Feczesin is csak centikkel maradt le.
20'
Pekárt vágták fel a kaputól 30 méterre a jobb oldalon. A kipattanó után Hinora lőtt 18 méterről, de egy lábról szögletre pattant.
22'
Ivószünet.
24'
Folytatódott a játék.
27'
Pekárt sokadjára csak szabálytalanul tudták szerelni.
29'
Siladji 20 méterről, középről laposan megcélozta a kapunkat, de Rados biztosan fogta a meg a középre tartó labdát. Majd egy bedobás után ismét Siladji futott el, a bal oldalon, de közeli lövése elment a bal sarok mellett.
33'
Feczesin-Pekár-Feczesin volt a labda útja, és utóbbi 22 méterről középről, laposan a jobb alsó sarok felé lőtt, ám Jorgic védett.
36'
Feczesint döntötték fel a 11-es pontnál. Büntető!
38'
Feczesin a jobbra vetődő kapus mellett a bal sarokba helyezett! 1-0!
40'
Szatmári ugrott ki Feczesin labdájával, ám a kapus kifutott és az ötösnél szögletre szerelt.
44'
Vernes indította a balösszekötő helyen felfutó Pekárt, aki 14 méterről kevéssel bombázott a jobb kapufa mellé.
45'
Hidi M vállalkozott 20 méterről középről egy lövéssel, a labda a bal kapufa mellett suhant el. Vége az első játékrésznek. Jó iramú, férfias küzdelem zajlott az első félidőben, és megérdemelten vezet együttesünk.
46'
A hivatalos nézőszám 700. A vendégek cseréltek. Antonic és Dostanic helyére Lukic és Balaz állt be.
48'
Jobbról laposan érkezett be a labda, több láb előtt elment, majd az érkező Feczesin 3 méterről a kapu közepébe gurított. 2-0!
51'
Bal oldali Topolyai szöglet. A beívelésnél, a rövid saroknál Feczesin repült egy topolyaival a nyakában, és sikerült elfejelnie a labdát.
52'
Egymás után két szögletet végzett el a Topolya, de sikerült felszabadítanunk.
59'
Duronjic a 11-es pontnál megtartotta a labdát, majd fordulásból a felső lécet érintve a hálóba bombázott. 2-1.
63'
Silye és Pekár helyén Kalmár, és Balajti folytatja.
66'
Hidi M kapott sárgát, rúgásért.
67'
Jobb oldali topolyai szöglet után a kipattanó labdát rálőtték, de Siladjit lesen találta.
68'
Banjac helyére Djuric állt be.
71'
Duronjic kapott a bal oldalról egy pontos labdát, majd 7 méterről lőtt, de Rados bravúrral védett.
73'
Lukic 22 méteres lapos lövését, Rados elvetődve védte, biztosan.
75'
Cseréltünk. Terbe, Szatmári, és Vernes helyére Szedlár, Viczián és Kleisz állt be.
77'
Babic és Santrac állt be Ponjevic és Tumbasevic helyére.
83'
Kapornai és Gál állt be Feczesin és Hidi M helyére.
89'
Topolyai szabadrúgás után Duronjic maradt le a bal kapufánál a labdáról.
90'
Eleven állt be Duronjic helyére. Majd Szedlár futott el a jobb szélen, majd egy fékezés után lőtt, centikkel a jobb kapufa mellé.
91'
4 perc hosszabbítás.
94'
Vége a találkozónak. Értékes győzelmet arattunk az Európa Ligában induló Topolyai gárda ellen. Szép volt fiúk!