Elkezdődött a találkozó
2'
Csapatunk tiszta piros, ellenfelünk kék-fekete szerelésben lépett pályára
5'
Burmeister indította a saját térfelünkről a baloldalon elfutó Hangyát, aki két jó cselt követően a 16-oson belülre tört, de a kapus kivetődve megkaparintotta a labdát
8'
Gól! Ádám! 1-0! Berecz adta be jobbról élesen, középen Ádám érkezett, aki egy remek perdítéssel a kapus fölött átemelte a labdát, ami végül a bal alsó sarokba hullott
13'
Csiki adta jobbról az alapvonalról, Ádám érkezett középen, aki az átvételt követően egy csellel lövő helyzetbe került, lövését azonban blokkolta egy védő
17'
Csikit combizomhúzódás miatt le kellett cserélni, helyére Egerszegi állt be
19'
Barczi vezette kapura a labdát a jobboldalon, a 16-oson belül egy cselt követően lőtt, de a kapus bravúrosan lábbal védett
26'
Gól! Barczi! 2-0! Ádám szöktette Remilit a baloldalon, aki a 16-os vonalánál a túloldalon érkező Barczi elé tálalt, támadónk nem hibázott, a bal alsóba bombázott
29'
Barczi passzolt be jobbról, az ötösnél érkező Egerszegi az átvételt követően lőtt, de a kapus bravúrosan védett
30'
Gól! Berecz! 3-0! A jobboldalon Barczi gurította vissza a labdát, a 16-osnál Berecz érkezett, aki kapásból a jobb alsóba lőtt
35'
Hangya robogott el a bal szélen, beadására Ádám érkezett, de lövésébe bevetődött egy védő
40'
Ádám szöktette Remilit a baloldalon, aki bár gólhelyzetbe került, de tovább tette a jobboldalon érkező Barczinak, támadónk alányesett a labdának, de az centikkel a kapu fölött szállt el. Szép támadás volt
45'
Vége az első félidőnek, 3 góllal vezetünk
46'
Elkezdődött a második játékrész, változatlan felállásban folytatjuk a találkozót
49'
Hangya végzett el szabadrúgást a bal szélről, középen Ádám állt üresen, aki a jobb kapufa mellé fejelte a labdát
50'
Gól! Ádám! 4-0. Remili szöktette a baloldalon Hangyát, aki az alapvonalról visszagurította labdát, az érkező Ádám pedig 7 méterről a léc alá bombázott
52'
Gól! Berecz! 5-0. Vida szöktette a meginduló Bereczet, aki a kimozduló Csontos mellett 9 méterről a bal alsóba helyezte a labdát
60'
Cserék a csapatunkban: Kamenár, Benes, Vida, Hangya és Ádám helyett Póser, Vaskó, James, Laczó és Pavlov álltak be
69'
Gól! Remili! 6-0. A kaputól nagyjából 25 méterre Ristevskit buktatták, így szabadrúgással jöhettünk: a labda mögé Remili állt, aki védhetetlenül a jobb alsóba nyeste a labdát
75'
Csere: Ferenczi állt be Burmeister helyett a védelembe
76'
Barczi baloldali beívelését Ferenczi fejelte kapura a büntetőpontról, de a kapus résen volt és fogta
84'
Bereczet buktatták a 16-oson belül, büntetőhöz jutott csapatunk
85'
Gól! Ferenczi! 7-0. Ferenczi állt a labda mögé, aki a balra elvetődő kapus mellett a jobb alsóba lőtt magabiztosan