Játékvezetők: HANYECZ BENCE. SEGÍTŐI: ALBERT ISTVÁN, ÉS CSATÁRI TIBOR
Helyszín: Illovszky Rudolf Stadion
Szeretettel köszöntünk minden tisztelt Szurkolónkat és Olvasónkat! A Merkantil Bank NB II-es Liga 9. fordulójában a Szolnoki MÁV FC-t fogadjuk. Az Illovszky Rudolf stadionban 29 Celsius fokos levegőhőmérséklet, enyhe szellő, fátyol felhős ég fogadta a játékosokat, és a Szurkolókat. A hivatalos nézőszám 1.061.

2'
Csapatunk a hagyományos piros mezben, kék nadrágban, piros lábszárvédőben, míg ellenfelünk tiszta fehérben. A mérkőzést csapatunk kezdte.
3'
Egy baloldali szögletet végzett el Szatmári, ám a rövid saroknál egy védő kivágta a labdát.
4'
Szabdrúgáshoz jutottunk a kaputól 24 méterre. Szatmári előreíveléséről lemaradt Feczesin és Tóth Bence is.
5'
Szekszárdi kapott sárgát, rúgásért.
8'
Szekszárdit kellett ápolni, egy kemény labdáért folyó küzdelem után.
12'
Szatmári ívelte a felfutó Szivacski felé, aki elől a kaputól 8 méterre a kifutó Molnár-Farkas megkaparintotta a labdát.
18'
Jobb oldali szöglethez jutottunk. Vernes beívelése elment a berobbanó játékosaink előtt.
21'
A Szolnok jutott egy bal oldali szöglethez. Tajti beadása után Szekszárdi 18 méterről messze fölé lőtt.
24'
Szatmári a bal oldali 16-os sarkától laposan lőtt, de a jobb alsó sarok felé tartó labdát Molnár-Farkas megfogta.
25'
Hinora jobb oldali lapos beadására kilépett a kapus, így nem juthatott el Feczesinhez.
32'
Szatmári 22 méterről, középről, ballal 2 méterre a felső léc fölé bombázott.
36'
HInora ment el a jobb szélen, több harcot megvívva, lapos középre adására azonban nem érkeztek a belső játékosaink.
42'
Vernes 26 méteres, jobb oldali szabadrúgását Litauszki a kaputól 8 méterre megfejelte, de a labda a bal kapufa mellé szállt.
47'
Szabadrúgást kaptunk a 11-essel egy magasságban, a bal oldalról, kezezés miatt. Vernes beívelésére Feczesin érkezett, aki a kapu közepébe fejelt! 1-0!
48'
Elkezdődött a 2. félidő. Nem volt csere egyik oldalon sem.
48'
Vége az első félidőnek!
49'
Vernes végezett el szabadrúgást a bal oldali 16-ossal egy magasságban. Vernes kapura csavarta, de egy védő kifejelte.
56'
Vernes és És Tamás kapott sárgát, kakaskodásért.
58'
Vernes 35 méteres szabadrúgásáról Litauszki maradt le centikkel a kaputól 2 méterre.
63'
Vernes helyére Pekár, míg Kotula és Földi helyére Szabó és Kónya állt be.
64'
Viczián és Csábi József kapott sárgát.
69'
Tamás László a bal oldali 16-os sarkáról rálőtte, és a labda a vetődő Jova mellett a bal alsó sarokban kötött ki, a kapufát érintve.
72'
Hidi M kapott sárgát egy felezővonalnál történt buktatásért.
73'
Szatmári helyére Radó András állt be.
74'
Hinora bal oldali beadására Viniczai érkezett, ráfejelte, de egy védő testéről gyengült a labda, így Molnár-Farkas vetődve védeni tudott.
77'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Pekár beadását Novák fejelte ki.
78'
Tamást kell ápolni, mert belefejelt Litauszki fejébe.
82'
Tamás visszajöhetett, de most Rokszint ápolják a pálya közepén. Viczián helyén Birtalan, és Rokszin helyén Berdó a pályán.
84'
Pekár lépett ki a védőfalból, majd 10 méterről lőtt, de a kapus bravúrral kiöklözte.
86'
Pekárt húzták vissza a bal oldalvonalnál. A szabadrúgást Pekár végezte el, beívelését kivágták.
90'
Pekár húzott befele a bal oldalon, majd kicsit hosszan szöktette magát, így fellökte védőjét, kifele szabadrúgás. 3 perc hosszabbítás.
94'
Vége a mérkőzésnek. Sajnos nem sikerült megőrizni vezetésünket. De nagyot küzdöttek a fiúk.