Vasas FC - Szentlőrinc SE

2021. február 07. 17:00

Játékvezetők: Takács Tamás. Segítői: Bertalan Dávid és Tőkés Róbert.
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat! A Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság 23. fordulójában a Szentlőrinc SE csapatát fogadjuk az Illovszky Rudolf stadionban. A találkozó 17:00 órakor kezdődik.
Három Celsius fokos levegőhőmérséklet, szélcsend, felhős, idő, szemerkélő eső a fogadta a Játékosokat.
Ellenfelünk 27 ponttal a 13. helyet foglalja el a tabellán. Négy ponttal többet gyűjtöttek, mint a jelenleg legjobb kieső helyet elfoglaló Dorog. Érdekesség, hogy játékosunk, Ujvárosi Ádám a téli átigazolási időszakban kölcsönszerződéssel Szentlőrincre került, ám ma nem lép pályára ellenünk. Csapatunkban a múlt héthez viszonyítva Balajti kezd, Pekár helyett. A vendégcsapatban pedig Nagy Barnabás helyett ma Forgács kapott helyet a kezdőcsapatban.
A mérkőzést szurkolók nélkül, zárt kapuk előtt rendezik meg.

1'
Csapatunk a hagyományos piros-kék-pirosban, míg ellenfelünk tiszta fehér összeállításban játszik. A találkozót csapatunk kezdte.
2'
Radó András, Terbe jobboldali lapos beadását, 10 méterről a kapu bal oldalába passzolta! 1-0!
5'
Hleba egy felszabadító kirúgást 18 méterről középről, ballal, 3 méterrel a felső léc fölé lőtte.
8'
Egymást követően három szögletet végzett el ellenfelünk a jobb oldalról. Forgács harmadik beívelését, fölé fejelte Torvund.
11'
Balajti kapott sárgát műesésért.
13'
Újabb jobb oldali szögletet ívelhetett be Forgács, amit Torvund a rövid saroknál megcsúsztatott, de kapu fölé szállt a labda.
15'
A bal oldalról a kaputól 24 méterre szabadrúgáshoz jutottunk, Silyét rúgták fel. Balajti beívelését a védők felszabadították.
16'
Radó lőtt 12 méterről a jobb összekötő helyéről, de Hajagos szögletre hárított. Balajti bal oldali beívelését Feczesin fejelte kapu felé, de Hajagos védett.
18'
Balajti jobb oldali újabb szögletét Pátkai 5 méterről a kapu fölé fejelte.
19'
Feczesin ugratta ki Radót, aki a kaputól 10 méterre csaknem elérte a labdát, de a kapus kivetődve védett.
23'
A Szentlőrinc a kapunktól 35 méterre végzett el szabadrúgást, de veszélytelen lett.
24'
A jobb oldali 16-os sarkától 2 méterre végzett el szabadrúgást ellenfelünk. Forgács beívelését, Jova biztosan húzta le.
27'
Kovács kapott sárga lapot, lökésért.
29'
17 méterről jutott szabadrúgáshoz a Szentlőrinc. Forgács lövése a sorfalról az alapvonalon túlra pattant. Forgács beívelését kifejeltük.
31'
Nikic kapott sárgalapot, mert beleszállt Vicziánba.
34'
Balajti lőtt 8 méterről kapu fölé. Ezt Terbe jobb oldali beadása és Feczesin visszapassza előzte meg.
36'
Feczesin 24 méteres, középről leadott lövése egy védő lábbán megpattant, de Hajagost csak kicsit tudta megtéveszteni, és védeni tudott.
40'
Jobb oldali Szentlőrinc szögletet ívelt be Forgács. Beívelését felszabadítottuk.
40'
Radó ugratta ki Feczesint a 16-os vonalánál, de az asszisztens lest jelzett.
45'
Vége az első félidőnek. Kiélezett küzdelmet hozott az első 45 perc. Vezetésünk ellenére a 6-3-as szögletarány a Szentlőrinc javára mutatja, hogy ellenfelünk próbálkozott támadásokkal.
46'
A vezetőedzőnk nem változtatott a szünetben, míg a Szentlőrincben Torvund helyén Srdan.
47'
Bal oldali szöglettel kezdődött a második félidő, de Forgács beadását Silye fejelte ki.
50'
Radó jobb oldali középre adását, Silye közvetlen közelről a kapuba pofozta a labdát! 2-0!
55'
Nikic kapott sárga lapot, mivel a földön fekve kézzel blokkolta Feczesin közeli lövését, és mivel ez volt a második, így kiállították.
56'
Silye 16 méteres, középről leadott szabadrúgása a kapu fölé szállt.
65'
Balajti helyére Hinora, míg Fröhlich és Harsányi helyére Drilon, illetve Babinszky állt be.
69'
Hinorát szöktették a jobb összekötő helyén, aki 12 méterről középre adta Feczesin felé, de megelőzte egy védő.
70'
Lejött a pályáról Forgács és Hleba, míg helyükre Mervó és Kovács Dávid állt.
71'
Feczesin egy jobbról érkező beadást a hosszú saroknál a kapuba passzolta. 3-0!
75'
Pichler Gábor a szentlőrinciek asszisztens edzője kapott sárga lapot, reklamálásért.
80'
Kovács Dávidot buktattuk. 11-es. Ám Drilon jobb alsó sarok felé tartó lövését, Jova bravúrosan kitolta!
81'
Hármas csere csapatunkban. Lejött Feczesin, Hidi M, És Radó, míg helyükre Szatmári, Pekár és Köböl állt be.
85'
Silye jött le a pályáról és Kalmár állt be helyére.
87'
Hinora került gólhelyzetbe a jobb összekötő helyén, ám 10 méterről centikkel lőtt a bal kapufa mellé.
89'
A jobb oldali 16-os sarkától Köböl végzett el szabadrúgást, de lövése fél méterrel fölé szállt. Majd Pátkai bombázott laposa 16 méterről de a gól vonal előtt egy védő hárított.
90'
2 perc hosszabbítás.