Helyszín: Fáy utca, Mészöly műfüves pálya

Hideg, esős idő fogadta a csapatokat és a mintegy 300 szurkolót
5'
Csapatunk piros, a vendég Szekszárd fekete szerelésben a pályán
10'
Mezőnyfölényben játszunk, Vogyicska próbálkozott kétszer is távolabbról, de mindkétszer fölé lőtt
13'
Berecz egy kisebb sérülés miatt, elővigyázatosságból elhagyta a pályát, helyett Vaskó állt be
17'
Hangya 17 méteres ballábas lövését blokkolták a védők
20'
Pavlovot buktatták bal oldalt a 16-os előterében. Remili 17 méterről kapura tűzte a szabadrúgást, de fél méterrel a keresztléc fölött csapódott a labda
24'
Ádámot ugratták ki kiváló ütemben, támadónk kilépett két védő között, majd 11 méterről mellé lőtt. Nagy helyzet volt.
25'
Vogyicska robogott el a jobb szélen, visszapasszolt Ádámnak, ő beadta, majd a hosszún érkezett Pavlov, aki egy méterről az oldalhálóba fejelte a labdát
31'
Továbbra is esik az eső, a csúszós pálya megnehezíti a játékosok dolgát
37'
Az utóbbi percekben a Szekszárd volt aktívabb, többször eljutottak a kapunkig, a keresztlécet is eltalálta egy lövés
39'
Vogyicska tört be a 16-oson belülre, buktatták! Ádám fogja elvégezni a büntetőt
40'
GÓL! ÁDÁM! 1-0! A kapus érezte az irányt, de Ádám értékesítette a büntetőt
45'
Vége az első félidőnek, 1-0 a javunkra
46'
Máris folytatódik a második játékrész. Csapatunk egyet cserélt, Póser állt be Kamenár helyett
53'
Király állt be Pavlov helyett
55'
Remili 17 méteres remek szabadrúgását bravúrosan védte Szűcs, majd a kipattanót Vida lőtte kapura, de a vendég hálóőr ezt is fogta
60'
Egy kis bizonytalanság hátul, eladtuk a labdát, Hegedűt vette célba a bal fölső sarkot, de Póser szép mozdulattal hárított
62'
GÓL! BURMEISTER! 2-0! A vendég 16-oson belül pattogott a labda, a bal kapufánál lévő Vaskó visszaemelte a labdát, a túloldalon érkezett Burmeister, aki magabiztosan a kapuba fejelt
65'
Ádám kapott sárga lapot
72'
Kettőt cserélt vezetőedzőnk: Czingráber és Ferenczi álltak be James és Vida helyett
73'
Király készítette le Ádámnak a labdát, aki 16 méterről lőtt, de a jobb alsóból kitornázta Szűcs.
78'
Tűzijáték a szekszárdi kapu előtt: Remili 15 méteres lövése kipattant, majd Ádám tüzelt kapura, de egy becsúszó védő blokkolta, szöglet