Vasas FC - Siófok 1-2 (1-1)

2015. szeptember 04. 11:00

Helyszín: Budapest Gázművek
A csapatunk meglehetősen tartalékos kerettel érkezett a Gázművek pályájára. Az öt U-válogatott mellett Remili sincs.

1'
A Siófok kezdi a mérkőzést
5'
A mérkőzés első szöglete a mienk. Lázok ívelte be, a rövid saroknál Grúz fejelt mellé vagy két méterrel.
6'
Lázok adott egy jó labdát Pavlovnak, aki csak épp, hogy lemaradt róla
7'
Egy baloldali siófoki beadásra jött ki jól Hermány
9'
Czvitkovics passzolt Ubiparipnak, aki egy jó átvétel után, a lövés pillanatában elcsúszott a kaputól 18 méterre
10'
Az első 10 perc után nagyobb helyzet nem alakult ki egyik kapu előtt sem.
11'
Egy jobboldali siófoki beadást követően Debreceni mentett szögletre.
12'
Gál fejelt majdnem gólt a beívelést követően.
13'
Pavlov életerős 20 méteres lövését védte Fizipánics
15'
Grúz és Hermány nem értették meg egymást a saját 16-osunknál, ebből majdnem gólt lőtt Kozma
16'
Pavlov lövésébe lépett bele a egyik védő.
16'
Ismét Kozma veszélyeztetett miután Debreceni eladta a labdát, Hermánynak kellett védenie
20'
Vezet a Siófok. Kozma beadása kicsit mélyre sikerült, és ez Hermányt is becsapta, aki bevédte a labdát.
22'
Lázok visszasarkalta az érkező Czvitkovicsnak a labdát, aki a 16-os vonaláról néhány méterrel fölé lőtt.
25'
GÓL! Pavlov adta be balról a labdát, ami átcsúszott a védők lába között, majd Lázokhoz került, aki egyet tolt rajta, majd a jobb alsóba lőtt.
27'
Pavlovot rántották le a kaputól 30 méterre, mi jövünk szabadrúgással.
28'
Lázok adta be, a védők röviden tisztáztak, majd Preklethez került a labda, aki egy pattanás után mellé lőtt egy méterrel.
32'
Az elmúlt percekben nem történt említésre méltó esemény, a mezőnyben zajlik a küzdelem.
33'
Czvitkovics szögletét követően szabadrúgás kifelé
36'
Lázok jobboldali beadására érkezett Preklet, akit ütközött a kapussal, szabadrúgás kifelé
40'
Még 5 perc van a félidőből, kissé ellaposodott a játék.
42'
Lázok ívelt be egy szögletet, Adamovics egy átvétel után a 16-os vonaláról lőtt fölé/mellé
44'
Nagy Richárd fordult rá a 14 méterről, Debreceni blokkolta keményen
45'
1-2 perc ráadást követően vége a félidőnek. 1-1.
45'
Ubiparip középről, kb. 17 méterről bombázott kicsivel mellé
46'
A mieink kezdik a második félidőt, Lázok helyén Karacs Péter, Hermány helyett Póser.
49'
Pavlov kapott egy jó labdát a bal szélen, aki egy befele cselt követően lőtt, a labda veszélyesen csapódott, de egy kicsivel elkerülte a kaput.
54'
Karacs Péter amúgy próbajátékon van nálunk.
55'
Most pont Karacshoz került a labda, aki 16-ról fölé lőtt.
57'
Czvitkovics végzett el egy szögletet, de a játékvezető sípolt, siófoki szabadrúgás kifelé.
61'
Nagy Dani szaladt el a jobb szélen, már a 16-osunkon belül járt, mikor egy életerőset lőtt, de Póser óriásit védett
62'
Egy siófoki szabadrúgást követően Tamás fejelt 1-2 méterrel a kapunk mellé.
63'
Nagy János távoli lövése pattant meg Pajovicson, a labda veszélyesen csapódott le, Póser ölébe hullott végül
64'
Kenesei és Novák a pályán Czvitkovics és Ubiparip helyett
65'
Egy hosszú labdát kapott Pavlov, aki átvette, betört a 16-oson belülre, egy védő feldöntötte, de nem fújt a játékvezető.
68'
Kenesei adta be jobbról, Novák elől mentettek a védők.Szöglet
69'
A szöglet után egy újabb sarokrúgással jövünk
70'
A szögletet Kenesei gurította le Karacsnak, aki kapásból lőtt, de egy védőről kipattant.
72'
Nagy Dani ismét megiramodott a jobb oldalon, egészen a kapunktól 7 méterig vihette, lövését, ismét nagy bravúrral védte Póser, akit ápolni is kell ezt követően
73'
Hermány jött vissza a kapunkban Póser sérülését követően
75'
Hermánynak kellett egy közeli fejet nagy bravúrral védeni.
77'
Ádám ás Lakatos jött be Adamovics és Pavlov helyére
80'
Ismét vezet a Siófok, Elek góljával. Debrecenivel több méteren keresztül kézen fogva küzdöttek, majd Elek került fölénybe, aki átemelte a kimozduló Hermány fölött a labdát.