Vasas FC - Sárvár FC

2020. január 26. 13:00

Tisztelettel köszöntjük Szurkolóinkat, Olvasóinkat! 13:00 órától játssza csapatunk, a jövő heti bajnoki rajt előtti utolsó felkészülési mérkőzését, a Sárvár együttesével, amely az NB III Nyugati csoportjának 13. helyen áll, két pontra a kiesést jelentő 14. helytől. Az Illovszky Rudolf stadionban plusz 1 Celsius fokos levegőhőmérséklet, felhős, párás idő, szélcsend fogadta a bemelegítő játékosokat és a helyszínre kilátogató nézőket.

1'
Csapatunk piros mezben, kék nadrágban, ellenfelünk zöld fehér mezben, zöld nadrágban lépett pályára. A találkozót a Sárvár kezdte.
2'
Sárv ár jobb oldali szöglettel kezdődött a meccs. A beívelést Kertai, a rövid saroknál a kapu fölé fejelte.
3'
Hajdú bal oldali beívelését a rövidnél Birtalan fejelte kevéssel fölé.
5'
Kovács Milán a gólszerző! 1-0! Egy jobboldali beadást Göcze kiütött, ami Kovács M. elé pattant, aki közelről a jobb alsó sarokba lőtte a labdát.
9'
Sorozatban 3. szögletünket végeztük el, a jobb oldalról. A legutóbbinál Szatmári 16 méteres, középről leadott lövését a kapu torkából egy mezőnyjátékos vágta ki.
13'
Bal oldali szögletet Vernes végezte el. Ismét Szatmári lőtt 15 méterről, középről, ám egy védő lábán megszelídült a labda, így Göcze könnyedén tudott hárítani.
16'
Birtalan lőhetett senkitől sem zavartatva 18 méterről középről, de bal lábáról, mintegy 1,5 méterre a felső léc fölé ment a labda.
20'
20 méterről jutottunk szabadrúgáshoz, Kovácsot döntötték fel. Vernes jobb lábas lövése egy méterrel szállt a felső léc fölé.
24'
Szatmári ugratta ki Birtalant a balösszekötő helyén, csatárunk kisodródva, szinte az alapvonalról lőtt, de Göczének nem okozott gondot.
26'
Kun Benjámin próbálkozott lövéssel, 18 méterről, középről, de a labdája magasan fölé szállt.
29 '
Birtalan került gólhelyzetbe, de Göcze bravúrral védte a közelről leadott lövést.
33'
Hidi M helyére Köböl állt be, míg az ellenfélnél Németh B. állt be, Kertai helyére.
36'
Vernes 19 méteres, középről leadott lövése 2 méterrel fölé szállt.
42'
Feczesin a gólszerző! 2-0! Csatárunk közelről rálőtt egy jobb oldali beadást, ami Göczéről a gólvonalon túlra perdült, és már csak onnan tudta kikanalazni a labdát a vendégek hálóőre.
42'
Pető futott el a bal szélen, és már Jovával volt szemben, ám lövését kapusunk bravúrral kiöklözte.
45'
Vége az első játékrésznek! Csapatunk óriási mezőnyfölényben játszott, ám harmadosztályú ellenfelünk hősiesen védte kapuját, így csupán két gólos a különbség.
47'
Csapatunk sort cserélt a második félidőre. Rados - Lakatos, Csató, Terbe, Szilágyi - Viczián, Hinora, Köböl - Tóth L., Torghelle, Balajti összeállításban játszunk. Ellenfelünknél kapuscsere volt. Göcze helyére Horváth Brúnó állt be.
49'
Balajti húzott a a bal oldalról közép felé, a 16-os vonalával párhuzamosan, majd 18 méterről lőtt, ám a labda a bal felső sarok fölé szállt.
51'
Németh Balázs húzott el a jobb oldalon, majd 12 méterről lőtt, labdája a bal kapufa széléről vágódott az alapvonalon túlra.
51'
20 méterről, középről szabadrúgáshoz jutott a Sárvár. Skriba lövése 3 méterrel a felső léc fölé szállt.
53'
Torghelle átperdítette a labdát a kapus felett, a labda gólba tartott, de Németh a gólvonalról kivágta a labdát.
59'
Skriba kevergetett középen, majd 15 méterről ballal a jobb felső sarok lécének tetejére nyeste.
62'
Terbe jobboldali beadása a lábak között eljutott Lakatoshoz, akinek lövése a bal kapufa mellé ment.
65'
Bokán állt be Rajzinger helyére Sárvárnál. Köböl is lejött, Ujvárosi állt be a helyére.
65'
Balajti a gólszerző! 3-0! Balajti tört be a 16-oson belülre, éles szögből, 3 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.
67'
Viczián, Terbe jobb oldali beadását a bal kapufa mellé lőtte, 5 méterről, középről.
73'
Tóth László szánta el magát lövésre a kaputól 30 méterre, középről, ám a labda 2 méterrel fölé szállt.