Helyszín: Fáy utca, Mészöly műfüves pálya
Csapatunk tiszta piros, a putnokiak fekete-fehér szerelésben a pályán.

1'
Elkezdődött a találkozó
6'
Az első lehetőség a vendégek előtt adódott: Tóth végzett el szabadrúgást a jobb 16-os sarkáról, majd a középen az ötösnél lévő Czető fejese kevéssel kerülte el a kaput
7'
Gól! Vida! 1-0. Ádám ugrott ki leshatáron, a 16-os előterében egy csellel tisztára játszotta magát, majd jó ütemben tálalt a tőle jobbra érkező Vidának, aki a 16-oson belülre tört, majd tíz méterről a kapu jobb alsó sarkába lőtt
11'
Barczi robogott el a jobb szélen az alapvonalig, középen három játékosunk is érkezett, de Barczi passzát szögletre mentette a védelem. Nagy lehetőség volt
13'
Egy kisszöglet után Remili adta be balról, a hosszún Benes visszafejelte, majd Burmeister ballal, kapásból a kapu fölé lőtt egy méterrel
16'
Baloldalról 22 méterről végzett el szabadrúgást Remili, aki a balon beinduló Hangya elé tálalt, majd szélsőnk az ötös sarkáról az oldalhálóba bombázott
18'
Gól! Ádám! 2-0. Berecz futott el a jobb szélen, éles, lapos beadásába egy védő hozzáért, ám a továbbperdülő labda Ádám elé került, aki két méterről nem hibázott és a jobb alsóba lőtt
24'
Kemény kapott sárga lapot, miután Burmeisterrel kakaskodott
28'
Remili a baloldali 16-os sarkához közel rányeste a labdát, ami a felső lécről visszapattant, majd Ádám fejelte kapura a kipattanót, de a kapus a gólvonalról kikanalazta a játékszert. Nagy helyzet volt, sokan már bent látták a labdát
31'
Burmeister ugratta ki Barczit a jobboldalon, aki 7 méterről a bal oldalhálóba lőtt
33'
Burmeister kapott sárgát, a kiugró Keményt vágta fel
36'
Gól! Vida! 3-0. Ádám lőtt kapura balról, ám egy védőn megpattant, a labda azonban Vida elé került, aki 10 méterről kapásból a jobb alsóba bombázott
37'
Barczi szöktette Ádámot a jobboldalon, támadónk a kapussal szemben volt már, ballal előtte, de a kapus vetődve hárított
39'
Egerszegi került helyzetbe a jobboldali ötösnél, kemény lövését azonban Málik bravúrosan védte
40'
Gól! Burmeister! 4-0. Egerszegi ívelte be jobbról, az ötösnél Burmeister a bal felső sarokba fejelt
43'
Remili húzta meg a baloldalon, a 16-oson belülre törve az ötösről visszasarkalta a labdát az érkező Hangya elé, aki kapásból fölé lőtt egy méterrel
44'
Berecz szerzett labdát a félpályánál, egészen a 16-osig ment vele, majd kitette a jobboldalon érkező Barczi elé, aki 8 méterről fölé bombázott
45'
Vége a félidőnek, négygólos előnyben a csapatunk
46'
Elkezdődött a második félidő
47'
James, Vaskó és Laczkó a pályán Benes, Ristevski és Burmeister helyett
50'
Egy előrevágott labdára Balogh csapott le, majd a védelmünk szorításában kapura lőtt, de két méterrel mellé a jobb kapufa mellé ment
56'
Barczi kiválóan ugratta ki Ádámot, aki 7 méterről ballal a jobb felső sarok fölé lőtt
60'
Szivacski és Pavlov érkezett, Egerszegi és Ádám helyett
61'
Gól! Pavlov! 5-0. Remili futott el a baloldalon, az alapvonalról visszapasszolt Hangyának, aki az ötösről átívelte a jobboldalra, és az érkező Pavlov az első labdaérintéséből gólt fejelt
67'
Gól! Pavlov! 6-0. Szivacski ugratta ki Barczit a jobboldalon, aki betört a 16-oson belülre, majd a tőle jobbra érkező Pavlov elé tálalt, aki a kapu közepébe lőtt
72'
Remili baloldali beadását Pavlov fejelte vissza, a középen érkező Laczkó a jobboldali kapufára bombázott
78'
James cselezte be magát a 16-oson belülre, a jobb ötösről visszagurított Barczi elé, aki 15 méterről a jobb kapufa mellé lőtt
80'
Vida egy alálöbböléssel indította Barczit, aki az alapvonalról visszagurította labdát, a rövid ötösnél érkező Berecz kapásból, kevéssel a jobb kapufa mellé lőtt
82'
Madarász futott el a baloldalon, középreadására Katona érkezett, aki két méterrel a kapu mellé lőtt
86'
Szépített a Putnok, 6-1. A jobboldali lapos beadást követően Czető közelről a kapuba lőtt
89'
Gól! Hangya! 7-1. Barczi robogott el a jobb szélen az alapvonalig, visszapasszolta a labdát, az érkező Hangya pedig a bal alsóba bombázott