Vasas FC - Pénzügyőr SE 0-0 (0-0)

2018. február 01. 16:00

Helyszín: Telki, edzőközpont
Időjárás: 8 Celsius, borús.
Ádám Martin ma nem lép pályára a legutóbbi edzőmérkőzésen elszenvedett zúzódása miatt.
Csapatunk sötétkék, a Pénzügyőr zöld-fehér szerelésben a pályán.

1'
Elkezdődött a találkozó
2'
A helyszín Telki, az edzőközpont egyik műfüves pályáján zajlik a mérkőzés
3'
Sztrunga ment el a jobb szélen, az alapvonalról veszélyesen adta be, de Nagy kivetődve megkaparintotta a labdát
4'
Csiki futott el a jobboldalon, beadásáról Pavlov nem sokkal maradt le
6'
Büntetőhöz jutott csapatunk! Berecz szöktette Remilit, akit a 16-oson belül buktatott a kapus.
7'
Berecz állt a labda mögé, de a jobb sarokra tartó lövését védte Czuczi
10'
Vida harcolt meg egy labdáért a felező vonal magasságában, majd megiramodott a kapu felé. A 16-os magasságában lövésre szánta el magát, a labda egy méterrel szállt el a kapu fölött
14'
Vida jobboldali szögletét követően Ristevksi fejese a felső lécről kipattant, majd védőnk újra próbálkozott, de az is kapufát talált
22'
Ristevski tört be a 16-oson belülre, középre adta a labdát, de három játékosunk is lemaradt róla. Nagy helyzet volt
26'
Berecz 22 méteres jobblábas lapos bombáját tornázta ki a jobb alsóból Czuczi
30'
Hangya a 16-os jobboldali sarkáról lövésszerű beadást hajtott végre, a labdát azonban a kapus lehúzta
35'
Uraljuk a játékot, de az utolsó passzokba hiba csúszik
42'
Pavlov lőtt 17 méterről, a labda azonban fél méterrel a jobb alsó sarok mellé ment
44'
Hangya baloldali beadását, Barczi fejelte 5 méterről mellé
45'
Vége az első félidőnek, 0-0 az állás
46'
Elkezdődött a második játékrész
47'
Csapatunk cseréi: Burmeister, Benes, Ristevski, Hangya és Csiki helyett Vaskó, James, Vogyicska, Laczkó és Egerszegi a pályán. A Pénzügyőrnél sorcsere törtét
48'
Vogyicska cselezett a jobboldalon, a 16-os sarkáról lőtt, de a labda kevéssel a felső léc fölött szállt el
50'
Berecz tüzelt 15 méterről, de a bal alsó sarok felé tartó labdát fogta a hálóőr
53'
Vidával szemben szabálytalankodtak a 16-os előterében középen. Remili lőtte a szabadrúgást, ám a labda a sorfal tetejéről szögletre pattant, amiből végül nem alakult ki helyzet
57'
Vogyicska megsérült, helyére Ferenczi állt be. - pontos diagnózis később
60'
Fekete szabálytalankodott Barczival szemben, sárga lap
64'
Karvalics tekerte veszélyesen kapura a 16-os jobboldali sarkáról a szabadrúgást, a labda centikkel kerülte el a bal felső sarkot
67'
Remili cselezte be magát a jobboldalon a 16-oson belülre, 12 méterről lőtt, de a labda az oldalhálóba vágódott
72'
Berecz szerzett labdát a félpályánál, megiramodott a meghátráló védelem irányába, majd 17 méterről tüzelt, de a labda kevéssel a jobb kapufa mellett szállt el
77'
Laczkó adta be balról, Berecz 10 méteres fejese a felső lécről pattant ki
78'
Barczi került helyzetbe a kaputól 18 méterre, lövése azonban centikkel elkerülte a kaput
80'
Laczkó baloldali beadására Berecz érkezett, ballábas lövése a jobboldali kapufát súrolta, de kívülről
87'
Nagy Bendegúz ugrott ki a leshatárról, 11 méterről a jobb kapufamellé lőtt
88'
Berecz távoli szabadrúgására Pavlov érkezett középen, aki 7 méterről a földre fejelte a labdát, azonban az túl magasra pattant, és a kapu fölé szállt
89'
Barczi kapott jól labdát a büntetőpontnál, ráfordult és lőtt, de a védők blokkoltak az utolsó pillanatban