Vasas FC - Paksi FC 1-2 (0-2)

2015. október 03. 18:00

Játékvezetők: Bognár Tamás. Segítői: Berettyán Péter és Erős Gábor. Tartalékjátékvezető: Georgiou Theodoros.
Helyszín: Illovszky stadion
Fátyol felhős idő, enyhe szellő, és 17 Celsius fokos levegőhőmérséklet várja a játékosokat. Csapatunk a hagyományos piros-kék csíkos mezben, kék nadrágban, piros lábszár védőben, míg a paksiak tiszta fehérben lépnek pályára.

1'
A Paks kezdte a játékot.
1'
Esemény
2'
Ubiparip szerzett egy labdát a 16-oson, Czvitkovicshoz passzolt, aki 13 méterről lőtt, Molnár védett
5'
Hangya 30 méteres sprint után betört a 16-oson belülre, ám az 5-ösnél buktatták, a síp néma maradt.
9'
Lázok 25 méteres szabadrúgását Molnár bravúrral a lécre tolta.
11'
Czvitkovics kerül lövőhelyzetbe a 16-os vonalánál. Ám lövése fölé szállt.
12'
Vukasovics kapásból 17 méterről alig lőtt fölé.
14'
Egyértelműen mi irányítjuk a mérkőzést. És eddig odaszegeztük ellenfelünket kapujukhoz.
16'
Nagy Gergely és Pajovics összefutott a 16-osunknál, egy paksi játékos segédletével. És bár a labda üres kapunkba került, a játékvezető kifele ítélt szabadrúgást. Sajnos kapusunkat hordágyon kell levinni.
18'
Hermány áll be Nagy Gergely helyére.
20'
Ubiparip játszotta vissza a labdát Berecz elé, akinek lövésébe belepiszkált egy védő. Szöglet.
22'
Lázok jobboldali beadását Pavlov 10 méterről a földre fejelte, de a labda a jobb kapufa mellé szállt.
24'
Szabó baloldali beadását, Koltai a 11-es ponttól a bal felső sarokba fejelte.
27'
Lázok ívelte a labdát a beinduló Bereczhez, aki a jobboldali alapvonalról félmagasan középre lőtte, de Pavlov lemaradt a labdáról a kapu torkában.
29'
Szabó veszélyes baloldali magas beadását Hermány a levegőben úszva szögletre ütötte.
30'
Kecskés sérült meg a baololdalon a félpályánál. Megy tovább a játék. Kecskést cserélni kell, jelezte a paksiak orvosa.
33'
Kecskés helyére Kesztyűs állt be.
33'
Az első diagnózis szerint nincs szakadás Nagy Gergő térdében, de a bizonság kedvéért beviszik a kórházba, ahol tüzetesebb vizsgálatnak vetik alá.
35'
Kesztyűs lövése suhant el a kapu mellé, de egy védőnket érintette, szöglet.
37'
Bartha rúgott bele Osváthba a jobboldalon a kaputól 24 méterre. Szabadrúgás.Czvitkovics beadását kifejelték, majd Pajovics került lövőhelyzetbe, de egy védőről szögletre pattant.
38'
A szögletre Berecz érkezett, aki kapásból alig bombázott a kapu fölé.
40'
Pavlov szöktette Ubiparipot, aki beadta balról és az érkező Pavlov elől, Szabó vetődve tisztázott szögletre.
41'
Bartha 16 méterről laposan a bal alsó sarokba lőtt.
42'
A cserejátékos Ródenbücher kapott sárgát, aki még nem is lépett pályára.
45'
Czvitkovics jobboldali 25 méteres szabadrúgásátra Grúz érkezett ám fölé fejelt 1,5 méterrel.
45'
Vége az első félidőnek.
45'
5 perc hosszabbítás.
46'
Elkezdődött a mádodik félidő. Nincs csere.
48'
Czvitkovics jobboldali szögletét Ubiparip ráfejelte, de a védőkben elakadt.
51'
Osváth jobboldali beadását Pavlov elől lehúzta Molnár.
54'
Egy jobboldali paksi szögletet Gévay centikkel fejelt mellé.
56'
Lázok helyére Remili állt be.
59'
17 méterről szabadrúgáshoz jutottunk. Czvitkovics lövée Gévay fejéről vágódott ki.
61'
Czvitkovics baloldali lapos badását, Remili 16 méterről, laposan a jobb alsó sarokba bombázta.
62'
Osváth jobboldali beadását Remili lőtte rá a 11-es pontnál, de lövése szögltre pattant a védőkről.
64'
Balázs helyén Hahn a pályán.
67'
Osváth kapott sárgát.
68'
Egy előrevágott labdát Gévay hazafejelt, ám Ubiparip csaknem elérte a labdát.
72'
Berecz löbbőlte a labdát a 11-es pontra, ahol beindult Pavlov, de lesen állították meg.
73'
Czvitkovics heléyn Vida játszik tovább.
74'
Hahn elé pattant egy rövid felszabadítás, 17 méterről lőtt, ám pont Hermány kezébe.
75'
Hangya előre ívelte a labdát, Remili középre fejlete, Ubiparip azonban hosszan emelt Pavlov elé, így Molnár mentett.
77'
A baloldali oldalvonalnál, a kaputól 27 méterre szabadot rúgott Vida, de kifejelték, majd Remili elől az ötös sarkánál tisztáztak a védők. Osváth jobboldali beadását Ubiparip 7 méterről fölé fejelzte.
78'
Az utóbbi percekben, nyomunk, próbálkozunk, támadunk, de eddig sikertelenül.
79'
Kulcsár sokadszorra tartja fel Remilit, sárga lap elmarad. Vida szabadrúgását az ötös sarkánál Ubiparip csak megcsúsztatni tudja.
81'
Pavlov kapott reklamálásért sárgát.
83'
Koltai helyére Fröhlich áll be.
84'
Vukasovics indította Pavlovot, akit a 16-os vonalánál buktattak, de Bognár továbbot intett.
89'
Remili ívelte át Osváthnak, aki fejjel középre akarta juttatni, de az alapvonalon túlra pattant a labda.
90'
4 perc hosszabbítás.
90'
92'
Papp kapott sárgát.
93'
A lesen álló Pavlov lőtt a hálóba 6 méterről.
94'
Grúz kapott sárga lapot lökésért.
95'
A baloldali alapvonalról, 28 méterre végzünk el szabadrúgást, de kifejelték. Remili 16 méterről lőtt, a pattogó labdát Molnár védte. Vége.