Vasas FC - NK Osijek 2-0 (1-0)

2015. június 27. 16:00

Helyszín: Illovszky stadion
Cspatunk piros-kék csíkos mezben, kék nadrágban és piros lábszárvédőben, míg ellenfelünk fehér-kék-kékben játszott.

1'
A mérkőzést a vendégcsapat kezdte.
8'
Vass szögletét a hosszú oldalon Remili fejelte középre, éppen Novák Csanád fejére, de a csatár 7 méterről a kapu fölé bólintott.
23'
Vass Patrik csapott le egy előreívelt labdára, eltolta a játékszert a kapus mellett, aki buktatta. Büntető.
24'
Mikulic jóvá tette hibáját, miután Remili balalsóba tartó büntetőjét védte.
25'
Vass Patrik újabb veszélyes sarokrúgását Tamás László fejelte fölé 6 méterről.
31'
Lázok vezette fel a bal oldalon a labdát, majd a második ütemben érkező REMILI MOHAMED elé passzolt, aki állítgatás nélkül 17 méterről kilőtte a bal alsó sarkot.
43'
Vida remek passzából Vass Patrik tört be a büntetőterületen belülre, a csereként beállt Culjak azonban becsúszva szögletre mentett.
45'
A játékvezető lefújta az első félidőt, melyben Remilié volt a főszerep. Büntetőt hibázott, majd lőtt egy gyönyörű gólt és egy szerencsétlen ütközésnél megsérült a jobb hüvelykujja, ezért le kellett cserélni. Egyelőre nem tudni, hogy törése, repedése, vagy csak húzódása van.
47'
Ádám Martin csapott le egy labdára az eszéki 16-os sarkánál, majd a középen érkező Kenesei elé passzolt, de a 6 méteres lapos lövést Mikulic védte.
48'
Kenesei passzolt a Murka elé a 16-oson belül, a fiatal csatár egy csel után 7 méterről passzolt lövés helyett, így a vendég védelem feltudott szabadítani.
53'
Kenesei Krisztián 20 méteres szabadrúgása centikkel ment el a jobboldali kapufa mellett.
66'
Görgényi kapott remek kiugratást a bal oldalon, majd levezette a labdát az alapvonalig. A középre passzolt labdájára CZVITKOVICS PÉTER érkezett és 8 méterről a kapu közepébe passzolt.
69'
Kenesei 20 méteres lövése pattant ki a kapusról, a kipattanóra Murka csapott le, de Malenica bravúrral védeni tudta a közeli próbálozást.
82'
Ádám Martin baloldali beadása találta üresen Keneseit, a csatár 9 méteres fejesét Malenica védte vetődve.
90'
Összességében megérdemelt volt győzelmünk. Ellenfelünk alig jutott el a kapunkig, gólhelyzetet nem sikerült kialakítaniuk. A héten jelentős fizikai terhelést kaptak játékosaink, éppen ezért dicséretes a teljesítményük és győzelmük. A jövő héten még folytatódnak kemény futások, sprintek, majd pénteken elutaznak a nyugati országrészbe, hogy szombaton a szombathelyi Király Kupa villámtornán már pihentebbek legyenek.