Játékvezetők: Németh Ádám; asszisztensek: Viszokai, Király

Az MTK előtt adódott az első lehetőség, Osváth blokkolt egy beadást. Szöglet.
3'
A sarokrúgás veszélytelen volt, kifejeltük a beadást.
4'
Egy elképesztő lehetőséget hagytunk ki. Remili adott egy tökéletes passzt Ubiparipnak, aki egy az egyben mehetett a kapussal szemben, többször is ellőhette volna, végül a 7 méterről fölé bombázott.
8'
Most a vendégek birtokolják többet a labdát, de helyzetig nem jutottak el.
12'
Az egy helyzetünket leszámítva eddig elég lassan folyik a játék.
13'
Lázok végezhetett el egy szabadrúgás közel az ellenfelünk 16-osának sarkától, beadását szögletre fejelték a védők.
15'
A szögletet követően szabadrúgás kifelé.
16'
Berecz jobboldali beadása szállt el mindenki feje fölött.
17'
Remili indul meg a bal oldalon, beadta, Berecz a hosszú 5-ös sarkáról 20 centivel mellé fejelt.
20'
Továbbra sincs nagy iram, úgy látszik a hőség a játékosokra is hatással is van
21'
Vadnai és Hrepka összjátékát követően az utóbbi megindult a bal szélen, de Grúz kitűnő ütemben szerelte. Vendég szöglet.
22'
Kanta szögletét Thiam fejelte mellé
24'
Ubiparip baloldali beadását Vida a büntetőpontról az egekbe fejelte.
25'
Lázok szabadrúgása nagyon veszélyesen pattant a kapu előtt, ez meg is zavarta Hegedüst, aki éppen csak ki tudta paskolni a gólvonalról.
28'
Hrepka adta be balról, a labda végül Vass Ádámhoz került, akinek lövését órási bravúrral védte Nagy Gergő. Az első nagyobb lehetősége volt a vendégeknek.
29'
Kanta 35 méteres szabadrúgása Nagy kezében landolt
30'
Torghelle lőtt egyet 18 méterről, a labda mellé szállt.
31'
A játékvezető ivószünetet rendelt el.
32'
Folytatódik a játék
34'
Lázok szögletét fogta könnyedén Hegedüs.
36'
Ubiparip néhány csel után jól ugratta ki Lázokot, aki sajnos hosszan csinálta meg a visszacselt, a védők tisztázni tudtak.
41'
Vida 30 méteres életerős szabadrúgása megint veszélyesen pattant meg Hegedüs előtt, nagy nehezen öklözte a labdát, de a kipattanóra Pajovics rosszul érkezett, így felszabadítottak a védők.
44'
2 perc a ráadás
45'
Vége az első félidőnek. 0-0
46'
Az MTK kezdi a második játékrészt. Csere egyik csapatnál sem történt.
49'
A második félidő első próbálkozása Hrepkáé volt, méterekkel lőtt fölé 18 méterről.
51'
Egy percen belül kétszer állították meg lesen a támadásunkat.
52'
Lázok adta be jobbról, Remili kapásból lőtte laposan a jobb alsó irányába, centikkel ment mellé a labda.
56'
Lázok 30 méteres szabadrúgása landolt Hegedüs kezében.
57'
Berecz kapott egy jó labdát Osváthtól, aki indította Ubiparipot, lefordult védőjéről, majd erőtlenül Hegedűs kezébe lőtte a labdát.
58'
Hrepka indult meg a félpályától, jó passzt adott Torghellének, aki kapásból lőtt laposan, de Nagy bravúrosan védett.
60'
Lázok végzett el egy szabadrúgást a bal szélről, Ubipariphoz került a labda, aki elég ügyetlenül vette át a labdát, nem is tudta jól eltalálni, Hegedüs kezébe emelt.
62'
Ubiparip helyett Novák a pályán.
64'
Bereczet rúgta fel hátulról Vass. Sárga lap, szabadrúgás 24 méterről.
65'
Csere az MTK-nál is. Hrepka helyett Ramos lépett a gyepre.
65'
Remili a sorfalat találta el.
67'
Vadnai sárgult be, Remili bokáját találta el hátulról.
69'
Újabb MTK-csere. Vass helyére Szatmári érkezett
70'
Debreceni vesztette el a labdát a félpályánál, Szatmári iramodott meg a kapunk felé, de Grúz gyönyörűen szerelte.
71'
Torghelle indította Kantát, aki mélyen adta be, Nagy jól érkezett a labdára.
72'
Adamovics a pályán Vida helyett
75'
Remili próbálkozott a jobboldali 16-os sarkáról, ballal a bal kapufa mellé lőtt.
76'
Ivószünet.
77'
81'
Ramos baloldali beadása mély volt, mindenki előtt elszállt.
83'
Harmadik csere nálunk. Kenesei lépett pályára Berecz helyzett
84'
Hegedüs kapott sárga lapot reklamálásért.
84'
Kenesei indítása hosszúra sikeredett, Novák nem fért hozzá a labdához.
86'
Szatmári góljával vezet az MTK. A semmiből..
88'
Torghelle helyett Poór lépett pályára.
89'
Osváth távoli lövése szállt sokkal a kapu fölé
90'
4 perc a ráadás
91'
Vukasovics 35 méteres lövése szállt el a kapu fölött.
93'
Kenesei 28 méteres erős szabadrúgása pattant ki a védőkről. Szöglet.
94'
A szöglet után veszélyesen pattogott a labda, de kapura lövés nem jött össze. Az ellentámadásból viszont majdnem gólt kaptunk.