Vasas FC - MOL Fehérvár FC II.

2022. január 15. 11:30

Játékvezetők: Oláh Gábor. Segítői: Molnár Adrián és Porkoláb Ferenc.
Helyszín: Fáy utcai Sportcentrum
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 11:30 órakor elkezdődik az Új év harmadik felkészülési mérkőzése, a Vasas FC - MOL Fehérvár FC II. találkozó. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
Angyalföldön, a Mészöly Kálmán műfüves pályán plusz 5 Celsius fokos levegőhőmérséklet, verőfényes, napsütéses, ám élénk szeles idő van, így a hőérzet alacsonyabb, mint a tényleges levegőhőmérséklet.
Amint látható az összeállításunkból, ezúttal is sok a betegünk, így ezúttal öten tudtak helyet foglalni a cserepadon, ám közülük hárman az U19-es csapatunk játékosai.

1'
Csapatunk a megszokott piros-kék csíkos mezben, piros nadrágban és lábszárvédőben, míg ellenfelünk tiszta fehérben. A találkozót a vendégek kezdték. Kétszer 30 perc a játékidő.
7'
Pátkai Máté szerezte az első gólunkat. Hajdú kapusnak ki kellett jönnie a kaputól 20 méterre, ahol Pátkai leszerelte, majd 19 m,éterről az üres kapu közepébe belsőzött.
11'
Radó ugrott ki a térfelük közepén, majd Hajdú lábbal védett, ám Radót lesen állították meg. Majd Hinora jobb oldali beadásár Sztojka lépte át, az érkező Radó a bal összekötő helyéről 15 méterről megcélozta a jobb felső sarkot, de Hajdó résen volt.
15'
Bobál szöktette a leshatáros Sztojkát, aki egy védő szorításában vezette a labdát, majd 13 méterről lőtt, de Hajdú védett.
16'
Egy jobb oldali Hinora beadás után egy Videoton játékos kezén akadt el a labda, Oláh egyértelműen büntetőt ítélt,
17'
Az ítélet végrehajtó, Feczesin volt, aki a balra vetődő Hajdú mellett a jobb alsó sarokba lőtt. 2-0!
19'
Radó jobbról szöktette Bobált, aki Hajdúval szemben, 10 méterről nem tudta mellette elrúgni a labdát, így a kapus testtel védeni tudott.
22'
Sztojka tört kapura, mejd eltolta Hajdú mellett jobbra a labdát, majd a kapuba passzolt, de az asszisztens lesen állította meg.
24'
Először Feczesin 12 méteres bombáját védte Hajdú, majd Hinora 9 méteres, jobb összekötő helyéről leadott bal felsőbe tartó lövését tolt a léc fölé a Videoton II. kapusa.
28'
Hinora jobb oldali beadását Feczesin a kaputól 4 méterre, mellé lőtte. Majd egy bal oldali lapos Sztojka beadást Radó először a kapusba lőtte, majd a kipattanót ismét Hajdú kaparintotta meg.
29'
Singh próbálkozott 20 méterről, középről, de a jobb külsővel leadott lövés 2 méterrel kerülte el a bal alsó sarkot.
30'
Radó bal oldali beívelését Feczesin 7 méterről ráfejelte, de Hajdú bravúrral védett. Vége az első 30 percnek.
31'
Iyinbor állt be a szünetben, Hinora helyére. Elkezdődött a második játékrész.
33'
Mintegy 100 néző tekintette meg a helyszínen a találkozót. Radó indult meg középen, majd 10 méterről megcélozta a a bal alsó sarkot ám, Hajdú spárgázva védeni tudott.
33'
Mintegy 100 néző tekintette meg a helyszínen a találkozót. Radó indult meg középen, majd 10 méterről megcélozta a bal alsó sarkot ám, Hajdú spárgázva védeni tudott.
36'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Sztojka beívelését Bobál 8 méterről kevéssel fejelte a felső léc fölé.
43'
Pátkai indította Sztojkát, aki jól fedezte a labdát az őt szorongató védővel szemben, majd 15 méterről ballal lőtt, de Hajdú a jobb felső elől kapu fölé tolt a labdát.
47'
Sztojka 18 méteres jobb szélről elvégzett szabadrúgását Pátkai a rövid saroknál fejjel megcsúsztatta, ám a labda centikkel ment a bal alsó sarok mellé. A következő támadásunknál egy balról érkező Hinora beadást Pátkai bombázott 13 méterről kapura, ám Hajdú ismét bravúrral kitolta oldalra a labdát.
48'
Sztojka bal oldali beívelést a hosszú oldalon érkező Bobál, 15 méterről 2 méterrel a kapu fölé lőtte.
49'
Radót akasztotta Hajdú, 11-es.
50'
A sértett, Radó higgadtan a balra mozduló Hajdú mellett a jobb sarokba helyezte a labdát. 3-0!
54'
Bal oldali Videoton szöglet után biztosan szabadítottunk fel.
58'
Pátkai szöktette Radót, aki a bal összekötő helyén, 8 méterről lőtt, de Hajdú ismét a helyén volt, és védett.
61'
Vége a mérkőzésnek. Csapatunk biztosan győzte le NB III-as ellenfelét. Legközelebb 1 hét múlva játszik csapatunk. Jelen állás szerint szombaton, 10:30-kor az NB III-as Kazincbarcika ellen, a Fáy utcában. Köszönjük megtisztelő figyelmüket. További áldott napot kívánunk! Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld.