Vasas FC - Mol Fehérvár FC

2019. október 12. 11:00

Helyszín: Illovszky Rudolf stadion
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 14 Celsius fokos levegőhőmérséklet, napsütéses, derült ég, szélcsend fogadta a játékosokat és a helyszínre kilátogatott szurkolókat, érdeklődőket. A csapatok már bemelegítenek.

1'
Csapatunk piros mezben, kék nadrágban, ellenfelünk tiszta fehérben. A mérkőzést csapatunk kezdte.
2'
Szedlár a gólszerző! 1-0! Kleisz 24 méterről, középről jobbal egy bődületes kapufát lőtt. A labda a bal oldali léc és a felső léc találkozásáról kipattant, amit 5 méterről Szedlár csukafejessel a kapu közepébe fejelt!
5'
Bamgboye egyenlített. 1-1! Bamgboye a jobb oldali ötösnél, két jó csel után, a kiszolgáltatott Bősz mellett a bal sarokba bombázott.
8'
Szedlárt döntötték fel, középen 17 méterre a kaputól. Szatmári jobbal, mintegy másfél méterrel a felső léc fölé emelt.
12'
Petriak szerzett vezetést a Vidinek. 1-2! Bamgboye harcolt meg egy labdáért a jobb oldalon a 16-oson belül, majd középre adott, ahol érkezett Petriak, és védhetetlenül a bal felső sarokba lőtt.
14'
Nego jobb oldali beadását öklözte ki Zsóri elől Bősz.
23'
Király vett el egy labdát egy vidis védőtől, majd 15 méterről lőtt, ám Kovács kiöklözte az erős lövést. A szögletből nem lett helyzet.
27'
Jobb oldali szögletet harcolt ki Terbe. Egy szép és ígéretes szöglet variáció végén, Kleisz 10 méteres lövése pattant ki egy bevetődő védőről.
29'
Kleisz lőtt 23 méterről középről, egy félmagasan érkező labdát, ám Kovács védte a középre érkező labdát.
39'
Szedlár visszagurítását Kleisz lőtte egy méterrel a kapu fölé.
44'
Szedlár kapott Lakatostól egy kiváló labdát, aki lefordult védőjéről, ballal megcélozta a bal also sarkot, de Kovács vetődve, bravúrral hárított.
45'
Vége az első játékrésznek. A Vidi vezetése ellenére egyenrangú partnerei vagyunk NBI-es ellenfelünknek.
46'
Csapatunkban Vékony Viktor jött be, Viczián helyére. A Vidi nem cserélt.
49'
Lakatos lövését hárította Kovács. A kipattanót 24 méterről a fű alatt rálőtte Hajdú, ami meglepte Kovácsot, mert a labda a jobb oldali kapufáról pattant ki!
51'
Vékony kapta a meccs első sárgalapját.
54'
Szedlár 10 méterről, középről, a bal oldali kapufára bombázta Lakatos jobb oldali bedobását. Rövid időn belül ez a második kapufánk!
55'
Szedlár küzdött meg egy labdáért a jobb oldalon, az alapvonalnál. Visszaadását Kovács lőtte ballal, 10 méterről a jobb kapufa mellé.
58'
Szedlár futott el a jobbösszekötő helyén, alapvonali beadásáról azonban lemaradtak a belül érkező játékosaink, így oda lett a kínálkozó gólhelyzet.
60'
Petriak, Szivacski szorításában 11 méterről eltört egy előre vágott labdát, így Bősz védeni tudott.
61'
Terbe jobboldali beadását vágták ki a védők.
62'
Kleisz, Király jött le, És Daróczi, valamint Torghelle állt be.
63'
A jobb oldali szögletünk után, Daróczi a baloldali hosszú sarknál, 8 méterről a bal sarok mellé lőtt, középmagasan.
64'
Bamgboyét ápolják, amiért áll a játék.
66'
Lakatos próbálkozott a bal oldali 16-os sarkától, ám lövése a bal kapufa mellé szállt.
67'
Szedlár robogott el a jobb szélen, beadását kivágták a belső védők, Torghelle elől.
70'
Hajdú bal oldali beadását húzta le Kovács.
71'
Terbe ívelte át a baloldalra Szedlár felé a labdát, aki felett centikkel ment el a labda az ötös sarkánál.
72'
Tóth László, Köböl állt be, Szedlár és Szatmári helyére.
73'
Zsóri kapott sárgát, rúgásért.
74'
Daróczi lőtt 16 méterről középről, ám labdája centikkel a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.
79'
Darócsi vezette rá a védőkre a labdát, jobbra tette, de a védők szögletre hárítottak.
84'
Medgyessi és Rétyi állt be, Kovács és Terbe helyére.
88'
Milanovot ápolták, ezért percekig állt a játék.
89'
Tóth László cselezte be magát a kapussal szemben középre gurított, de a labda elment a gólvonallal párhuzamosan.
90'
Vége a mérkőzésnek. Maradt az 1-2, ám a Vasas szurkolók Szép volt, fiúk-ja mutatja, hogy derekasan helytálltunk a Vidivel szemben, és a helyzetek és a játék képe alapján a pontosztozkodás igazságosabb lett volna.