Vasas FC - Maccabi Netanya 0-2 (0-1)

2018. július 17. 18:00

Játékvezetők: Oláh Gábor
Helyszín: Telki
26 fok, kellemes szellő, enyhén felhős ég. Csapatunk piros felsőben és kék nadrágban, ellenfelünk tiszta sárgában játszik, fekete szegélyekkel.

0'
Elkezdődött a mérkőzés, a kezdőrúgást csapatunk végezte el.
4'
Első izraeli helyzet, a jobboldalon indultak meg, majd passz a szélre, a lövést Bese védte.
5'
Birtalan szerzett a kezdőkörnél labdát, amit Gaál felé passzolt, aki felfutóban volt a balszélen, de egy izraeli védő szabálytalanul szerelte.
6'
A szabadrúgást az izraeli védelem kifejelte.
7'
Gaál kapott jó passzt, elfutott a baloldalon, de lőni már nem tudott.
9'
Egerszegi szerzett labdát, ami Ádámhoz jutott, majd a felfutás után Gaálhoz került a labda, aki továbbpasszolta Murkának, a beadást Birtalan nem tudta elérni
11'
Csapatunk első kapura lövése: a középpályáról kapott labdát Hinora, aki kisebb futás után kb. 20 méterről a kapura lőtt, amit Amos megfogott
13'
Birtalan kapott Ádámtól labdát a középpályán, csatárunk nekilendült a kapu irányába, majd olyan 18 méterről a kapura küldte a labdát, nem sokkal ment fölé
14'
Izraeli ellentámadás egy labdavesztés után Vaskó szerelte az ellenfelet. Szöglet.
15'
A szögletet az izraeliek átlőtték a másik oldalra, az onnan a kapu felé tartó labdát Bese hárította bravúrosan.
16'
Hinora szerzett megint labdát a középpályán, amit Birtalannak passzolt, ő meglátva a kínálkozó passzlehetőséget, továbbította Gaál felé, a beadás után azonban felszabadítottak a védők.
17'
Az ellentámadásból egy szépen kivitelezett támadást értékesített a Maccabi. Gólszerző: Kogbania. 0-1
22'
Mezőnyjáték kisebb izraeli helyzetekkel
25'
Egy izraeli kontratámadás indult meg középen, amit kipasszoltak jobboldalra, de Vaskó a beadást levette.
28'
Ádám indulhatott meg a jobboldalon, de a védelem elcsente tőle a labdát a tizenhatoson belül
30'
Szöglethez jutott csapatunk a jobboldalon, amit Ádám ívelt be a tizenhatosra, de senki nem tudott hozzáérni
33'
Szabadrúgást végeztünk el, ami kipattant az izraeli védelemről, de Szilágyi visszalőtte Ádámhoz a labdát, aki a tizenhatoson belül lőtt, egy izraeli lábon megpattant, így fogni tudta Amos.
34'
Izraeli helyzet, Bese tudta a tizenhatoson belül elhalászni a labdát.
35'
Izraeli szabadrúgás a jobboldali kapufától 25 méterre, a labda elszállt mindenki mellett
39'
Ádám lőhetett megint szögletet a baloldali kapufa felőli oldalon, a Vaskó felé tartó labdát Amos öklözte ki.
42'
Murka indult meg a jobboldalon, a tizenhatos sarkánál Birtalanhoz passzolta a labdát, aki kapura lőtte a labdát, Amosnek nyújtózkodnia kellett.
44'
Ádám küldhette a kapura középen a labdát, egy izraeli lábról ment ki a játékszer.
45'
Félidő, pariban vagyunk az ellenfelünkkel, de egy góllal egyelőre jobbak. 0-1
46'
Kezdődik a második félidő, cserék nálunk: Gaál, Vaskó, Rokszin és Egerszegi lejött, bejött Bévárdi, Kocsis, Laczkó és Hrepka bejött
51'
Több kisebb helyzethez jutottunk szögletekből, de előbb Hrepka, majd Ádám lövését hatástalanította a védelem.
53'
Egy mélységi passzból indulhatott meg a Netanya, de lesre futott a támadás
55'
Felerősödött a lökésszerű szél.
58'
Szép keresztpassz Laczkóhoz, aki megindult a baloldalon, a beadás Ádámhoz jutott, de blokkolt a védelem, majd Hrepka került szorítóba, így került ki a labda az alapvonalon túlra
61'
Mezőnyjáték folyt az utóbbi percekben, kisebb szabálytalanságokkal fűszerezve
62'
Izraeli gól. Labdavesztés tizenhatoson belül, amire lesipuskás módon lecsapott az izraeli támadó, aki 13 méterről a bal felsőbe lőtte a labdát. Gólszerző: Kogbania. 0-2.
65'
Újabb izraeli helyzet, a támadó szabadon indulhatott középen a kapu felé, de a lövést Bese hárítani tudta a tizenegyespontnál
67'
Újabb része a sorozatos izraeli támadásnak, a jobboldalon tudott elfutni a Netanya játékosa, de a lövése keresztben elment a kapu mellett
68'
Ellenfelünk három játékos is becserélt
70'
Csere nálunk, bejön Tóth Keve és Kovács Dávid, lejön Ádám Martin és Murka Benedek
72'
Tóth Keve jól indult meg középen, a passza megtalálta előbb Kovács Dávidot, onnan Hrepkát, de az izraeli védelem blokkolni tudott
77'
Bévárdi tudott nekiindulni, beadása Hrepkához került, aki a kapu irányába fejelt. A labda a kapu mellé ment
78'
Távoli lövés a kapunk irányába, de Bese ki tudta öklözni
83'
Izraeli támadás, kisebb kavarodás a tizenhatoson belül, a lövés a kapunk oldalhálóját érte