Vasas FC - Kecskeméti TE

2021. augusztus 29. 19:00

Játékvezetők: Csonka Bence. Segítői: Rózsa Dávid, és Szilágyi Norbert.
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 19:00 órakor elkezdődik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság, 2021-22-es évadának 6. fordulójában a Vasas FC - Kecskeméti TE Hufbau mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
Az Illovszky Rudolf stadionban 17 Celsius fokos, felhős, esős idő van.
Csapatunkban a vasárnapi Siófok elleni 2-2-es döntetlent elérő kezdőcsapathoz viszonyítva egy helyen változtatott Kuttor Attila vezetőedzőnk. Ezúttal kimaradt Pátkai, helyette Pekár kapott bizalmat.
Balajti Ádám belázasodott ezért nincs a játszó keretben.
Ellenfelünk vasárnap hazai pályán 2-0-ás győzelmet ért el a Csákvár csapatával szemben. Az akkori kezdő 11-ből ma kimaradt Madarász, és Katona. Helyükre Buna illetve Tóth D. került.
1317 a hivatalos nézőszám.

2'
Csapatunk játékosai a hagyományos piros-kék csíkos mezben, piros nadrágban és lábszárvédőben játszanak, míg ellenfelünk fehér összeállításban lila mezszegéllyel. A találkozót a Kecskemét kezdte.
5'
Silye tört be a 16-oson belülre a bal oldalon, akasztották, elesett, de a síp néma maradt.
7'
Szilágyi, Silye visszapasszát 14 méterről laposan lőtt, de egy kecskeméti lábról a kapu mellé pattant. Márkvárt szöglete veszélytelen lett.
8'
Egyelőre mezőnyfölényben játszunk.
10'
Pekár jobb oldali beadását Radó 9 méterről rálőtte laposan, de egy kecskeméti játékos a gólvonalról kivágta a labdát.
12'
Berecz lőtt 17 méterről, középről, de a félmagasan pattanó labdát nem találta el jól, így a pattogó labdát könnyen védte Varga.
15'
Nagy lőtt 17 méterről középről, de Jova a helyén volt és a kapu fölé tenyerelte.
18'
Szilágyi Szabolcs a bal összekötő helyéről 18 méterről jobb belsővel megcélozta a bal alsó sarkot, de Varga vetődve a kapu mellé tolta. A jobb oldali szögletünk után Vicziánt húzták le, de most sem szólt a játékvezető sípja.
21'
Bobál kínálta meg ballal a kaputól 17 méterre Vargát, de a vendégek kapusa kiütötte a labdát a bal alsó sarok elől.
23'
Egyelőre dominálunk, csak a gól hiányzik.
24'
Silye végzett el szabadrúgást a bal oldalon. Beívelését Bobál 12 méterre a kaputól ráfejelte, de Varga lehúzta a labdát.
26'
Nagy ütötte el Márkvártot, sárga lap.
28'
Tóth talpalta le Vicziánt.
30'
Bobált lökték a kapujuktól 19 méterre középről. Silye a sorfal tetejébe rúgta a labdát, a kipattanót Bercz lőtte 18 méterről kapu fölé, másfél méterrel.
35'
Jobb oldali kecskeméti szöglet. Nagy beívelését Tóth B. 11 méterről a jobb sarokba fejelt. 0-1.
41'
Bal oldali vendég szöglet. Nagy beadását Ryashko fejelt kapura, de a középre tartó labdát Jova biztosan fogta.
41'
Jobb oldali szöglethez jutottunk. Márkvárt lapos beadását felszabadították a vendégek.
42'
Vágó kapott sárgát, mert nem engedte elvégezni a szabadrúgást.
43'
Márkvárt a jobb oldali 16-os sarkától beívelte a labdát, amit a 8 méterre érkező, berobbanó Pekár centikkel lőtt a kapu fölé.
45'
Pekár bal oldali szögletét Bobál csúsztatta meg a rövid saroknál, majd a vendégek felszabadítottak. És vége is az első félidőnek.
47'
Bartha állt be a második félidőre, Tóth D. helyén. Mi nem cseréltünk.
48'
Szilágyi szánta el magát lövésre, a jobb oldali 16-os sarkának előteréből, de a labda centikkel a felső léc felett hagyta el a játékteret.
49'
Berecz futott le a bal oldalon az alapvonalig, majd fél magas beadását kifejelte egy vendégjátékos a rövid saroknál.
50'
Radó jobb oldali beívelését Viczián 11 méterről fejelte a kapu fölé.
55'
Hadaró és Pekár kapott sárga lapot kakaskodásért.
57'
Radó 16 méterről középről lőtt, és a pattogó labda egy kecskeméti játékosról pattant a jobb kapufa mellé.
60'
Bal oldali kecskeméti szöglet. Nagy beadását Jova öklözte ki, majd a kipattanót Bartha rúgta ki a stadionból. Az ellentámadásból Szivacski lőtt kapura 20 méterről. de Varga a léc alól kitolta a labdát.
63'
Lukács 16 méterről megkínálta Jovát, de kapusunk a jobb alsó sarok elől kitolta a labdát.
64'
Hármat cseréltünk. Lejött Szilágyi Szabolcs, Bobál, és Pekár. Beállt Feczesin, Hinora, illetve Kapornai.
68'
Buna és Lukács lejött, helyükre Katona és Madarász állt be.
69'
Belényesi kaszálta el Hinorát a 16-os vonalánál.
70'
Radó szabadrúgása 1 méterrel a kapu fölé szállt.
73'
Feczesin visszapasszát Berecz 10 méterről a jobb kapufa mellé lőttre.
74'
Vágó helyén Szalai folytatta.
76'
Berecz került ismét lövőhelyzetbe 15 méterről, középről, de az ötösnél egy kecskeméti lábáról kipattant a bal alsó felé tartó labda.
79'
Berecz kapott sárgát, mert a játékvezető műesésnek minősítette elesését a 16-oson belül.
80'
84'
Márkvárt 18 méterről a bal összekötő helyéről lőtt. A bal felső sarok felé tartó labdát Varga védte.
87'
Nagy helyére Marsa állt be. Nálunk pedig lejött Márkvárt, és Radó. Helyükre pedig Pátkai és Rétyi állt be,
90'
4 perc hosszabbítás.