Elkezdődött a találkozó
3'
Csiki Norberten pénteken végeznek ultrahangos vizsgálatot, pontos diagnózis a sérüléséről csak ezt követően várható
5'
Meg is volt az első nagy helyzetünk, Remili szerzett labdát az ellenfél 16-osánál, kapura lőtt, de Dániel jobbra vetődve nagyot hárított
7'
Egerszegi a jobboldali 16-os sarkáról lőtt, de lövése nem sokkal elkerülte a kaput
15'
Barczi gurította középre a labdát jobbról, Ádám érkezett a rövid ötösnél, de lövése leperdült, a túloldalon viszont érkezett Remili, aki a kapus kezei közé lőtte a labdát. Nagy helyzet volt
20'
Gól! Remili! 1-0! Berecz szöktette Remilit, aki betört két védő között, majd 15 méterről a léc alá lőtte a labdát
25'
Egerszegi került lövőhelyzetbe, a jobboldali 16-os sarkáról egy méterrel a jobb kapufa mellé lőtt
28'
Hangya cselezett a baloldalon, a labdát visszagurította Remilinek, aki jobbal, laposan fél méterrel a jobb kapufa mellé lőtt
33'
Egerszegi tette a labdát Barczi elé, aki elrobogott a jobb szélen, majd beadására Remili érkezett a rövid oldalon, akinek pördítése centikkel kerülte el a jobb kapufát
35'
Ristevski tört be a 16-oson belülre a baloldalon, 10 méterről lőtt, de egy védő belevetődött, a felperdülő labdát pedig könnyedén húzta le a kapus
39'
Szabadrúgás variáció végén Hangyához került a labda a 16-osnál, lőtt, de egy méterrel a kapu fölé szállt
40'
Hangya adta be balról labdát, a rövidnél Ádám érkezett, aki 10 méterről ballal a jobb kapufára bombázott
43'
Kertai kapott sárga lapot Remili buktatásáért
43'
Barczi ugratta ki Remilit, akit a 16-osnál buktattak. A szabadrúgást Ádám végezte el, lövése azonban megpattant a sorfalon, a labda jobb kapufa mellett landolt
45'
Vége az első félidőnek, egy góllal vezetünk
46'
Elkezdődött a második játékrész
47'
Két csere történt a csapatunkban: Szivacski és Pavlov folytatják Egerszegi és Barczi helyett
55'
Remili adta be a labdát balról, laposan az alapvonalról, középen érkezett Berecz, aki 10 méterről a bal kapufa mellé lőtt
58'
Hangya ívelte be a labdát távolról, majd Benes perdített kapura, de a kapus hárított
62'
Újabb cserék: Benes, Vida és Berecz helyett Vaskó, James és Laczkó a pályán
70'
Első komolyabb iváncsai helyzet: baloldalról a 16-os magasságából lőtt szabadrúgást Berényi, a veszélyesen megpattanó labda Kamenárról kipattant, végül védőink felszabadítottak
75'
Két nagy lehetőség egymás után: előbb Ádám 17 méteres bombáját védte a kapus, majd a kipattanóra Remili csapott le, aki megtolta a labdát két védő között, majd 12 méterről a bal kapufa mellé lőtt
82'
Laczkó lőtt 28 méterről, ballábas bombája azonban a kapu fölött egy méterrel szállt el
86'
Védelmünk hátul eladta a labdát amelyre Majláth csapott le, azonban a lövése nem volt tökéletes, Kamenár bravúrosan védte
88'
A baloldalon Hangya szöktette Ristevskit, aki középre adta, Pavlov a kaputól 14 méterre egy védőt becsapva szépen átvette a labdát, de lapos lövése a jobboldali kapufa mellett gurult el