Vasas FC - III. kerületi TVE 7-0 (5-0)

2018. február 09. 11:00

Játékvezetők: Dolnégó Bálint
Helyszín: Telki, edzőközpont
Csapatunk tiszta pirosban, ellenfelünk fekete-kék felsőben és fekete nadrágban játszik

0'
A Kerület kezdte a meccset.
5'
Ádám szerzett labdát a tizenhatoson belül, lepasszolta Barczinak, aki a kapusba lőtte a labdát
8'
Beneš lőtt a kapura 24 méterről, a kapus védett
10'
Nagy T. lőtt húsz méterről a kapuba, a lövést Nagy vetődve védte
16'
1-0! Barczi beadásából Egerszegi szerzett vezetést, mivel a labdát hét méterről a bal alsóba belsőzte
20'
Süt a nap, a szél csendes, ellenben hideg van...
22'
Ádám szögletéből a labdát Bar zi megperdítette, a kapusról kipattanó labdát Ristevski a kapuba fejelte
25'
3-0! Ristevski passzolt Berecznek, aki kulcspasszt adott Ádámnak, aki könnyedén bepasszolta a játékszert a kapuba.
29'
Ádám szögletéből Barczi passzolta tovább Ristevskinek, aki magabiztosan ballal bebelsőzte a kapuba a játékszert
32'
A hideg továbbra is érezhető a pályán
36'
5-0! Barczi baloldali beadásábol Beneš érkezett a rövid saroknál és megcsúsztatva a bal alsó sarokba fejelte a labdát
44'
Egy kerületi szögletet kibokszolt Nagy
45'
Ötgólos előnnyel zárjuk a félidőt
46'
Burmeister és Hangya le, Laczkó és James be
51'
Barczi jobboldali lövését védte a kapus
52'
Berecz és Remili volt a labda útja, utóbbi két védő között kiugratta Ádámot, aki kisebb bizonytalanságok után tizennégy méterről ballal a kapu jobb alsó sarkába helyezett
54'
Ádám perdítését Laczkó az alapvonalról visszagurította, amit Remili 12 méterről a kapuba továbbított, de a vendégek kapusa bravúrral szögletre hárított.
57'
Ristevski, Remili, Ádám le, Szivacski, Pavlov és Vaskó be
63'
Mint már említettük, hideg van, de valamelyest javul az idő
71'
A Kerület támadásából született helyzet, Pfeifer kapura lőtt labdáját Nagy kivédte
75'
7-0! Berecz beadását Pavlov váltotta gólra.
76'
Pavlov fejesét a kerületiek védője a vonalról fejelte ki, majd Berecz perdítését a kapus hárította