Helyszín: Fáy utca, Mészöly műfüves pálya

1'
Elkezdődött a találkozó
2'
Csapatunk kék szerelésben, a vendég Honvéd piros-fekete felsőben, fekete nadrágban a pályán
7'
Barczi buktatását követően a jobboldali 16-os sarkáról Ádám lőtte kapura a szabadrúgást, de Gróf bravúrosan kiöklözte
10'
A jobb szélről, az ötös vonalában Lanzafame lőtte élesen kapura a szabadrúgást, azonban Kamenár biztosan hárított
13'
Ádám lecsapott egy rövid visszagurításra a 16-os magasságában, kapura tört, egy szép csellel elfektette a védőjét, de a lövés pillanatában még odaért, így végül nem volt kapuralövés
16'
Lanzafame 22 méteres lövését biztosan hárította Kamenár
18'
184 szurkoló látogatott ki a mérkőzésre
23'
Bal oldalról egy Hangya-Remili összjáték után Hangya lőtt kapura 13 méterről, de kapu mellé tekert
27'
Berecz szöktette Jamest a jobb oldalon, aki megharcolt a védőkkel a labdákért, majd tisztára játszotta magát, végül 14 méterről jobbal a kapu fölé lőtt
35'
Ádám ívelte a kapu elé a távoli szabadrúgást jobb oldalról, Burmeister 14 méterről kapura fejelt, de a labda a bal kapufa mellett szállt el
40'
Berecz kapott sárga lapot, miután összerúgott Naggyal.
44'
Vida tette le a labdát Berecznek a 16-on vonalánál, Berecz lőtt, de nem talált kaput, a bal kapufa mellett szállt el a labda
45'
Vége az első félidőnek, 0-0 az állás
46'
Elkezdődött a második játékrész
47'
Mindkét csapat cserélt: Nálunk Pavlov, Egerszegi és Vaskó álltak be Ádám, Hangya és Ristevski helyére, a Honvédnél gyakorlatilag sorcsere volt, egyedül Baráth maradt a pályán az első félidei csapatból
50'
Májer csapott le egy labdára, rávezette Kamenárra, de nem járt túl kapusunk eszén, Kamenár védte Májer próbálkozását
62'
A frissebb Honvéd fokozatosan átveszi a játék irányítását
66'
Megszerezte a vezetést a Honvéd, Tömösvári volt a gólszerző. 0-1. Baráth tört be a 16-oson belülre, az ötös magasságában középre passzolt, ahol érkezett Tömösvári, aki nem hibázott
68'
Lukács futott el a bal oldalon, az alapvonalnál kapura lőtt, a kapufát súrolta a labda, ami a gólvonal előtt keresztbe gurult, végül sikerült szögletre menteni
75'
Májer lőtt kapura 40 méterről, a labda veszélyesen csapódott, azonban Kamenár bravúrosan kitolta
78'
0-2. Ismét Tömösvári volt eredményes. Letámadott a Honvéd, jobbról érkezett a beadás, középen Tömösvári átvette, kapura lőtt, majd a védőnk lábán megpattanó labda kapuban kötött ki
81'
Egerszegi jobboldali beadását követően Burmeister ráfordulásból kapura lőtt, kissé eltörte, így az erőtlen lövést könnyen fogta Horváth
82'
Újabb helyzet! Pavlov csapott le egy labdára a 16-oson belül, majd jobbról, nagy erővel a jobb kapufát találta el, de a labda kifelé pattant