Vasas FC - ETO FC Győr

2020. március 01. 17:00

Játékvezetők: Csonka Bence, segítői: Garai Péter, Rózsa Dávid.
Tisztelettel köszöntjük Szurkolóinkat és Olvasóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 11 Celsius fokos levegőhőmérséklet, felhős, szélcsendes idő fogadta a csapatokat és a szurkolókat. Csapatunkban a Kazincbarcikán 2-0-ra győztes kezdőcsapathoz képest nem játszik a bokasérülést szenvedett Tóth Bence, és Szedlár, helyükön Viczián és Vernes.
A győriek az egy héttel ezelőtt a Szegedtől otthon 3-1-es vereséget szenvedett csapat összeállításához viszonyítva öt helyen változtattak. Kimaradt ezúttal Dvorschák, Kun, Charizopulos, Gaál, továbbá Lovrencsics B. A mai kezdőben helyet kapott Tömösvári, Vashkeba, Simon András, Simon Ádám, és Kovács Krisztián.

0'
A mérkőzés előtt gyászszünettel emlékeztek meg a múlt vasárnap életének 81. évében elhunyt Göröcs Jánosra, a legendás 62-szeres válogatott és újpesti labdarúgóra. Csapatunk piros mezben, kék nadrágban, míg ellenfelünk zöld mezben és fehér nadrágban játszanak. A találkozót a Győr kezdte.
2'
Andric bal oldali beadását Bagi lőtte 17 méterről középről két méterre a kapu fölé.
3'
Terbe ment el a jobb szélen, középre adását Tömösvári vágta ki.
4'
Vernes jobb oldali szöglete Feczesin mellett elsuhant, a győriek felszabadítottak.
6'
Terbe egy labdáért vívott harcban elvesztette a cipőjét. Állt a játék.
7'
Hidi M 16 méterről, középről bal külsővel a jobb kapufa mellé bombázott.
8'
Vernes kapott egy indítást a jobbösszekötő helyén, középre adását szögletre hárította egy védő.
9'
Szatmári bal oldali szögletét kifejelték.
11'
Fejes bal oldali beíveléséről Andric maradt le, a labdát kivágtuk a 16-oson belülről.
19'
Vernes passzolt Balajtihoz, középen, aki 16 méterről lőtt, de egy védő lábáról szögletre pattant. A jobb oldali szögletünk veszélytelen volt.
22'
Hinora a gólszerző! 1-0! Hinora került lövőhelyzetbe, a balösszekötő helyén, és jobbal védhetetlenül a léc alá vágta a labdát.
24'
Jobb oldali szögletet Vernes végezte el. Labdája a 11-es pontnál Feczesint találta meg, akinek fejéről a jobb kapufa mellé perdült.
26'
Hinorát kell ápolni, vérzik az orra. De a játék megy tovább.
27'
Simon Ádám kapott sárgát reklamálásért.
30'
Jobb oldali szögletet Vernes ívelte be. Labdája Hidi M-et találta meg, akinek újabb beadását szögletre hárították.
31'
Viczián a gólszerző! 2-0! A bal oldali Vernes szögletre Viczián robbant be a kaputól 7 méterre, és védhetetlenül fejelt a léc alá.
36'
Balajti 16 méterről lőtt, a labda a bal kapufáról kifele pattant.
38'
Szatmári és Simon András kapott sárgát. Szatmári elrúgta a labdát, de egy győri láb is odacsúszott. Simon András reklamálásért kapta.
41'
Simon András lőtt 18 méterről, jobbal a balösszekötő helyéről, 3 méterre a bal sarok mellé.
42'
Vernes bal oldali szöglete Gyurákovics kezében landolt.
44'
Ezúttal a jobb oldalról végezhetett el Vernes szögletet. Csató és Gengeliczki kapott sárgát kakaskodásért.
45'
Nincs hosszabbítás, így véget ért az első játékrész. Megérdemelten vezetünk két góllal.
46'
A Győr cserélt. Tömösvári és Simon András helyére Horváth Z., és Kun állt be. A második félidőt csapatunk kezdte.
50'
Vernes 28 méterről, középről, jobbal fél méterrel a bal felső sarok fölé bombázott.
52'
Bal oldali győri szöglet után Horváth Z. támadta Jovát, kifele szabadrúgás.
55'
Hidi m adta be balról, Hinora lekészítette a labdát, Balajti elé, akinek 10 méteres lövésébe belelépett egy védő. Szöglet. Ami után Vernes emelgetett az ötösnél, de szögletre hárítottak előle.
58'
Lakatos kapott sárgát, mert Kunt elütötte.
60'
Terbe jobb oldali bedását Feczesin az ötösnél megfejelte, de a kapus védett.
62'
Balajti a gólszerző! 3-0! Hidi M vezette a védőfalra a labdát, majd balra kitetette a labdát Balajtihoz, aki higgadtan a jobb, rövid sarokba lőtt.
64'
Vernes helyére Szivacski állt be.
65'
Balajti pompás labdát ívelt Feczesinhez, aki a kaputól 14 méterre levette, néhány jó csel után mielőtt lőtt volna lelopták lábáról a labdát.
66'
Fejes kapott sárgát, rúgásért.
67'
Bagi helyére Kiss Máté állt be.
68'
Feczesin helyére Torghelle állt be.
70'
Bal oldali győri szögletet Viczián fejelt ki.
71'
A Győr a kapunktól 26 méterre szabadrúgáshoz jutott. Kiss beívelését Horváth Z. fejelte Jova kezébe.
76'
A hivatalos nézőszám 1600.
77'
Horváth Z. 6 méteres fejesét Jova bravúrral ütötte ki a jobb sarok elől.
79'
Balajti helyére Kalmár Olivér állt be.
84'
Kunhoz pattant a labda a kaputól 15 méterre, lövését Jova bravúrral kivédte. A jobb oldali szöglet után Fejes közelről a hálóba pofozta a labdát. 3-1.
86'
Szatmári 27 méterről, középről, jobb külsővel a bal kapufa mellé bombázott.
89'
Hinora szöktette Terbét, aki elől az utolsó pillanatban szereltek.
90'
2 perc hosszabbítás.