Vasas FC - DVTK 0-1 (0-0)

2015. október 17. 18:00

Játékvezetők: Karakó Ferenc; asszisztensek: Viszokai, Becséri
Helyszín: Illovszky stadion
Az időjárás nem kedvező, erőteljes esőzés fogadja a játékosokat és szurkolókat. A mieink hagyományos piros-kék felsőben, kék nadrágban, piros sportszárban, a vendég Diósgyőr tiszta fehér szerelésben lép pályára.
Nézőszám: kb. 1800 fő

1'
A Diósgyőr kezdi a találkozót! Hajrá, Vasas!
2'
Vukaszovics 35 méteres bombájával kezdődik a meccs, Rados csak öklözni tudta
3'
Az első szöglet is a mienk, Grúz fejelte mellé Czvitkovics baloldali beívelést
5'
A vendégek első szöglete után Barczi lőtt, de a próbálkozását Grúz kivágta. Ismét szöglet, majd Tamás előtt adódott lehetőség, végül Nagy kaparintotta meg a labdát
6'
Remili baloldali beadását Könyves kapásból pördítette nem sokkal a kapu fölé
8'
Manjrekar próbálkozott 30 méterről, de nagyon mellé lőtt.
10'
Berecz iramodott meg a bal oldalon, egészen az ötösig cipelte, de az utolsó pillanatban Lipták szerelte
15'
A mérkőzés irama valamelyest alábbhagyott.
17'
Egy szögletet követően Czvitkovicshoz visszapattant a labda, de újabb beadása - immáron a 16-os sarkától - elszállt mindenki felett.
19'
Szabadrúgással jöhetettek a vendégek a bal szélről, de Bognár beadását könnyen húzta le Nagy
20'
Az ellentámadásból Remilinek adódott lehetősége, aki 14 méterről lőtt laposan, de a labda lepattant.
21'
Szabadrúgással jöhetünk, Remilit buktatták a bal oldalon 20 méterre a kaputól. Remili érős lövését kivágták szögeltre.
22'
Czvitkovics adta be, egy pattanást követően Grúz 10 méterről kicsit jobbra sodródva ollózva próbálkozott, de a labdája gyenge volt, így könnyen fogta Rados
23'
Átléptük az első félidő első felét, sokkal többet birtokoljuk a labdát, de a gól még nem jött össze
24'
Könyves indult meg a jobb szélen, az erős beadásáról Pavlov maradt le néhány centivel.
26'
Nagy kényszerűségből kirúgott egy hazaadást, de az Novotnyhoz került aki egyből lőtt ballal laposan, de Nagy védte.
27'
Osváth passzol Pavlovhoz, aki a két ember közt beinduló Könyves elé tálalt, aki a jobboldali ötös sarkától kb. 2 méterrel lőtt mellé.
28'
Czvitkovics kapott jó labdát Remilitől, aki az alapvonal közeléből visszagurította Pavlovnak, aki egy kis hezitálást követően mellé lőtt sajnos.
30'
Czvitkovics adott be egy szögeltet a jobb oldalról, Pajovicshoz került a labda, aki 16 méterről, középről mellé lőtt.
32'
Remili tüzelt 14 méterről, de a lövése kipattant egy védőről.
33'
Az újabb szögletet követően, Grúzt rántották le középen, de szabadrúgást rúghatnak a vendégek kifelé.
36'
Bognár végzett egy el egy szabadrúgást 27 méterről, veszélyesen csapódott a labda, Nagynak kellett kitolnia.
37'
A diósgyőri szöglet veszélytelen volt
38'
Egy indítást követően Remili előtt adódott lehetőség, de Okuka felszabadított.
39'
A félidő utolsó perceire Remili és Novák váltottak oldalt
40'
Pajovics és Novotny birkózott egymással egészen a 16-osunkig, majd Novotny lőtt fölé
43'
Az utóbbi percekben a mezőnyben zajlik a harc
44'
Czvitkovics adhatott be szögletet, Pajovics fejesét tornázta ki Rados. 1 perc a hosszabbítás
45'
Vége a félidőnek. 0-0
46'
Mi kezdtük a második félidőt.
47'
Ismét nagyon magabiztosan indultunk neki, először Remili lövését védte Rados szögletre. Majd a szögletet követően először Pavlov lőtt 12 méterről, ami lepattant, végül Remili is próbálkozott, de les miatt megállt a játék.
49'
Ellentámadást vezetett a Diósgyőr, amiből szöglet lett, majd Lipták lőtt fölé
51'
Osváth jobboldali beadása sikerült mélyre, nem érte el senki
52'
Ismét Osváth adhatott be a jobb oldalról, ez inkább magasan szállt középre, Rados húzta le könnyedén.
54'
Remilit szerelték a baloldali alapvonalnál, szöglet. Czvitkovics beadását kivágták a vendégek.
56'
Újabb szögletet rúghattunk, ismét Czvitkovics áll a labda mögött. Beívelését Rados öklözte ki kivetődve. A labda visszakerült a 16-oson belülre, Pavlov próbálkozott egy lapos erős lövéssel, de pont ott állt Rados és védeni tudott.
62'
Kenesei állt be Pavlov helyére
63'
Az utóbbi percekben lecsendesedett a játék.
65'
Erre ismét támadásba lendültünk, Czvitkovics végezhetett el egy szögletet a bal oldalról, amit a vendégek kifejeltek.
66'
A diósgyőriek nem tudnak helyzetet kialakítani a kapunk előtt.
67'
Ismét szögletet végezhetünk el, a bal oldalról Kenesei adta be Pajovics a rövid saroknál fejelt, de fölé szállt.
68'
Tamás Márk kapott sárgát, miután miután lerántotta Osváthot.
69'
Eperjesi helyén Bacsa a pályán
69'
Vukaszovics 35 méterről lőtt szabadrúgást, Rados védte.
71'
Megbosszulta magát a sok-sok kihagyott helyzet. A frissen beállt Bacsa lőtt gólt
75'
Csere nálunk: Berecz helyén Vida a pályán.
77'
Próbáljuk irányítani a mérkőzést de több a pontatlanság elöl
79'
Kitl előtt adódott nagy lehetőség, 11 méterről eresztett el egy bivalyerős lövést, de Nagy védett.
80'
Kezezés miatt 11-eshez jutottunk, de Remili kihagyta. Rados védte a jobbra tartó lövést.
80'
Okuka sárgult be.
81'
Utolsó csere nálunk, Könyves helyett Novák.
84'
30 méterről lőhetünk szabadot, Kenesei a sorfalba vágta.
85'
Egy szögletet követően kipattant a labda, Vida lőtt távolról, ami a védőkről felperdült a levegőbe, Novák tudott fejelni, de Rados tornázta felé.
86'
Nikházi állt be Bognár helyére
88'
Támadunk továbbra is, de helyzet nincs
89'
Sárga lapot kapott Manjekar, miután Remilit vágta fel.
90'
Novák harcolt a 16-oson belül, estében lőtt, és a megpattantó lövés épp hogy csak fölé szállt.
90'
Remili kapott sárgát.
91'
Kitl helyett Egerszegi a pályán
91'
A szögletet követően szabadrúgás kifelé. 4 perc a ráadás
93'
A jobboldali 16-os sarkáról végezhettünk el szabadot. Kenesei lövése a sorfalban elakadt, a kipattanót Vukaszovics lőtte laposan mellé.