Játékvezetők: Pintér Csaba; asszisztensek: Varga Zsolt, Márkus Tamás
A mieink hagyományos piros-kék felsőben, kék nadrágban, piros sportszárban, a Debrecen tiszta fehérben játszik.
A mérkőzést 2850 néző tekinti meg.

1'
A mieink kezdik a mérkőzést.
2'
Debreceni lehetőséggel kezdőik a mérkőzés, Ferenczi János lövését Osváth blokkolta
4'
Két szögletet is elvégzett egymás után a vendég csapat, az elsőnél Mészáros fejelt tisztán, amit Nagy bravúrosan kapufára tolt, majd Osváth tisztázott. A másodiknál Varga fejelt a bal kapufa mellé
7'
Könyves szabálytalanságát követően végezhetett el szabadrúgást a Debrecen, de a 16-osunkon belül szabálytalankodtak, így mi jövünk kifelé.
9'
Osváth kapott egy jó labdát a jobb szélen, lapos beadását azonban kirúgták a debreceni védők
12'
Bódi szerzett labdát a kapunktól 30 méterre, néhány ütemet tolt a labdán, majd laposan lőtt, de Nagy magabiztosan védett.
13'
Jobb szélről végezhetett el szabadrúgást a DVSC, sikerült hosszan kifejelni, de nem tudtunk megindulni belőle.
14'
Könyvest indították szépen, de a labdát már nem tudta megcsípni Radosevics elől, a kapusé lett.
16'
Az első negyedórában egyik csapat sem tudta átvenni a játék irányítását, talán a vendégek picit veszélyesebbek voltak.
17'
Osváthot rúgták fel a debreceni kaputól 30 méterre. A szabadot Adamovics végezte el, szögletre csúsztattak a vendégek.
18'
A szögletet követően nálunk volt a labda, de a kaput sajnos nem találtuk el, minden próbálkozásunkat blokkolták.
21'
Vukasovics rúgott oda Vargának, sárga lap.
23'
Könyves indult meg a jobb szélen, versenyt futottak Brkoviccsal, végül az utóbbiról kipattant a labda, mégsem mi jöhettünk szöglettel.
24'
Az első félidő felénél járunk, a mérkőzés eddig teljesen kiegyenlített.
25'
Egy debreceni szabadrúgást követően Mészáros fejelt a kapunk mellé 1-2 méterrel.
27'
Bereczhez került a labda a kirúgásunkat követően, 25 méterről lőtt, de Radosevics kitolta a jobb felső sarokból.
28'
A szögletünket követően indultak a vendégek, Bódi már a 16-osunkon belül volt, de Adamovics szépen szerelte.
30'
Sidibe kapott jó labdát a jobb szélen, az ötösünkig cipelte, bár kicsit kisodródott, de ellőtte, Nagy védett.
31'
A vendég szögletet követően Mészáros fejelt mellé.
32'
Könyves próbálkozott 25-ről a jobb összekötő helyéről, 3 méterrel a bal kapufa mellé szállt a labda.
35'
Az utóbbi percben beszorítottuk a vendégeket, de lövésig nem jutottunk el, az utolsó passzokba hiba csúszott.
37'
Egy kicsit leült a játék, egyik csapat sem tud fölénybe kerülni.
38'
Osváth ívelt be a jobb szélről, de támadóink felett átszállt a labda.
40'
Adamovics kapott sárgát.
41'
Nagy védte szépen a debreceni szabadrúgást.
42'
Ferenczi János is besárgult, miután Osváthtal szemben szabálytalankodott.
43'
Adamovics beadását Könyves fejelte rá a védők szorításában, de a labda mellé ment az oldalvonal felé.
44'
1 perc lesz a ráadás.
44'
Osváth mentett szépen Bódi elől, aki veszélyesen érkezett egy jobboldali beadásra.
45'
Vége a félidőnek. 0-0.
46'
A vendég Debrecen kezdi a második félidőt. Egy csere is volt náluk, Horváth helyett Kulcsár a pályán
50'
A második játékrész első perceiben megint a vendégek a magabiztosabbak, de helyzetekig nem jutottak el.
51'
Egy baloldali debreceni beadást követően Varga fejelt éppen csak fölé.
55'
Továbbra is gólhelyzet nélküli játékot láthatunk.
58'
Csere nálunk: Pavlov érkezik Adamovics helyett. Új igazolásunk első meccse a bajnokságban
60'
Egy labdaszerzést követően megiramodtunk, négy a négy ellen mehettünk, a jobb szélen Novák adta be Könyvesnek, akit már hárman is támadtak és szerelni tudták az ötös környékén.
61'
Megpróbáljuk átvenni a mérkőzés irányítását, szurkolóink is egyre hangosabb buzdítják a csapatunkat.
62'
Pavlov 20 méterről lő fölé
64'
Berecz végzett el egy szögletet, Novák fejelt kapura, sajnos gyenge volt, így könnyen fogta Radosevics.
67'
Novák lőtt 18 méterről, lövése kipattant a védőkről.
68'
Csere mindkét oldalon. A mieinknél Novák helyett Ádám, a vendégeknél Ferenczi helyén Castillion.
69'
A veszélyesen betekert debreceni szöglet Nagy öklözte ki magabiztosan
70'
Ismét helyzetben a vendégek, egy baloldali beadást követően Bódi lőtt kapásból, csak néhány centivel szállt fölé.
71'
Nagy lehetőség előtt a mienk, Berecz már az ötösnél volt, de inkább a cselt választotta, majd végül blokkolták a próbálkozását.
72'
Kakaskodás a középpályán. Pajovics és Castillion kaptak sárgát.
74'
Berecz szögletét követően Grúz tette kapura a labdát, ami végül kipattant. Újabb szöglet.
75'
Ismét Berecz adta be, szöglete visszapattant hozzá, aki 17 méterről lőtt a bal szélről, lapos lövését védte Radosevics
78'
Vezet a Debrecen. Kulcsár lőtt 11 méterről a jobb oldalról a hosszú fölsőbe.
80'
Berecz szabadrúgását követően Pajovicshoz került a labda a 16-oson belül, aki végül fölé bombázott.
82'
Továbbra is próbálunk nyomni, de sajnos gólhelyzetig nem jutunk el
84'
Könyves adta be a bal 16-os sarkáról, de Pavlov elől lehúzta a labdát Radosevics
85'
Utolsó csere nálunk: Vukasovics helyén Czvitkovics a pályán.
86'
Bódi előtt adódott egy nagy lehetőség, miután Nagy röviden szabadított fel, de kapusunk szépen védte Bódi lapos lövését 8 méterről.