Vasas FC - Duna Aszfalt TLC

2020. február 16. 17:00

Játékvezetők: Kovács Gergely, segítői: Kulman Tamás, Kis Zoltán.
Tisztelettel és szeretettel köszöntjük Szurkolóinkat és Olvasóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 12 Celsius fok, közepesen felhős idő, és élénk szél fogadta a melegítő játékosokat és a helyszínre kilátogató Nézőket. A vendégeknél a múlt héthez viszonyítva Erdélyi, Preklet, Kirchner, és Máté nem kapott helyet a kezdőben, sőt egykori játékosunk, Preklet még a keretben sem kapott helyet. Helyükre Oláh, Hortváth Adrián, Temesvári és Zádori került.
Csapatunkban Bene Ferenc vezetőedzőnk az Ajkán győztes 11-et küldi ma i s pályára. A cserepadon egy helyen változtatott mesterünk, Viczián helyett Szilágyi ült le.
A mérkőzés kezdete előtt a Vasas Óbuda női röplabdacsapatunkat köszönti a pályán Nagy Miklós a Vasas FC tulajdonos-ügyvezetője, és a szurkolói klub egy képviselője. Lányaink csütörtökön - öt év után ismét - elnyerték a Magyar Kupát! Gratulálunk a csajainknak!
A héten ünnepelte 70. születésnapját, egykori kiváló labdarúgónk, Tóth Bálint, a Vasas Örökös tagja. Kiválóságunk 1961 óta tagja a Vasas családnak, ez alatt Magyar Kupát, Közép-Európa Kupát, és bajnoki ezüst- és bronzérmet szerzett a Vasas csapatával.

1'
Csapatunk piros mezben, kék nadrágban, míg ellenfelünk tiszta sárgában játszik. A mérkőzést kezdte.
2'
Balajti a Vargáról kipattant labdát 10 méterről a kapu közepe felé lőtte, de Varga ezúttal megfogta a labdát.
7'
Birtalant rúgták a bal oldali 16-os sarkánál. Szatmári lövését Varga védte.
9'
Birtalan jobb oldali beadását a rövid ötösnél Balajti kapásból rálőtte, de a bal alsó sarokból kiütötte Varga.
10'
Tóth Barnabás 18 méteres középről leadott lövése 2 méterrel a felső léc fölé szállt.
13'
Ismét Tóth Barnabás próbálkozott 20 méterről középről, de lövése 3 méterrel a bal kapufa mellé ment.
15'
Tölgyesi Viktor 16 méteres lövése a jobb alsó sarokban kötött ki. 0-1!
22'
Balajti 22 méterről középről kevéssel lőtt fölé.
22'
Feczesin 17 méterről, középről 1 méterrel fölé bombázott.
39'
Elnézést kérünk, de internet kihagyás volt!
42'
Szatmári jobb oldali beadását, Feczesin, passzolta vissza Balajti elé, aki 10 méterről a jobb kapufa mellé bombázott.
45'
1 perc hosszabbítás.
46'
Lengyel Gyulát, egykori gyúrónkat, aki 75 éves volt januárban, Nagy Miklós a Vasas FC sportigazgatója köszöntötte.
46'
Bal oldali tiszakécskei szöglet. A beívelés Toth Barnabás lábáról a bal alsó sarok mellé gurult. Vége az első játékrésznek.
48'
Cseréltünk. Szivacski helyén Terbe folytatja.
48'
Feczesint buktatták gólhelyzetben. Büntető. Feczesin a jobb felső sarokba vágta. 1-1!
50'
Szatmári ívelte a kapu elé a labdát, Feczesin visszafejelte, Balajti elől tisztáztak az ötösön.
52'
30 méterről, Szatmári végzett el szabadrúgást, de egy védő fejéről Varga kapus felnyúlt és megfogta a hulló játékszert.
53'
Kovács Milán kapott sárgát, rúgásért.
54'
57'
Hinora jött be Kovács Milán helyére.
58'
Feczesin a gólszerző! 2-1! Szatmári cselezgetett a bal szélen, majd középre passzolt, ahol érkezett Feczesin, és a hálóba lőtt, közelről.
58'
Horváth helyére Szuhodovszki a pályán.
60'
Feczesin mesterhármas! Balajti szöktette Feczesin a balösszekötő helyén, aki ballal kilőtte a jobb alsó rövid sarkot. 3-1!
65'
Simon Márk helyére Gréczi állt be.
66'
Zádori helyére Máté állt be.
74'
Szatmárit vágták fel a bal oldalon, az oldalvonal mentén. Hidi M-hez paszolt, aki visszaemelte Szatmári elé a labdát, de egy védő felszabadított. Lakatos kapott sárgát felrúgásért.
77'
Bal oldali szöglethez jutott a Tiszakécske. De kivágtuk. Az újabb szöglet is ártalmatlan lett.
79'
Terbe jobb oldali beadásáról Birtalan maradt le centikkel.
80'
Jobb oldali szögletet Szatmári végezte el. Beadását kifejelték a védők.
81'
Jobb oldali Tiszakécske szögletet Tóth Bence fejelt ki.
83'
Máté kapott sárgát, Lakatos felrúgásáért.
84'
Birtalan jött le, és Szilágyi állt be.
87'
Bal oldali Tiszakécske szöglet. Jova magasan felugorva lehúzta a labdát.
90'
3 perc hosszabbítás.