Vasas FC - Dorogi FC

2021. október 31. 17:00

Játékvezetők: Antal Péter. Segítői: Varga Gábor és Ország Péter.
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 17:00 órakor elkezdődik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság, 2021-22-es évadának 14. fordulójában a Vasas FC - Dorogi FC mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
Angyalföldön 14 Celsius fokos, derült idő van.
Csapatunk egy héttel korábban vasárnap Szegeden játszott 0-0-ás döntetlent. Az akkori kezdő tizenegyből ma hiányzik Márkvárt, és Litauszki. Az eltiltását letöltött Otigba visszatért, és Pátkai is helyet kapott a kezdőben.
A 9. helyen található ellenfelünk a 13. fordulóban otthon kapott ki 2-0-ra a Csákvártól. Ezúttal Izing, Lénárt, Girsik, és Szabó L. helyett Keresztes, Nagyházi, Oldal, és Csillag található a kezdőcsapatban.
Amint ezt megszokhattuk, mai ellenfelünk csapatában is szerepel Vasas kötődésű, Nagyházi, és Szedlár saját nevelésünk, míg Izing is játszott csapatunkban.
1112 a hivatalos nézőszám.

1'
Csapatunk a megszokott piros-kék csíkos mezben, piros nadrágban és lábszárvédőben. Míg ellenfelünk tiszta fehérben. A mérkőzést csapatunk kezdte.
4'
A bal oldalról a kaputól 21 méterre szabadrúgáshoz jutottunk. Hinora beívelése után a labda az ötös előterében pattogott, majd Otigba éppen Feczesin elé fejelte a labdát, aki kapásból a bal alsó sarokba lőtte a labdát. 1-0!
9'
Jobb oldali vendég szögletet kifejeltük.
12'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Hinora beívelését kifejelték a vendégek.
14'
Csillag kapott sárga lapot, Silye visszahúzásáért.
18'
Újabb bal oldali szögletet végezhetett el Hinora. Beívelését kifejelték, ám a labdát Berecz szedte össze, és 19 méterről, jobbal, kevéssel lőtt félmagasan a jobb kapufa mellé.
21'
Kárász kapott sárga lapot lerántásért.
24'
Jobb oldali szögletet végezhetett el Hinora, de ártalmatlan lett.
39'
Pátkai a második gólunk szerzője. 2-0! Radó 12 méteres lövését Mursits még kivédte, de a kipattanó labdát 8 méterről Pátkai a kapu jobb sarkába lőtte.
45'
Nincs hosszabbítás, vége az első játékrésznek. Meggyőzően vezetünk.
46'
Csillag helyett Szabó Lukas folytatja a játékot.
48'
Pátkai a bal oldalon beemelte a védőfal mögé a labdát Silyéhez, aki az alapvonalról, a kaputól 3 méterre elemelte a labdát a kapu előtt. Majd Radó került gólhelyzetbe, és 6 méterrel a bal összekötő helyéről a jobb kapu mellé lőtt laposan.
50'
Berecz passzolta középen a labdát a védőfalból kilépő Hinorához, aki higgadtan kivárt, majd a megdermedt Mursits mellett 11 méterről a bal sarokba lőtt!
50'
Hinora a harmadik gólunk szerzője! 3-0!
57'
Lejött Nagyházi, Oldal, és Hajdú, helyükre beállt Pohner, Girsik, Lőrincz.
61'
Radó, és Pekár helyére Márkvárt illetve Balajti állt be.
63'
66'
Hinorát rúgták fel a 16-oson belül.
67'
Balajti középre rúgta a labdát, és Mursits vetődő lábában elakadt a lövés.
69'
Szabó 18 méteres középről leadott lövését a jobb sarok elől Jova vetődve védte.
71'
Feczesin, 2 méterről a kapu torkából a kapuba lőtte Hinora jobb oldalról érkező lapos beadását. 4-0!
76'
Hinora és Pátkai helyére Szilágyi Szabolcs illetve Sztojka állt be.
83'
Berecz helyére Hidi M állt be.
85'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Balajti beadását a hosszú saroknál Iyinbor 2 méterről a kapuba belsőzte. 5-0!
90'
Hidi M ugratta ki Feczesint, aki a jobb összekötő helyéről, 12 méterről a kapu fölé bombázott.
90'
1 perc hosszabbítás.