Vasas FC - Credobus Mosonmagyaróvár

2020. június 27. 11:00

Helyszín: Fáy utcai Sportcentrum

1'
Szeretettel köszöntjük Olvasóinkat, szurkolóinkat, a 2020/2021-es idény első edzőmérkőzésén. Csapatunk piros-kék-piros, míg ellenfelünk fehér-fekete-fehér összeállításban játszik!
2'
Szalka kapott egy lapos labdát balról, amit 16 méterről, jobbal a bal felsőbe bombázta.
6'
28 Celsius fokos, fülledt meleg, verőfényes napsütésben játszanak a csapatok.
9'
Lakatos baloldali beadását a jobb oldalon, kapásból, Szatmári jobb belsővel a bal alsó sarokba lőtte.
10'
Lassan átvesszük a játék a irányítását, és sorra alakítjuk ki a támadásokat.
12'
Jobboldali szöglethez jutott ellenfelünk. A magas beívelést Rados biztosan húzta le.
14'
Vernes egy az egyben vezette a kapusra a labdát, de Heinrich bravúrral lábbal védett.
15'
Büntetőhöz jutott ellenfelünk. Lakit akasztották.
17'
Debreczeni biztosan lőtt a bal felső sarokba.
18'
Birtalan cselezgetett a balösszekötő helyén, majd 12 méterről laposan lőtt, de a kapus vetődve védett.
20'
Terbe jobboldali félmagas beadását Birtalan vette át a 11-es pontnál, de mielőtt lőtt volna, egy védő közbelépett.
23'
Nagy Kevin 15 méteres lövésébe lépett bele egy játékosunk. A jobboldali szögletet, Rados lehúzta. Ivószünet.
24'
Folytatódott a játék.
25'
Takács Martin a baloldali 16-os sarkától, laposan kevéssel lőtt el a bal alsó sarok mellett.
29'
Szatmári jobboldali 16-osról adott be, és Takács kézzel ütött bele. Büntető.
30'
Birtalan, a jobbra mozduló kapus mellett, félmagasan a kapu közepébe lőtt.
32'
Baloldali mosonmagyaróvári szöglet az alapvonalon túlra csavarodott.
37'
Birtalan visszagurítását, Köböl 18 méterről, 3 méterrel a kapu fölé bombázta.
42'
Vernes jobboldali, 18 méteres szabadrúgást végzett el, beívelésekor Tóth B. belefejelt védője fejébe. Ápolni kellett.
45'
Vége az első játékrésznek. A fülledt hőséghez képest jó iramot diktáltak a csapatok. Ellenfelünk bátran kezdeményezett, ám játékosaink is sok gólhelyzetet alakítottak ki. A szünetben sort cserélt Bene Ferenc.
47'
A második félidőben a Bánfalvi - Szivacski, Viczián, Kapornai, Kleisz - Hinora, Balajti, Szedlár - Feczesin, Kalmár, Farkas Botond összeállításban játszottunk.
48'
A második félidőben beállt Jasarevic a félpályától lefutott az alapvonalig, ám beadásába Kleisz vetődött bele.
50'
Balajti 15 méterről a közepre mozduló kapus mellett a bal alsó sarokba csavarta a labdát, laposan.
53'
Parádé ellenfelünk kapuja előtt. Előbb egy Feczesin fejest védett bravúrral a kapus, majd egy Farkas lövést, estében.
57'
Feczesin két védő szorításában 5 méterről lőtt, de Heinrich ismét káprázatos reflexszel bele tudott kapni a labdába.
60'
Baloldali szögletet Kapornai végezte el, de a védők kivágták a labdát. Újabb szöglet jobbról, de kicsavarodott az alapvonalon túlra.
62'
Farkas baloldali lapos középre adását Feczesin sarokkal szerette volna a kapuba juttatni, de a labda nem jutott el a gólvonalig, így fel tudtak szabadítani.
65'
Ivószünet.
66'
68'
Balajti araszolt a baloldalon az alapvonaltól, majd a 16-os vonalától lőtt, de a labda messze a kapu fölé szállt.
70'
Balajti egy Heinrich által kiöklözött beadást, rábelsőzte 14 méterről, de Heinrich újból védett.
72'
Kapaornai próbálkozott lövéssel 24 méterről, de a labda 3 méterrel fölé szállt.
74'
Szedlár futott el a jobb szélen, középre adását Balajti vette át, majd két húzás után 12 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt laposan.
79'
Feczesin 4 méterről fejelhetett, ám a cserekapus, Gyergyódesz, bravúrral fölé tolta a labdát.
81'
A 16-os vonaláról, középről jutottunk szabadrúgáshoz, Feczesint rúgták meg. Balajti, nem erővel, hanem lágyan a bal felső lécre ívelte a labdát.
84'
Egymás után 2 szögletet végezhettünk el, egyet balról, egyet jobbról, de a védők kifejelték.
87'
Bal oldali szögletet végzett el Balajti. Beadását kivágták a védők.
88'
Újabb jobboldali szögletet kifejeltek a védők.
90'
A találkozót mintegy 3 tucatnyi tízéves körüli gyermek végig szurkolta.
92'
Vége a mérkőzésnek. A második félidőben felbillent a pálya, ám nem tudtuk fölényünket több góllal megkoronázni.