Játékvezetők: Oláh Gábor, segítői: Nagy Márk, Sinkovicz Dániel.
Szeretettel köszöntjük Olvasóinkat, Szurkolóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 28 Celsius fokos levegőhőmérséklet, szélcsend, akadálytalan napsütés fogadta a játékosokat és a mintegy 150 nézőt.

1'
Vernes indította el a labdát.
2'
Kleisz ugratta ki Szedlárt, aki elnyomta védőjét, amit szabálytalanságot ítélt, a játékvezető.
5'
Daru ugrott kia félpályánk közepén, elhúzta a labdát Rados mellett, ám kisodródva kapura emelt, amit Rados lehúzott.
7'
Jobb oldali csákvári szögletet Daru ollózott rá, de a labda több méterrel a kapu fölé szállt.
11'
Daru elől mentettünk szögletre. Jobboldalról érkezett a csákvári szöglet, de felszabadítottunk.
14'
Szedlár indította Vernest, aki 10 méterről a felső lécre emelt.
16'
Szabadrúgáshoz jutottunk a kaputól 28 méterre a jobbösszekötő helyéről. Vernes Csató felé emelte a labdát, ám lesen találta.
18'
Szedlár a gólszerző! 1:0! Kleisz jobb oldali beadását Szedlár fejelte a jobb sarokba.
19'
Balajti a gólszerző! 2-0! Balajti a félpályától megiramodott, majd védőjét kimozgatta a kaputól 15 méterre, és nagyon okosan a balra mozduló kapus mellett a jobb alsó sarokba gurított.
21'
Csaknem megszereztük a harmadik találatot, amikor Vernes húzta meg a bal szélen, ám 11 méteres lövését Markek vetődve megkaparintotta.
23'
Ivószünet, ami rá is fér a hőségben hajtó játékosokra.
24'
Folytatódott a játék.
27'
Csákvári szabadrúgás 30 méterre a jobb oldalon, ám a beívelést Daru elől mentettük.
33'
Balajtit vágták fel fél méterre a 16-os oldalvonalától. Vernes mintegy 2 méterrel a kapu fölé bombázott.
35'
Balajti a harmadik gól szerzője! 3-0! Balajti ugrott ki a pálya közepén, majd a balra érkező Vernes elé tálalt, akinek 10 méteres lövését Markek még bravúrral kiütötte, ám a kipattanó labdára Balajti érkezett, aki még le is vette a labdát, majd a kapu bal oldalába passzolt.
40'
Mim 30 méteres lövését Rados vetődve, bravúrral védte, majd másodjára, meg is fogta a labdát.
44'
Szedlár 17 méteres középről leadott félmagas lövését, a kapus biztosan védte.
45'
Vége az első játékrésznek. Csapatunk megérdemelten szerzett háromgólos előnyt.
47'
A második félidőre beállt Litauszki és Hinora, Kleisz és Terbe. A Csákvárban beállt Zelizi, Posztobányi, Gambaya, Nándori, László, Vörös Tamás és Papp Milán. Lejött Markek, Koch, Kocsis, Sejben, Mim, és Daru.
50'
Vernes húzta meg a bal szélen, betört a 16-oson belülre, majd az ötös sarkáról laposan centikkel lőtt el a hosszú sarok mellé.
55'
Szedlár futott el a jobb szélen, centerezésére Balajti késett le, centikkel.
57'
Nándori került gólhelyzetbe, 12 méteres, jobbösszekötő helyéről leadott, lapos lövését, Rados, spárgázva, lábbal védte.
59'
Büntetőhöz jutott a Csákvár. Madarász a jobb felső sarokba bombázott. 3-1.
60'
Jobb oldali szögletet végzett el a Csákvár. Madarász beadását Papp fejelte kevéssel a bal felső sarok mellé.
61'
61'
62'
Cserélt csapatunk. Köböl, Kapornai, és Farkas állt be, lejött, Kiss-Szemán, Balajti, és Szedlár.
66'
Vernes lövését félig-meddig kézzel hárította egy védő, a beívelt szöglet után Litauszki elől mentettek ismét szögletre, a mi után felszabadítottak a védők.
67'
Ivószünet.
71'
Cserélünk. Szatmári és Csató helyére, Viczián, és Ujvárosi.
75'
Jobb oldali szögletet végezhettünk el. Vernes beívelését kivágták a védők.
77'
Hinora a jobb oldali 16-os sarkától megcélozta a jobb alsó sarkot, de Zelizi szögletre tolta a labdát.
81'
Kovács Milán állt be, Vernes ment le.
87'
Madarász 17 méteres lövése egy játékosunkról szögletre pattant. Madarász beadását Litauszki fejelte ki.
88'
Baracskai 18 méteres bal lábas bombája 2 méterrel a jobb felső léc fölé szállt.
90'
Kapornait buktatták 28 méterre, középről. Tóth szabadrúgása a sorfalban halt el.