Időjárás: Napos, kissé hűvös szél, futballra ideális

A Limassol kezdi a mérkőzést
3'
Agresszívan kezdenek a ciprusisak, már a saját térfelünkön letámadják a mieinket
5'
Lázok jól húzta meg a jobb szélen, pontosan adta be Ádámnak, de les miatt szabadrúgás kifelé.
7'
Sokszor szépen járatjuk a labdát, eddig teljesen kiegyenlített a küzdelem.
11'
Az első tíz percet követően nagy helyzet nem alakult ki egyik kapu előtt sem, de rendkívül kemény küzdelem folyik a mezőnyben.
15'
Sajnos megszületett a mérkőzés első találata. Egy szabadrúgást követően Do Rosario leshatáron kiugrott, majd gólt is szerzett. Vezet a Limassol.
17'
A középpályán továbbra is jól járatjuk a labdát, de gólhelyzetig sajnos nem jutunk.
20'
Lázok próbálkozott egy 25 méteres lövéssel, a kapus könnyedén fogta.
22'
Veszélyeztetett a Limassol, Fotios forgolódott a tizenhatosunknál, de gyenge lövését védte Hermány
24'
Kiváló helyről végezhettünk el egy szabadrúgást, Remili lövése csak pár centivel szállt a kapu fölött.
25'
Frissítő szünetet rendelt el a játékvezető
27'
A mérkőzés első szögletét a mieink végezték el, de tisztáztak a ciprusiak
30'
A félpályánál elvesztettük a labdát, ami Do Rosariohoz került, látta, hogy Hermány kint áll, ráemelte, de a labda nem sokkal a kapu fölé szállt.
33'
Szabadrúgást végezhettünk el a bal szélről, Lázok beadását követően Novák fejelt fölé.
38'
Novák vezette a labdát a kapu irányába, majd húszról rátűzte, de nem igazán találta el jól, néhány méterrel mellé ment.
42'
Bori kapott egy jó labdát a jobb szélen, beadását kivágták Novák elől a ciprusi védők.
44'
Lázok távoli szabadrúgását öklözte ki Isli.
45'
Vége az első félidőnek. Sok helyzetet nem hozott az első játékrész, sajnos azt az egyet, ami Limassol előtt adódott, értékesítették. Ezzel a góllal vezetnek a ciprusiak, viszont teljes mértékben kiegyenlített a játék.
46'
A mieink kezdik az első játékrészt, a Vasasnál teljes sorcsere történt.
48'
Pataki beadása kipattant, a labda Takács elé került, aki távolról próbálkozott, de mellé lőtt.
50'
Ciprusi szabadrúgás a jobb szélről, a beívelt labdát Preklet fejelte ki.
52'
Pataki érkezett jól egy távoli indításra
55'
Pár perce a Limassol tartogatja a labdát, de nem jutnak el a kapunk elé.
60'
Továbbra is a mezőnyben folyik a küzdelem, egyik csapat sem tud helyzeteket kialakítani
65'
Hosszú idő után láthattunk egy ciprusi lövést, de semmi veszélyt nem jelentett a kapunkra
67'
Nem sikerülnek az indításaink, sajnos már 30 méterre a ciprusi kaputól eladjuk a labdákat
68'
A második félidőben is tartanak egy frissítő szünetet
69'
Vasas-szöglettel folytatódik a játék, kifejelték a védők.
71'
Végre egy helyzet nálunk is! Takács adta be jobbról, sajnos Ferenczi csak kívülről rezdítette meg a hálót.
74'
A Limassol közel került a kapunkhoz, egészen az ötösünkig passzolgattak, végül Póser kaparintotta meg a labdát.
78'
Újabb ciprusi lehetőség, Stelios lapos lövését védte szépen Póser
80'
Silva életerős szabadrúgása csattant a keresztlécen.
81'
Ismét Silva veszélyeztetett, 17 méterről lőtt jóval a kapunk mellé.
83'
Takács lőtt egyet 18 méterről, a labda mellé szállt.
86'
Próbáltuk beszorítani a ciprusiakat, de helyzetig nem jutottunk el
87'
Pataki passzolta Bambának, aki laposan, gyengén lőtte el a labdát, Isli könnyen védte
88'
0-2. Eldőlt a mérkőzés, Luka lövését Póser sajnos bevédte.
90'
Silva végzett el balról egy szabadrúgást, Póser gyönyörűen védte.
91'
A játékvezető lefújta a mérkőzést. Vasas-Limassol 0-2. A mérkőzés teljes mértékben kiegyenlített volt, kár azért a bekapott két gólért.