Vasas - Videoton 1-1 (1-0)

2016. október 29. 17:45

Játékvezetők: Iványi Zoltán, segítői: Horváth Róbert, Kormányos II. Gábor.
Helyszín: Illovszky-stadion, 5.045 néző
A találkozó előtt mintegy 40 egykori Vasas labdarúgó legendát köszöntöttek a nézők. Derült ég, mintegy 10 Celsius fok, szélcsend. Csapatunk a hagyományos piros-kék mezben, kék nadrágban, piros lábszárvédőben, míg ellenfelünk tiszta fehérben. Az Illovszky Rita és Raduly József végzi el a kezdő rúgást. Ihász Gábor ma lenne 70 éves!

0'
És elkezdődik az utolsó labdarúgó mérkőzés az Illovszky stadionban!
2'
Berecz lőtt 24 méterről, 2 méterre a jobb kapufa mellé.
4'
Remilit birkózták le a kaputól 28 méterre. Saglik lövését védte Kovácsik.
6'
Kleisz húzta meg a jobb szélen. Lapos beadását Saglik a 11-es pont közeléből 2 méterre a bal kapufa mellé lőtte.
7'
Remilit rántotta le Szolnoki, sárgát is kapott.
8'
Remili végezte el a szabadrúgást. A kipattanót Vida beadta, de a védők kivágták.
11'
Stopira lőtt 16 méterről, 4 méterre a jobb kapufa mellé.
14'
Scepovic lökte el Ristevskit, de továbbengedték, majd a beadást kivágták védőink.
15'
A baloldali 16-osáról Lazovic végzett el szabadrúgást, de Nagy biztosan védett.
17'
Közben elromlott a led eredményjelző órája, így lekapcsolták.
20'
Lazovic bombázott 9 méterről messze kapu fölé.
22'
Remili forgatta meg védőjét, de beadását kivágták a védőt.
24'
Korcsmár buktatott a felezővonalnál. Sárga lap.
26'
Fiola vágta fel Saglikot.
27'
A jobboldalon Saglik beívelését kifejelték a védők.
28'
Egy veszélyes jobboldali beadás suhant el kapunk előtt, de Korcsmár felszabadított.
30'
A baloldalon a 11-es magasságában végzünk el szabadot. Remili lövését Kovácsik védte ki bravúrosan, a léc alól.
34'
Saglik reklamálta Burmeister letaglózását, ezért ő sárgát kapott.
36'
Scepovic fejelt tisztán 5 méterről, kevéssel a bal kapufa mellé.
39'
GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Remili a gólszerző. Berecz adott tökéletes labdát Remilinek, aki 14 méterről, középről a kimozduló Kovácsik mellett a kapu közepébe lőtt. 1-0!
43'
Nagy Geri 1 percen belül kétszer védett bravúrosan.
44'
Jobboldali Videoton szöglet. A beadást Pátkai luftolta 17 méterre a kaputól, majd Fiola lőtt, de Nagy védett.
45'
Remili futott be egy labdát a jobboldalon, középre adott Saglikhoz, akinek lövését blokkolták a védők.
46'
Kezdődik a második félidő. Csere nincs egyik oldalon sem.
48'
Hangya jobboldali beadását Remili elől szabadították fel.
51'
Saglik játszotta magát tisztára, 18 méterre középen, lövése 2 méterrel fölé szállt.
52'
Kleisz vágta fel Géresit.
55'
Scepoivic harcolt ki egy szögletet a jobb oldalon. A beadást Pátkai lőtte rá 18 méterről. De belevetődtünk a lövésbe.
59'
Géresi ugrott ki egyedül. Rávezette Nagyra, akiről visszapattant hozzá a labda, majd az üres kapu helyett az oldalhálóba lőtt.
63'
A Videoton 30 méterről végzett el szabadrúgást a beívelését Burmeister fejelte ki.
67'
Hadzic lőhetett szabadon középről 16 méterről, de lövése elkerülte a bal kapufát.
69'
Lazovic végez el szögletet jobbról. Juhász szabálytalankodott. Kifele szabadrúgás.
73'
Hadzic lőtt 4 méterről, de Hangya lábáról kipattant, majd még egy veszélyes gólhelyzet maradt ki a kapunk előtt.
75'
Ristevski kapott sárgát szabálytalankodott.
76'
Berecz lőtt 16 méterről kevéssel a balkapufa mellé.
77'
Pátkai helyett Feczesin a pályán.
80'
Stopira kapott sárgát Saglikba rúgott bele.
81'
Saglik helyett Murka a pályán.
83'
Korcsmár sérült meg. Áll a játék.
84'
A Vasas szurkolók "Aki ugrál Angyalföldit" zengenek. Majd a felelgetős szurkolás.
85'
Korcsmár visszajött a pályára.
86'
Remilit buktatták a baloldali 16-os sarkánál. Remili a sorfalba lőtte. Majd a visszapattanónál letaglózták. Ismét szabadrúgás, de felszabadítottak a védők.
88'
Remili helyett Vaskó a pályán. Szurkolóink állva tapsolták meg a levonuló gólszerzőnket.
89'
Feczesin előtt ment el egy beadás. Nagy megfogta a labdát.
91'
A balösszekötő helyén jut szabadrúgáshoz a Videoton, a kaputól 25 méterre. Lazovic a bal felső sarokba lőtt.
92'
4 perc hosszabbítás.
93'
Hadzic kapott sárgát reklamálásért.
94'
Pavlov helyére Király áll be, akinek ez első bajnoki meccse. Rögtön betört a 16-oson belülre, felvágták, de műesésért ő kapott sárgát.