Egyelőre a mezőnyben folyik a játék, helyzet nem volt.
Hangyát buktatta Dlusztus, bütetőhöz jutottunk.
9'
Ádám belőtte! Vezetünk!
12'
Novákot buktatták közel a jobboldali szögletzászlóhoz, szabadrúgás: Ádám adta be veszélyesen, de egy védő szögletre mentett.
13'
A szögletet Remili adta be, a váci kapus azonban kiöklözte.
16'
Korcsmár fejelt ki egy jobboldali magas beadást.
20'
Szabadrúgás 25 méterről: Remili lőtte el jobbal, a labda a jobb felső sarok felé szállt, a kapus viszont szépen védte.
22'
A játékvezető ivószünetet rendelt el.
24'
Újabb Ádám gól! Szépen lépett ki a védők közül, két ütemet tolt a labdán a jobboldalról a kapu irányába mozogva, majd szép mozdulattal, 17 méterről félmagasan a hosszúba lőtt.
30'
Támadott a Vác, de les miatt mi jövünk szabadrúgással kifelé.
33'
Novák és Szivacski játszottak össze a jobboldalon, de utóbbi hosszan szöktette magát a 16-oson belül, a kapus megkaparintotta a labdát.
43'
Polekszic bemutatta első védését a meccsen, lábbal hárított egy erős, lapos lövést.
45'
Vége az első félidőnek! 2-0!
46'
Kezdődik a második félidő, teljes sorcserét hajtottunk végre.
47'
Az ifjú Király Botond jelenleg próbajátékos nálunk, az RKSK labdarúgója.
50'
Czvitkovics végzett el szögletet, de mindenki felett elszállt a labda. Czvitkovics hosszú idő után végre pályára lépett.
54'
Ferenczi lőtt egy kapufát, sajnos kifelé pattant
56'
Vaskó fejelt ki egy jobboldali beadást.
58'
Gól! 3-0! Könyves! Murka indult meg a baloldalról befelé, majd nagyjából 16 méterről előtte, de a labda a jobb kapufáról kipattant, viszont jó ütemben érkezett Könyves, aki 5 méterről nem hibázott.
61'
Könyves lőtte el a jobb 16-os sarkától, egy védőről felperdült, de olyan veszélyesen csapódott a kapu irányába, hogy a kapusnak ki kellett tornásznia a léc alól.
63'
Cserélt a Vác: egykori játékosunk, Görgényi lépett pályára Dlusztus helyett
69'
Ivószünet a második játékrészben is.
72'
Király indította Könyvest a 16-oson belülre, aki sajnos egy ütemmel lemaradt így a kapusé lett a labda.
74'
Veszélyeztetett a Vác, Farkas csúsztatott meg fejjel egy szabadrúgást, de a kapu mellé ment a labda.
83'
Könyves szögletét Preklet fejelte vissza, de sajnos az alapvonalon túl kötött ki.
87'
Könyves bombázta rá 17 méterről, centiméterekkel a keresztléc felett elszállt a labda.
89'
Nagy még védett egy szépet a mérkőzés utolsó percében, lábbal hárított egy közeli lapos lövést.