2016. január 20. 14:30

Helyszín: Mészöly Kálmán műfüves pálya
Verőfényes napsütés, nulla fok, enyhe szellő fúj.

1'
Csapatunk hagyományos piros-kék felsőben, kék nadrág, piros lábszár. Ellenfelünk fehérben. Mi kezdtük a meccset.
4'
Novák ment el a jobbszélen, az alapvonalig, rávezette a kapusra, de nem tudta mellette elrúgni.
7'
0-1
8'
Majoros kapott egy kiugratást a jobbösszekötő helyén, és az ötös sarkáról a jobb hosszúba gurította a labdát.
12'
Mezőnyjáték folyik, nem kerültek veszélybe a kapuk az elmúlt percekben.
13'
Ádám kapott egy rúgást, néhány percig ápolták, de visszatért a pályára. Ám mégsem tudta folytatni a játékot.
15'
Majoros ismét megvillant. A jobbról cselezett befelé, majd ballal kevéssel lőtt fölé.
17'
Pavlov futott el a jobboldalon. Az alapvonalról beívelt, Novák a félmagas labdát rálőtte 13 méterről, ám a kapus biztosan védett.
19'
Ádám helyére Ubiparip állt be.
22'
Pavlov 12 méterről a kapusba rúgta a labdát.
25'
Remilit ugratták ki a jobbösszekötő helyén. Kapásból lőtt, ám lövése egy védőről szögletre pattant.
31'
Hangya futott el a baloldalon, középre adását Novák a 11-es pontról a kapu fölé fejelte.
33'
Majoros jobboldali beadását a hosszú oldalon Csirszki ballal, a bal alsó sarokba bombázott. 0-2!
36'
Remili végzett el szabadrúgást, 22 méterről. Legurította Prekletnek, aki beadta majd Ubiparip ráfejelte, ám félméterrel fölé szállt a labda.
41'
Remili lépett ki a balösszekötő helyén a 16-oson belülre, tolt egyet a labdán, majd ballal lőtt, ám a kapus bravúrral védett.
46'
Remili lőtt gólt. Ubiparip adott be jobbról, és az érkező Remili 11 méterről lőtt, a labda egy védő lábáról a bal sarokba vágódott. 1-2
46'
Vége az első félidőnek.
47'
Elkezdődött a II. félidő. Bejött Hermány, Debreceni, Grúz, Pajovics, Szivacski, Lázok, Adamovics. Négyen maradtak, Ubiparip, Remili, Pavlov, Novák.
51'
A mezőnyben pozícióharcok folynak, de a kapukig nem jutnak el a csapatok.
59'
A jobboldalon futott egy váci támadás. Néhány pasz után Majoros lőtt a 16-osról, ám a labda egy védőről fölé perdült.
62'
Ubiparip kapott a balösszekötő helyén labdát, ballábas lövése elpattogott a balkapufa mellé.
68'
Szivacski futott el a baloldalon, beadására Novák érkezett a rövid saroknál, ám perdítése erőtlenre sikerült.
71'
Egy baoldali szögletet Remilinek kínáltak fel kapásra, ám ő Ubipariphoz passzolt, aki 25 méterről kapásból a kapu közepe felé lőtt, ám a kapus védett.