Játékvezetők: Karakó Ferenc; asszisztensek: Márkus Tamás, Varga Zsolt.

Passzolgatással telnek az első percek
3'
Az újpestiek járatják a labdát egyelőre
5'
Az első nagy helyzet az Újpest előtt adódott, Balogh kapott egy kitűnő labdát a 16-osunkon belülre, laposan akarta ellőni Hermány mellett, de kapusunk nagyot védett lábbal.
7'
A mérkőzés irama eddig nem nagy, az utóbbi percekben nálunk volt többet a labda
9'
Müller indult meg a baloldalon, de lövése nem sikerült valami jól, rosszul találta a labdát.
11'
Baloldalon vezetett akciót az Újpest, egy védelmi hibát követően Andric adta be, Lencse visszapasszolta Sankovicnak, aki 16 méterről kapásból lőtt, de mellé ment,
12'
Hermány érkezett ki jól egy indításra, Lencse elől kapta le a labdát.
13'
GÓÓÓÓÓL!!!!! ÁDÁM órási gólt lőtt!!! Egy ívelést követően Müller és Ádám összjátékát követően, Martin 28 méterről kapásból előtte, végül a bal felső sarokban kötött ki a labda.
17'
Hermány megint nagyot fogott. Lencse lépett ki jól, elhúzta Hermány mellett, majd jobbal lőtt, de kapusunk védett.
19'
Az utóbbi percekben a vendégek irányítják a mérkőzést, de nem tudtak helyzetet kialakítani.
20'
Egyenlít az Újpest. Adric talált a kapunkba, védőink és kapusunk egymást zavarták.
23'
A jobb szélről jöhetünk szabadrúgással. Hangya adta be, Debreceni fejelt a hosszú oldalon, de mellé ment,
25'
Novák kapott jó indítást, át is vette, de az utolsó védő szerelni tudta a 16-oson belül
26'
Andric majdnem lőni tudott 11 méterről, de Debreceni a lövés előtti pillanatban menteni tudott.
27'
Hermány újabb fantasztikus bravúrt mutatott be, Angelov 5 méterről lőtte rá, de kapusunk megint védett.
29'
Andric adta be 16-osunkon belül bal oldalról, Debreceni volt jó helyen, megakadályozta a gólhelyzetet,
31'
Andric baloldali beadása hosszúra sikerült.
32'
Lencse végezhet el szabadrúgást 20 méterről a baloldalról. Tekerését Hermány magabiztosan fogta.
34'
Debreceni blokkolt egy jobboldali vendég beadást. Szöglet: a beívelést Hermány ütötte ki.
35'
Újabb a szögletet lőtt az Újpest, most a baloldalról, Berecz fejelte ki.
36'
Grúz kapott sárgát kezezésért.
37'
Novák harcolt a labdáért, az alapvonalról be is tudta adni, de senki sem érkezett a hosszú oldalon, bár kissé magasra is sikerült a beadás.
40'
Egyik csapat sem tud fölénybe kerülni, kiegyenlített az összecsapás.
42'
Hangya ívelt be egy jobboldali szabadrúgást, sajnos nem alakult ki belőle helyzet.
44'
Az újpestiek jobboldali szöglete mindenki felett átszállt.
45'
Vége az első félidőnek. 1-1.
46'
Mi kezdjük a második félidőt. Csere történt nálunk: Grúz helyett Szivacski a pályán.
47'
Ígéretükhöz híven, a vendégek csak a második félidőben kezdtek szurkolni, ezekben a percekben tőlük zeng az Illovszky stadion
49'
Baloldali vendég szabadrúgás, Hermány szépen fogta.
50'
Ristevski előtt adódott nagy lehetőség, de a 11-es pont magasságában nem tudta jól átvenni a labdát, lövésre nem került sor, tisztáztak előle a védők.
51'
A szögletet követően ismét Ristevski elé került a labda, most tudott lőni, de a keresztlécen csattant a labda,
55'
Egy baloldali vendég szabadrúgást csavarodott a kapunk mellé,
56'
Hermány húzta le a levegőből a baloldalról beérkező ívelést.
57'
Ádám adott jó labdát Ristevskinek, aki a 16-oson belül ismét nem tudta jól átvenni, lövésre nem került sor.
58'
Heris kapott sárgát lökés miatt
59'
Baloldali szögletet lőtt Müller, Balajcza fogta könnyen
60'
Balogh erős lövését védte Hermány.
60'
Mindkét oldalon csere: Nálunk Ristevski helyett Könyves, az Újpestnél Angelov helyén Bardhi.
62'
A jobboldali szögletzászlóhoz közelről jöhet szabaddal az Újpest, Balogh adta be, de gólhelyzet nem alakult ki.
64'
Heris baloldali beadását fejelte ki Korcsmár
65'
Szöglettel jövünk a baloldalról. A beadást kifejelték a lila-fehérek,
67'
Berecz próbálkozott 21 méterről, magasan fölé szállt a labda
69'
Hermány újabb bravúrt mutatott be, a léc alól tornázta ki a labdát.
70'
Az újpesti szögletet követően tisztázni tudtunk.
72'
Bardhi 7 méterről ráfordult, de szerencsénkre a kapunk mellé lőtt. Az ellentámadásból Novák tört előre egészen az alapvonalig, de beadni már nem tudta, a labda útját állta egy védő. A szögletet követően ott pattogott a labda a 16-oson belül, de lőni nem tudtunk.
73'
GÓÓÓÓL! Könyves lőtte ki a hosszú alsót! Berecz szerzett labdát az Újpest térfelének közepén, Könyvesnek passzolt, aki ballal laposan a bal alsó sarokba lőtt.
78'
Bardhi egyenlített, előtte Hermány lába mellett.
79'
Müller és Andric kapott sárga lapot kakaskodásért.
80'
Újpesti csere: Andric helyett Kabát a pályán
83'
Kabát 5 méteres fejesét tolta ki a léc alól Hermány, újabb nagy védés.
85'
Ádám lódult meg, már a büntetőpontnál járt, de Balajcza kitűnő ütemben érkezett a labdára és a lövés pillanatában lelopta Martin lábáról a labdát.
86'
Lencse kapott jó labdát Kabáttól, 10 méterről kapásból mellé lőtt.
87'
Csere nálunk: Novák helyén Pavlov a pályán.
88'
Korcsmár blokkolt egy lövést a kapunk előterében
90'
GÓÓÓÓÓL!!!! HANGYA! 3-2! Megiramodott a baloldalon, a 16-oson belül pedig az elvetődő Balajcza alatt a kapuba gurított.