Helyszín: Illovszky stadion, 4.629 néző

1'
A vendég Újpest kezdi meg a találkozót.
3'
Az első percekben az újpestiek birtokolták a labdát, majd jobboldali beadást követően Diarrához került a labda a 16-osunkon belül, de lövését blokkoltuk.
5'
Sankovic távoli, 30 méteres középre tartó lövését védte Poleksic.
7'
Jobboldalon vezettünk támadást, majd Ádám 18 méterről a hozzá visszapasszolt labdát kapásból rátűzte, néhány centivel azonban a bal kapufa mellett elgurult a labda.
9'
Remili lőtte rá a baloldali 28 méteres szabadrúgást, de a labda 1-2 méterrel a kapu fölé szállt.
10'
4629 szurkoló látogatott ki a találkozóra.
11'
Diarra a baloldalon aktív, egymás után kétszer is ő adta be, de egyikből sem alakult ki nagy veszély
12'
Remili küzdött a labdáért Balajcza ellen, majd szabálytalankodott a kapussal szemben, így újpesti szabadrúgás kifelé.
13'
Ádám jobboldali beadását rúgták ki a védők.
13'
Ristevski maradt lent a földön, de úgy néz ki nem kell ápolni
14'
Ádám kapott jó labdát a jobb szélen, beadta középre, majd Berecz kapásból lőtt 18-ról, de a kapu fölé száll.t
15'
Ádám próbálkozott 23 méterről, ballal lőtt, de egy védőben elakadt a labda.
17'
Egy baloldali szabadrúgást követően Debreceni elől mentettek a védők szögletre. A sarokrúgást Ádám ívelte be, Balajcza könnyedén húzta le.
20'
Az utóbbi percekben a mezőnyben folyik a játék, egyik csapat sem tud nagyon a kapu elé kerülni.
24'
A jobboldalon vezetett támadást az Újpest, a beívelés megpattant, az oldalhálót érte a labda, szöglet: a szögletet Lázok tette be, Kálnoki fejelt fölé
27'
Pontatlan passzok jellemzik a két csapat játékát
29'
Pavlov adta be nagyon veszélyesen a baloldalról, Ádám érkezett az ötös magasságában, de sajnos védője pont annyira volt agresszívebb, hogy kibillentette az egyensúlyából, így nem tudott lőni, a lila-fehér védelem pedig felszabadított. Ez nagy lehetőség volt.
30'
Kecskék kapott sárga lapot miután felvágta Hangyát.
33'
Cseke kapott sárga lapot Ristevski visszarántása miatt
34'
Pavlvov próbált lefordulni a 16-oson belül, de el is csúszott, illetve sok védő is fogta, így nem tudott jól lőni.
37'
Hangya mentett a jobboldalon megiramodó Sankovic elől.
40'
Diarra cselezte ki Szivacskit egy lefordulással, majd egészen a 16-osunkon belülre vezette a labdát, balról ballal előtte, de szerencsénkre mellé/fölé lőtte, ám nem sokkal.
42'
Szivacski jobboldali beadása sajnos nem volt sikeres, pedig akár nagy helyzet is lehetett volna,
43'
44'
Pavlov kapott jó labdát, a jobboldalon egyedül iramodott meg, már a 16-oson belül járt, majd jobbal erősen középre tette, ahol nem volt egy játékosunk sem, így nem lett lövés.
45'
Vége a félidőnek, 0-0 az állás
46'
Mi kezdjük a második játékrészt. Hajrá, Vasas!!
50'
Szögletet rúghatunk: Ádám adta be, de nem lett veszély belőle.
51'
A megiramodó Dirarrát rúgta fel Berecz, sárga lap
55'
Ádám vette le jól az előreívelt labdát, az alapvonalról Szivacskinak adta vissza, aki el tudta lőni 14 méterről a jobboldalról, de az előtte álló védő blokkolni tudta.
57'
Ádám ívelt be egy jobboldali távoli szabadrúgást, a kapu előteréből kifejelték a labdát, ami Remilihez pattant, aki kapásból előtte de néhány centivel fölé ment.
60'
Nagy újpesti lehetőséget úsztunk meg: Cseke kapott jó labdát a jobboldalon, Poleksic talán kijöhetett volna a labdára, de nem tette, Cseke viszont üresen volt, beadta, ám Andric mögé érkezett a labda, és szerencsénkre nem tudott lőni.
61'
Ristevski iramodott meg középen, ám sajnos hosszan szöktette Pavlovot, nem érte el labdát.
65'
Cseke adott be szabadrúgást a jobboldalról 20 méterről, Debreceni fejelte ki, a kipattanót követően érkezett egy távoli lövést, amit viszont kapusunk fogott.
66'
Lázok kapott sárga lapot, miután Poleksiccsel szemben szabálytalankodott.
68'
A meccs eddigi legnagyobb lehetősége maradt ki: Ádám kapott kiváló labdát a jobboldalon, beadta, Remili kiváló ütemben érkezett, aki kapásból lőtt, de öt méterről kihagyta.
71'
Hangya beadására Pavlov érkezett, aki sajnos kézzel ért először labdába, így lövés sem volt és szabadrúgás kifelé.
72'
Cseke helyére Bardhi érkezett
73'
Poleksic védett egy lapos 18 méteres próbálkozást.
74'
Novák érkezik Remili helyett
78'
Pavlov helyett érkezik Mahir Saglik, aki ezzel bemutatkozik az NBI-ben
79'
Bardhi cselezte be magát a 16-oson belülre, beadása azonban mélyre sikeredett, Poleksic kivetődött rá és megfogta.
81'
Balázs érkezik Lázok helyett
84'
Balázs lőtt a jobboldali 16-os sarkáról, szerencsére fölé ment.
85'
Vezet az Újpest, Bardhi talált be.
85'
Hangyát kell ápolni az oldalvonalon túl, úgy néz ki cserélni kell
87'
Hangya helyett Burmeister érkezett a pályára.
87'
Ádám első szögletét kifejelték a védők, az újabb sarokrúgást követően pedig felszabadítottak.
90'
Sajnos Hangyáért a mentőautó érkezett a pálya szélére.
90'
Próbálkozunk, de sajnos nem tudunk helyzetbe kerülni.
91'
Diarra helyett Pávkovics a pályán.
92'
5 perc a hosszabbítás
92'
Poleksic mentett egy kulcsfontosságút a kaputól 18 méterre kifutva
93'
Balázs kapott sárgát
94'
Poleksic ment fel egy szabadrúgáshoz, ám egy ütközés után lent maradt és őt is ápolni kell az újpesti 16-oson belül.