2017. november 04. 15:30

Játékvezetők: Iványi Zoltán (Albert István, Berettyán Péter)
Helyszín: Dunaújvárosi Stadion

2'
Csapatunk hagyományos piros-kék csíkos felsőben kék nadrágban, míg ellenfelünk tiszta fehérben.
4'
Novothny lőtt 12 méterről, jobbról, ám Kamenár vetődve biztosan védett.
9'
A baloldali oldalvonaltól Remili lőtte középre a labdát, Pajovicnak vetődve kellett kiütnie a labdát a balsarok elől.
12'
Remili rontott rá egy előreívelt labdára, de Pajovic megelőzte és lábbal mentett.
16'
Baloldali Újpest szöglet. Zsótér beadását Burmeister fejelte ki, majd az előrevágott labdára Gaál csapott volna le az Újpest térfelének közepén, de Pajovic kifutott és lábbal mentett.
23'
Jobboldali szögletet lövünk. Hangya beadását Benes akarta lábbal rárúgni a rövidsaroknál, de magasra emelte lábát, így kifele szabadrúgás.
25'
Zsótér baloldali szögletét James rúgta ki a mezőnybe.
27'
Remili ívelt előre egy szabadrúgást 40 méterre az Újpest kapujától, de felszabadítottak a védők.
31'
Remili ballábas, 30 méteres lövése egy védőben akadt el.
33'
Benes helyére Vaskó állt be. Vít megsérült.
37'
Bereczet gyalulták bele a földbe. Remili 45 méterről előreívelte Vaskó felé, de a labda túl erős volt, kirúgás.
40'
Pávkovics rántotta le Gaált.
41'
22 méterről Remili végez el szabadrúgást. De belelőtte a sorfalba.
42'
Jobboldali szögletünk után Vaskó eltörte a labdát 7 méterre a kaputól, így Pajovic megkaparintotta a játékszert.
44'
Novothny kapott sárgát mert eljátszotta a szabálytalanságot Vaskóval szemben a 11-es ponthoz közel.
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Kezdődik a második félidő. Nincs cserénk. Obinna jött be Simon helyére az Újpestnél.
47'
James sérült meg. Ápolni kell. A bal lábát fájlalja. A földön fekszik.
48'
James visszajött a pályára.
49'
Gaál lőtt 22 méterről a balösszekötő helyéről, de Pajovic biztosan védte a lövést.
51'
Jobboldali újpesti szögletet Nagy adta be, de Gaál kifejelte.
53'
Hangya helyett Szivacski jött be.
55'
Egy rövid hazaadás okozott veszélyt a kapunk előtt, de Kamenár a 16-os vonalánál felszabadított.
56'
Remili ütközött Pajoviccsal. Szabadrúgás az Újpest javára.
59'
Baloldali Újpest szöglet. Nagy beadása egy újpestiről pattant ki. Majd Kulcsár indulhatott volna gólhelyzetben, de lesen állította meg az asszisztens.
60'
Novothny hagyott ki egy 100 százalékos gólhelyzetet Kamenárral szemben, de a jobb kapufa mellé emelt.
64'
Novothny lőtt 11 méterről, de Burmeister lábáról szögletre ment. A szöglet után Vaskó ütközött a levegőben, de tudja folytatni a játékot.
66'
Gyorsan elvégzett újpesti szabadrúgás után, Zsótér lőtt 16 méterről a bal kapufa mellé.
68'
Novothny robbant be egy baloldali beadásra, és közelről a hálóba bombázott.
75'
Újpesti szabadrúgás az ötössel egy magasságában az oldalvonalhoz közel. Nagy beadását kivágtuk.
77'
Zsótér helyére Mohl állt be.
81'
Vogyicska helyére Király állt be.
82'
Egy jobboldali újpesti szögletet Windecker lőtt 5 méterről a kapu fölé.
83'
Baloldali szögletünket Remili adta be. Burmeister fejjel megcsúsztatta, ám Pajovic vetődve hárított.