Játékvezetők: Andó-Szabó Sándor; asszisztensek: Tóth II. Vencel, Szalai Dániel.
Ristevski a mai váratlan sérülése miatt nincs a keretben, Remili sajnos nem tudta vállalni a játékot

Gaál indult meg egy jónak tűnő indításra, Kecskés azonban gyorsabb volt, ő érte el a labdát
Vezet az Újpest, a gólszerző Heris. 0-1.
7'
Andric jobboldali beadását Kleisz fejelte ki.
11'
A mérkőzés első 10 perce viszonylag alacsony iramban telt el, az újpesti gólon kívül kiemelkedő esemény nem történt
16'
Ádám adta be jobbról a szögletünket, a védők azonban kifejelték
17'
Saglik cselezett az ötös magasságában, de a sok védő között végül nem tudott lőni
19'
Balogh baloldali beadása sikertelen volt,
22'
Saglik és Berecz összjátékát követően Berecz lőtt kapura 18 méterről, középről, de sajnos kapu fölé ment
24'
A megsérült Kálnoki Kis helyett érkezett Pávkovics a pályán
25'
Debreceni fejelte ki a jobbról beérkező vendég szögletet
26'
Nagy védett egy távoli újpesti próbálkozást
27'
A jobboldali szögletünket követően Saglik fejelt, de kapu mellé
31'
Nagy fogta szépen Andric közeli fejesét
32'
Debreceni kapott sárga lapot lerántásért
37'
Két óriási lehetőségünk maradt ki..előbb Saglik, majd Berecz lőtte Banaiba a labdát közvetlen közelről
39'
Kecskés kapott sárgát, miután Saglikot buktatta
39'
Ádám jobboldali szabadrúgását követően Kleisz fejelt kapu mellé
43'
Saglik veszélyes jobboldali beadását sajnos nem érték el támadóink
45'
Vége az első félidőnek 0-2.
45'
Balogh közel 25 méteres szabadrúgása kötött ki a kapunkban
46'
Az Újpest kezdte a második félidőt, csere egyik csapatnál sem történt
49'
Saglik veszélyes helyről, 17 méterről lőhetett szabadrúgást, de Banai védte
50'
Nagy fogta magabiztosan Heris baloldali beadását
52'
Ádám ballagott le a pályáról, a combja sérülhetett
53'
Nagy érkezett jó ütemben egy jobboldali beadásra
54'
GÓÓÓL! GAÁL szépített! 1-2! A frissen beállt Kulcsár közeli lövését még védte Banai, a kipattanót azonban Gaál bevágta a léc alá
54'
Kulcsár állt be a sérült Ádám helyére
56'
Nagy védte szépen a vendég szabadrúgást
61'
Mohl fejesével újra kétgólos a különbség
62'
Kulcsár tört be a 16-oson belülre, de lövését védte Banai
63'
A szögletet követően nagy kavarodás alakult ki a vendég ötös előterében, de végül Banai megkaparintotta a labdát
64'
Újpesti csere: Andric helyett Bardhi a pályán
67'
Burmeister távoli lövése szállt kapu fölé
70'
Csere nálunk: Saglik helyett Ferenczi érkezik a pályára
74'
Heris próbált fejjel menteni, ami majdnem behullott az újpesti kapuba, Banai ütötte ki a léc alól
76'
Gaál szabadrúgását kifejelték a védők, majd a kipattanót Murka lőtte fölé
78'
Szivacski helyett Király a pályán
80'
Nagy védte Bardhi próbálkozását
83'
Kulcsár lőtt magasan a kapu fölé
85'
Gaál jobboldali beadását Banai fogta
88'
GÓÓÓL! KIRÁLY! 2-3! Berecz lövését még védte Banai, a kipattanót azonban a csereként beálló Király magabiztosan lőtte a kapuba
89'
A szögletünket követően nagy kavarodás alakult ki az ötös előterében, ám nem sikerült kapura lőni, a védők felszabadítottak