Az SZTK kezdte a mérkőzést.
3'
Passzolgatás folyik az első percekben
5'
Mahir Saglik, német-török származású, 33 éves támadó jelenleg próbajátékon szerepel nálunk. Korábban a Paderborn csapatában játszott, 2014-ben a német másodosztály gólkirálya volt.
6'
Gól! Saglik! 1-0! Középről kapott egy kiváló ütemű labdát Saglik, aki egy csellel elküldte védőjét, majd magabiztosan ballal, 13 méterről a bal alsóba lőtt.
10'
Újabb helyzet a mieink előtt! Ismét Saglik került helyzetbe, a 16-oson belül cselezgetett, de végül lőni nem tudott, Ádámhoz került a labda, aki elől tisztáztak a védők.
12'
Remilit állította meg lesen a játékvezető.
18'
Ádám kapott jó labdát, aki lefutotta védőjét, de kissé kisodródott a baloldalra az ötösvonal magasságában, majd előtte a kapu előtt keresztbe.
21'
Saglik lőtt egy bődületes kapufát 17 méterről, majdnem a jobb felső sarokban kötött ki a labda.
24'
Szivacski kapott jó labdát a jobb szélen, de beadása sajnos mélyre sikerült, a kapusé lett
25'
A játékvezető ivószünetet rendelt el
30'
Gól! Berecz! 2-0! Berecz váratlanul, nagyjából 25 méterről lőtte el, és milliméter pontossággal lőtte ki a jobb alsó sarkot. Védhetetlen lövés volt.
37'
Szögletet rúghatott az SZTK, Poleksic kezei közül kicsúszott a labda - bár volt egy kis ütközés egy támadóval, de védőink tisztázni tudtak.
41'
Az utóbbi percekben csökkent az iram a mérkőzésen, a mezőnyben folyik a játék, de sok a pontatlan passz, és az apróbb szabálytalanságok tördelik a játékot.
43'
Szabadot rúghattunk veszélyes helyről, középről, 19 méterről: Vida lőtte 10-20 centivel a kapu fölé.
44'
Gól! 3-0! Ismét Saglik! Egy baloldali szögletet követően Saglikhoz pattant a labda az ötös vonalánál, lefordult védőjéről, majd belőtte.
45'
Vége az első félidőnek, 3-0 a javunkra!
46'
Elkezdődött a második játékrész, mi indítottuk útjára a labdát.
48'
Cseréltünk néhányat a szünetben: Király, Pavlov, Könyves, Osváth, Kleisz, Vaskó, Nagy álltak be és Saglik, Ádám, Vida, Szivacski, Hangya, Korcsmár és Poleksic jöttek le.
50'
Pavlov öt méterről, de három védő szorításában a kapusba lőtte a labdát egy szögletet követően.
53'
Gól! 4-0! Berecz is meglőtte második gólját! Könyves cselezte be magát a 16-oson belülre, majd visszapasszolt Berecznek, aki a 16-oson belül a jobboldalon szintén kicselezett egy védőt, majd éles szögből, nagy erővel laposan a kapuba lőtt.
56'
5-0! Pavlov! Kiváló ütembe ugratták ki Pavlovot, aki néhány méteren keresztül cipelte a labdát, majd 18 méterről, finoman átemelte a kijövő kapus fölött.
59'
Novák érkezett Remili helyére.
60'
Palkó lőtt 17 méterről néhány milliméterrel a kapunk fölé
65'
Ristevski helyett Czingráber a pályán.
67'
Berecz helyett Murka a pályán.
67'
Király fejelt a kapu fölé 11 méterről.
69'
Osváth passzolt Könyvesnek a 16-oson belülre, tolt egyet a labdán, majd jobbal ellőtte a kapu előtt keresztbe.
70'
Preklet lépett pályára Debreceni helyett, közben újra ivószünet a mérkőzésen
75'
Könyves adta be a jobboldalról, Pavlov épphogy megtudta előzni védőjét, de sajnos nem tudta jól eltalálni a labdát, a kapu mellé perdített.
77'
Czingráber távoli lövése pattant meg egy védőn, így lassan csordogált el a kapuig a labda, a kapusnak nem volt nehéz dolga.
79'
6-0! Novák! Egy jobboldali beadást követően Pavlov fejelte le a labdát Nováknak, aki egy cselt követően magabiztosan lőtte a kapu jobboldalába.
86'
Osváth nem hibázott, 7-0!
86'
Büntetőhöz jutottunk, miután Osváthot felrúgták a 16-oson belül.
88'
8-0! Könyves! A baloldalon vezettünk akciót, Murka beadta, a labda Könyveshez került, akinek első lövésést még blokkolták a védők, de a kipattanót már belőtte.
89'
9-0! Novák! Szépen ment el a baloldalon, majd magabiztosan kilőtte a hosszú alsó sarkot.