Vasas - Szolnok

2019. november 10. 17:00

Játékvezetők: Görög Márió, segítői: Punyi Gyula, Berényi Ákos.
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 8 Celsius fokos levegőhőmérséklet, borult ég fogadta a csapatokat és a nézőket. Ezúttal a Szegeden győztes kezdőcsapathoz viszonyítva, Birtalan, Kleisz és Viczián kapott helyet a kezdő tizenegyben. A sérült Balajti nem áll rendelkezésre, mint ahogy Hinora a kispadon foglal helyet, míg Hajdú ezúttal nincs a keretben.
A csapatok 16:15-kor érkeztek ki a stadionba, és elkezdték a bemelegítést.

Szanyó Károly ma ünnepli 46. születésnapját! Vezetőedzőnket Isten éltesse még sokáig, és kívánjuk neki, hogy a csapat ajándékozza meg egy győzelemmel!

1'
Csapatunk a hagyományos, piros mezben, kék nadrágban, míg ellenfelünk kék felsőben és fehér nadrágban. A mérkőzést a Szolnok kezdte.
2'
Sajnos eleredt az eső.
8'
Szatmári szöktette Birtalant, aki 16 méterről átemelte a kapus fölött a labdát, ám egy kicsit elszámította magát, és a háló tetején landolt a labda!
11'
Tisza 17 méteres lövését bravúrral vetődve kiütötte Bősz, a kipattanó labdát Rokszin 7 méterről a kapu fölél vágta 3 méterrel.
14'
Szedlár jobb oldali beadása felpattant egy védő lábán, így középen Birtalan, 14 méterre a kaputól hozzá tudott érni, ám a labdát Molnár védte.
18'
Kovács Milán 18 méteres bal lábas lövését a bal alsó sarok elől Molnár vetődve fogta meg.
23'
Szedlár laposan gurított középre jobbról, de középen minden játékosunk lemaradt.
24'
Lakatos bal oldali, a 11-es ponttal egy magasságban elvégzett bedobása a kapus kezéből kicsúszott, majd a bal kapufáról kifele perdült a labda, és Molnár másodjára megkaparintotta.
29'
Jobb oldali szögletet Szatmári Terbéhez passzolta, akinek beadását Lakatos csúsztatta meg a rövid saroknál, de Molnár védett.
31'
Időközben elállt az eső.
36'
Szedlárnak íveltek fel egy labdát, amit 0 11-es pontnál Szedlár mellre vette, és már fordult volna kapura, de a játékvezető kezezést látott nála.
44'
Jobb oldali szögletet végzett el Rokszin, de kifejeltük a labdát.
45'
Vége az első játékrésznek.
46'
Kezdődik a második félidő. Egyelőre nincs csere.
47'
Szatmári 17 méterről, középről a jobb kapufa mellé lőtt, laposan, mintegy fél méterrel.
51'
A 16-ossal egy magasságban bal oldalon az oldalvonal mellől végzett el szabadrúgást a Szolnok. Szabó Péter, a labda a job felső sarok felé szállt, de Bősz fölé tolta. A jobb oldali szöglet után Horgosi lőtt 14 méterről, középről a bal kapufa mellé csavarta.
54'
Torghelle és Hinora állt be, Kleisz és Birtalan helyére.
54'
Kovács Milán fejelte kapu felé a labdát, amiről a kapu torkában Birtalan maradt le, centikkel.
57'
Vólent ugrott ki a leshatáron, és 40 méteren keresztül, Tóth Bencével a nyakán, majd 13 méterről fölé durrantott.
59'
Hinora bal oldali fél magas beadását Molnár kivetődve fogta meg az érkező Torghelle elől.
62'
Jobb oldali szögletet Szatmári végezte el, Hinora 16 méterről lőtt, de labdája lecsurgott, és Tóth Bence lőtt 14 méterről, a jobb kapufa mellé.
63'
Szatmári bal lábas 17 méteres lövése a bal kapufa mellé suhant.
67'
Terbe kapott sárga lapot feltartásért.
69'
Hinora 9 méteres lövése megpattant egy védő lábán, majd Molnár bravúrral szögletre ütötte a labdát.
70'
Daróczi állt be Szatmári helyére.
71'
Terbe jobb oldali lapos beadását Szedlár a kapu torkából mellé lőtte. Majd Torghelle ollózott a 16-osról, a kapu mellé.
72'
Rokszin helyére Annus állt be.
75'
Kotula beadásszerű lövése a bal felső sarok fölé szállt. Majd Annus lépett ki a leshatáron, a fél pálya után pár méterrel, de 8 méterre a kaputól Bősz leszedte a labdát a támadó lábáról.
78'
Daróczi 15 méteres lapos lövését védte Molnár, a kipattanó labdát pedig Torghelle elől másodjára megfogta.
79'
Tóth Benjamin állt be Berdó helyére.
81'
Torghelle 16 méterről a felső léc fölé rúgta a labdát.
84'
Torghelle kapott egy sárgát szövegelésért.
88'
Bal oldali szögletet Daróczi ívelte be, Viczián a rövid saroknál megcsúsztatta, és csak kevéssel kerülte el a bal kapufát.
89'
3 perc hosszabbítás.
91'
Kovács Milán fejelt centikkel a bal kapufa mellé. Simon Attila állt be Vólent helyére.