Vasas - Szolnok 4-0 (2-0)

2016. január 23. 15:00

Helyszín: Lipót
A mieink hagyományos piros-kék, míg a szolnokiak fehér szerelésben lépnek pályára.

1'
Pár perccel előbb elkezdték a játékot, a Szolnok indította útjának a labdát.
3'
Remili góljával már vezetünk is!!! A bal szélről eresztett el egy lövést, a labda a szolnoki kapuban kötött ki!
6'
Czvitkovics indította Remilit, de sajnos hosszú volt a labda
8'
Balajti passzolt Gajdosnak, aki lőtt, de Nagy magabiztosan védte
9'
GÓL! Czvitkovics végezhetett el egy szabadrúgást, a labdába senki sem tudott beleírni, így neki ítélik a gólt!
12'
Pavlovot rúgták fel a kezdőkörben. A szabadrúgást követően támadást vezettünk, Nagy lőtt fölé az akció végén
15'
Remili és Hangya kényszerítőzött a bal szélen, szögletet harcoltunk ki, melyet követően felszabadítottak a szolnokiak
17'
Debreceni szabálytalankodott Urbinnal szemben, szabadrúgás a Szolnoknak, amit Hangya fejelt ki.
18'
Az ellentámadásból Preklet a jobb szélen Könyveshez juttatta a labdát, kinek lövését védte Hrabina
21'
Lőrinczy lőtt kb 25 méterről, a labda elszállt a kapu fölött.
22'
Nagy szöktette Pavlovot, de les miatt vége a támadásnak.
23'
Szolnoki szabadrúgást Lőrinczy végezte el, Urbin fejelt, de Nagy Geri védett.
24'
Preklet adta be jobbról Könyvesnek, kinek fejesét megfogta Hrabina
26'
Czvitkovics adta be Pavlovnak, aki sajnos nem találta el jól a labdát, kicsit megcsúszott a havas talajon.
27'
Hangya adta be balról, sajnos hosszúra sikeredett, senki sem érte el.
30'
A kemény hideg ellenére jó iramú a mérkőzés
31'
Czvitkovics lövését védi Hrabina
33'
Könyves szerez labdát 20 méterre a szolnoki kaputól, de játékvezető szabálytalannak látta.
34'
Gajdos indult volna meg a jobb szélen, de les miatt mi jövünk szabadrúgással kifelé
36'
Gajdos lőtte rá 20 méterről, de a kaput nem találta el, fölé szállt a labda
37'
Ismét a szolnokiak veszélyeztettek, a jobboldali beadást követően a fejes szerencsére fölé ment.
39'
Pavlov adta be balról Czvitkovicsnak, aki továbbította Könyvesnek, de sajnos lesen tartózkodott.
41'
Egy Preklet-Könyves kényszerítőt követően Preklet tüzelt, de lövését védte Hrabina.
44'
Remili beadásáról késett le kicsit Pavlov
45'
Vége az első félidőnek, 2-0-ra vezetünk!
46'
Egy rövid szünet után kezdődik a második félidő.
47'
A második játékrészre beállt: Póser, Grúz, Romics, Szivacski, Pajovic, Vukasovic, Lázok, Adamovic, Novák, Ubiparip. Nagy J. kivételével mindenki más lejött a pályáról.
50'
Romics mentett szögletre egy baloldali beadást követően, a szöglet nem okozott veszélyt.
55'
Vukasovic adta be jobbról Ubiparipnak, akinek fejesét védte Hrabina
57'
GÓÓL! Novák jobbról előtte, és a kapuban a labda!!
59'
Szolnoki cserék: Nagy I., Zvara, Tóth be; Vermes, Lengyel és Urbin le
63'
GÓÓL!! 4-0! Ubiparip! Hátul bizonytalankodtak a szolnokiak, egy rossz passzra lecsapott Ubiparip, aki nem hibázott, lesipuskás módjára belőtte!
67'
Ubiparip indította Lázokot jó ütemben, de utóbbi lesen tartózkodott
71'
Újabb szolnoki csere: Rokszin állt be Papp helyett.
72'
A második félidőben Lázok viseli a csapatkapitányi karszalagot.
73'
Ubiparip adta be jobbról a labdát, de sajnos Novákot is megtréfálta a havas pálya, nem találta el jól a labdát.