Vasas - SZEOL SC 1-1 (1-0)

2017. február 08. 14:30

Helyszín: Mészöly Kálmán műfüves pálya

0'
Kék felsőben és piros nadrágban játszunk, míg a SZEOL tiszta fehérben. Csapatunk kezdi a meccset.
4'
Mezőnyjáték, még ismerkedik egymással a két csapat
6'
Kapusunk, Nagy Gergely, nagy hangerővel buzdítja csapattársait
8'
Gaál ütközött a jobb szélen az egyik szegedi játékossal, de tudja folytatni a játékot
10'
James lőtt rá a kapura húsz méterről, de elakadt az egyik szegedi védőben
11'
Hangya bukott el a tizenhatoson belül, ám a bíró nem szakította meg a mérkőzést.
15'
GÓÓÓL! Remili baloldali szabadrúgását Saglik fejelte a jobb felső sarokba. 1:0!
16'
Ádám jobboldali szabadrúgását kifejelte egy szegedi védő
17'
Szegedi kontratámadás, de Vaskó kivágta a labdát.
20'
Gaál a kapura rúgta a labdát, amely a kapufa mellett jobbra szállt el.
22'
Gaál jobboldalról adta be Berecznek címezve a labdát, de egy szegedi védő gyorsabban odaért, és tisztázott.
26'
Szegedi kontratámadás, de a lövést Gaál blokkolta
29'
Uraljuk a mérkőzést, a SZEOL elvétve tud kontrákból eljutni a kapunk előteréig.
35'
Szegedi támadás, a baloldalról érkező lövést Nagy Gergely védte magabiztosan
37'
Gaál lőtt rá 25 méterről a kapura, de a labda sajnos fölé szállt
40'
Saglik passzolt Bereczhez, aki középről rálőtte a labdát, amely éppen hogy csak néhány centiméterrel a kapu mellett jobbra hagyta el a játékteret.
43'
Baloldali beadást követően Saglikhoz került a labda, de sajnos lesen volt
45'
Szegedi szögletet vágott ki a védelmünk, ezt követően a bíró lefújta az első félidőt
46'
Elkezdődött a második félidő, kapust cseréltünk. Nagy helyett Póser
50'
Remili 22 méterről szabadrúgást lőtt, de a labda a kapu fölött szállt el
53'
Szép cselsorozat Remilitől, Sagliktól és Gaáltól a szegedi kapu előtt, de az utolsó mozdulat egy szegedi lábé volt
57'
Nagy nyomás alatt tartjuk a SZEOL-t, a játék jelentős része az ő térfelükön zajlik.
60'
Sorcsere nálunk. Bejött Debreceni, Kulcsár, Ferenczi, Király, Murka, Kleisz, Szivacski, lement Saglik, Remili, Gaál, Burmeister, James, Berecz, Ádám.
63'
Tizenegyest ítéltek ellenünk, Szivacski kezezett a tizenhatoson belül, amit Makszimovics be is lőtt. 1:1.
68'
Csapatunk morálját a gól nem zavarta meg, megy tovább a támadójáték
71'
Továbbra is mi domináljuk a meccset, Vaskó több indítással is segíti a támadójátékot
75'
Debreceni ívelte be jobbról a labdát a szegedi kapura, de a kapus Király előtt lehúzta
78'
Egy leshelyzet után egy szegedi játékos elrúgta a labdát, amiért sárgát kapott
85'
A mérkőzés vége felé a szegedi játékosok Tetris-alakzatokként beállnak a kapujuk elé
87'
Kleiszt buktatták 18 méterrel a kapu előtt, a szabadrúgást Risztevszki lőtte rá a kapura, de a kapus védte a hosszúban