Helyszín: Kumberg (Schustergraben strasse 2/A)

Csapatunk, piros mezben, kék nadrágban, míg ellenfelünk tiszta fehérben.
10'
Elnézést kérünk a helyi wifi gyengélkedett.
15'
Hangya ment el a szélen, beadásából, szögletre hárítottak. Saglik szögletére Pavlov érkezett, de lökött. Szabadrúgás kifele.
17'
Vaskó megsérült, helyén Benes a pályán.
23'
Alar 18 méterről a jobb sarokba csavart. 1-0!
25'
Röcher kaopott ajándékba egy labdát a 16-os vonalánál, ám elkapkodta és fölé lőtt.
26'
Maresic kapott sárgát.
27'
Remili 22 méteres szabadrúgása centikkel ment a felső léc fölé.
28'
Pavlov ugorhatott volna ki középen a 16-os vonalánál, ám lesen találta az asszisztens.
30'
Zulechner passzolt az üres kapuba, Zulj középre gurítása után.
34'
Hangya buktatta a 11-es magasságában Pucheggert a jobboldalon. A beadásnál felszabadítottunk.
37'
Röcher lőtt 15 méterről középről a jobb alsó sarokba.
40'
Zulj eresztett el egy életerős lövést 18 méterről, középről, de Polekszics résen volt, és védett.
45'
Vége az első félidőnek. Az első 20 percben egyenrangú ellenfelek játszottak a pályán, Ám a Sturm megrázta magát és 15 perc alatt lőtt 3 gólt. A teljességhez tartozik, hogy nappal szemben játszottunk. Nincs hőség a pályán, viszont legalább 2 ezren foglalnak helyet az egyetlen hosszanti lelátón.
46'
A szünetben cseréltünk. Lement Kleisz, Saglik, Remili, bejött, Ádám, Czingráber, Szivacski. Murka előre ment jobboldali csatárnak, Ádám baloldalra. Kapust is cseréltünk, Polekszics helyére Kamenár állt be. James egy hellyel előrébb ment, a középpályára.
48'
Czingráber vágta fel a félpályánál a szünetben beállt Ovenstadtot.
51'
Ismét Czingráber szabálytalankodott, ezúttal a jobbösszekötő helyén 17 méterre a kaputól. A szintén szünetben beállt Lykogiannis lövése elhalt a sorfalunkban.
58'
Ádám talpalásért kap sárga lapot.
61'
Ide-oda pattogott a labda az ötösünkön, de végül James felszabadított.
63'
Debreceni helyére Király állt be.
64'
Szivacski hátrament középhátvédnek, Ádám a jobboldalon, míg Murka a középpályán játszik tovább. Király pedig a baloldali csatárunk lett.
66'
Schubert fejelt nem sokkal kapu fölé, egy baloldali beadás után.
68'
Ádám baloldali szögletét Benes fejelte a kapu bal alsó sarkába! 3-1!
70'
Ádámé lett a csapatkapitányi karszalag.
73'
Vida 30 méterről egy kipattanó labdát kapásból, a jobb felső sarokba bombázott! 3-2!
76'
Ádám baloldali szögleténél, mintha Benes és Pavlov egymást zavarta volna, de nem sikerült kapura fejelniük.
81'
Büntetőhöz jutottunk. Pavlovot vágták fel.
83'
Ádám lövése a jobb alsó sarokban kötött ki! 3-3!
84'
Koch kapott az esetnél sárgát!
85'
Murkát vágták fel a jobboldali 16-osnál! Ádám ballal rálőtte, ám 2 méterrel a felső léc fölé lőtt.
88'
Baloldalról Hangya beadta, Ádám 5 méterről a felső lécre vágta a labdát, a kipattanóra pedig Murka érkezett, aki a kapuba fejelt a kapus fölött.