Játékvezetők: Szilasi Szabolcs, segítői: Aradi József, Mohos Milán.
Tisztelettel köszöntöm olvasóinkat! 29 Celsius fokos levegőhőmérséklet, fátyol felhős idő.

Csapatunk fehérben, ellenfelünk sárga-feketében. A Soroksár kezdte a mérkőzést.
Balajti, Szatmári kényszerítőnél hosszú volt a labda támadónknak.
Szatmári ment el a jobb szélen, alapvonali beívelését Varga húzta le.
10'
Lőrinczy 40 méteres szabadrúgását fogta biztosan Szmola.
11'
Király 18 méteres középről leadott lapos lövését fogta Varga, a jobb sarok elől.
14'
Huszák 18 méterről, középről lőtt, lapos labdája a jobb alsó sarok mellett zúgott el.
15'
Birtalant vágták fel középen 18 méterre a kaputól. A szabadrúgást Birtalan a jobb felső sarok felé csavarta, de Varga védett.
17'
Gárdos a gólszerző! 0-1! Gárdos középen megugrott, majd a félmagas labdát, 16 méterről, ballal, Szmola mellett a bal alsó sarokba bombázta.
21'
Huszák a gólszerző, 0-2! Lőrinczy baloldalról középre játszotta a labdát, az érkező Huszák 14 méterről egy védőt érintve jobb oldali sarokba lőtt.
23'
Király baloldali beadását Varga húzta le, a berobbanó támadóink elől.
26'
Jobboldali szögletet Szatmári Szivacskihoz játszott, beadását a védők kivágták. Majd Hinora jutott lövéshez a baloldali 16-os sarkához közel, ám labdája 2 méterrel a kapu fölé szállt.
35'
Szabadrúgáshoz jutottunk. Szatmári beadását Birtalan senkitől sem zavartatva 11 méterről a bal kapufa mellé bólintotta.
37'
Kovács 16 méterről fölé bombázott.
38'
Lakatos adta be balról, az alapvonalról, labdáját Birtalan kissé eltörte, így az erőtlenül Varga kezében kötött ki.
42'
Lakatos passzolta Balajtihoz a balösszekötő helyén, ahonnan támadónk a bal hosszú sarokba csavarta a játékszert. 1-2!
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Csere nem volt a szünetben.
48'
Hinora tört be a baloldalon a 16-oson belülre, kétszer is lőtt, de Takácsban elakadt a labda mind kétszer.
50'
Hinorát ugratta ki Szatmári, majd 10 méteres lövése a spárgázó Vargában elakadt.
52'
Orosz 16 méteres lövése szállt 3 méterrel a kapu fölé.
53'
Tóth Bence 35 méteres, középről leadott lövése 2 méterrel a jobb kapufa mellé szállt.
57'
Kovács Milán hátulról buktatott.
58'
30 méterről Lőrinczy 3 méterrel a kapunk fölé lőtt. Majd Lakatos futott el a baloldalon, lövésébe belevetődtek. Szöglet.
60'
Szatmári baloldali beadását Szivacski a jobboldali ötös sarkától mellé lőtte.
61'
Balajti a gólszerző! 2-2! Szatmári, Birtalan volt a labda útja. Támadónk a jobboldalról középre lőtte a labdát, amit Balajti közelről a hálóba pofozott.
62'
Csonka helyére Derekas állt be.
64'
Hinora ment el a baloldalon, középre adását a védők kivágták Balajti elől.
66'
Misic jött be Orosz helyére.
68'
Birtalan jobboldali beadása Gyömbér kezére pattant a kapu előterében, de a síp néma maradt.
69'
Szatmári a gólszerző! 3-2! Szatmári vezette a labdát a 16-os előterében keresztbe, majd jobbal a jobb alsó sarokba lőtte vissza a labdát. 3-2!
71'
Hinora a gólszerző! Egy kipattanó labdára a 11-es pontnál Hinora csapott le, és elemi erővel a jobb felső sarokba bombázott. 4-2!
72'
Erdélyi helyére Pál állt be.
77'
Lakatos baloldali alapvonali beadását Varga fülelte le támadóink elől.
81'
Gál és Daróczi állt be, Király és Kovács helyére.
83'
Daróczi köténnyel menet el a bal szélen, beadását szögletre hárították. Szatmári szögletére Birtalan és Varga érkezett, az ötösön kívül kiejtette a kapus a labdát, a játékvezető szabadrúgást ítélt a Soroksárnak.
87'
Rétyi állt be Birtalan helyére.
89'
Rétyi tört be a 16-oson belülre, majd a lövés pillanatában Takács felvágta. 11-es.
90'
Balajti a bal alsó sarokba lőtt! 5-2!
91'
Takács kapott sárgát, a 11-es helyzetnél.
92'
Hinora majd Rétyi hagyott ki egymás után két nagy gólhelyzetet. Hinora elől becsúszva mentettek, Rétyi pedig 1 méterrel a léc fölé lőtt 8 méterről. 2 perc hosszabbítás.
93'
Vége a találkozónak. Csapatunk 0-2-ről a második félidőt meghajtotta, és olykor sziporkázó játékkal nyert. Nem ok nélkül tapsol felállva a mintegy kétezer fős közönség. Szép volt fiúk!