2019. július 17. 20:00

Helyszín: Illovszky Rudolf Stadion
25 Celsius fok, felhőtlen ég fogadta a mintegy 400 nézőt és a csapatokat.

1'
Csapatunk kék felsőben, piros nadrágban, míg ellenfelünk tiszta fehérben. Ellenfelünk kezdte a mérkőzést.
3'
Tóth Milán a gólszerző! 0-1! A jobboldalon lesgyanús helyzetből Ott ment el az alapvonalig, beadását Tóth Milán lőtte a kapu közepébe.
6'
Birtalan lőtt 26 méterről a balösszekötő helyéről, 1 méterre a jobb kapufa mellé.
10'
Szatmári ívelt fel 35 méterről egy szabadrúgást, Gál az ötös sarkától visszafejelte, de a védők felszabadítottak.
12'
Kokenszki fejelt középről az ötösről, Bősz védett, de lesállást fújt a játékvezető.
14'
Szabadrúgás a baloldalról az ötös magasságában. Daróczit rúgták fel. Szatmári beívelését lehúzta Ordasi.
20'
Gál 26 méterről kapásból lőtt, ám Ordasi biztosan védett.
22'
Terbe baloldali beadását Balajti közelről rálőtte. A labda Ordasi kezéről a jobb sarokba perdült. 1-1!
26'
Ottot vágta fel Szilágyi a kaputól 28 méterre, az oldalvonal mellől, Vattai beadását Horváth Gábor megelőzve Bőszt, a jobboldali kapufára fejelte.
29'
Kiss Dávid 15 méteres , bal összekötő helyéről eleresztett löketét Bősz vetődve, félkézzel ütötte ki a jobb sarok elől.
33'
Egy jobboldali beadás után, Ott elől szabadított fel szögletre Szilágyi.
34'
Szatmárit rúgták fel a 16-oson belül.
36'
Balajti bal alsóba lőtte, bár a kapus is arra vetődött. 2-1!
38'
Szatmári 27 méteres bombája a felső lécről pattant ki.
39'
Balajti, mesterhármas! Birtalan adta a labdát jobbról támadónknak, aki öt méterről, estében a kapu közepébe emelt. 3-1!
41'
Szivacski volt szabálytalan, felvágta Kokenszkit.
45'
Vége az első játékrésznek. A lelkes RKSK játékosok a félidő első harmadában ránk ijesztettek, de utána felülkerekedtünk rajtuk.
46'
Beállt Hajdú, Kovács Milán, Szmola, Hinora, lement Gál, Lakatos, Bősz, Szivacski. Az RKSK-nál beállt Misu, Kuhár, Bányai, Horváth P. Lement Vattai, Horváth B., Kokensznki, és Ott.
54'
Jobboldali szögletet végez el Szatmári. Beadását Balajti 15 méterről rálőtte, de egy védő bele vetődött.
55'
Birtalan fejjel eredményes! 4-1! Szatmári adta be jobboldalról a labdát, középen Birtalan ugrott a legmagasabbra, és 7 méterről a jobb felső sarokba fejelt.
60'
Borbély jön be Szilágyi helyére.
64'
Baloldali szögletet ívelt be Szatmári. Kovács Milán fejelt, Lovász fejelte ki a gólvonalról.
65'
Daróczi helyére Rétyi állt be. Daróczi az előző percben a jobboldali oldalhálóba bombázott 4 méterről.
66'
Rétyit ütötték el a baloldalon az ötös magasságában. Borbély rálőtte a rövidsarokra, de Lovász kifejelte szögletre.
67'
Kapornai állt be Szatmári helyére.
68'
Jobboldali szögletünket Hinora végezte el, de Terbe fölé rúgta 2 méterrel.
69'
Horváth G. helyére Országh helyére. Tóth B. helyén pedig Viczián.
75'
Rétyi ugrott ki Kovács Milán labdájával két védő között, majd 13 méterről átemelte a kifutó kapus felett, ám a bal kapufa mellé szállt a labda.
78'
Rétyi a gólszerző! 5-1! Támadónk kapott egy labdát a kaputól 8 méterre. Kicselezte a kapust, majd 5 méterről ballal a kapu közepébe gurított.
85'
Büntetőhöz jutott az RKSK. Horváth Patrikot vágta fel Viczián.
86'
Aranyos Mózes a bal felső sarokba vágta a labdát. 5-2!
87'
Rétyi két jó csel után 12 méterről középre lőtt, Ordasi védett.
88'
Kiss D. helyére Balogh T. állt be.
89'
Hinora lövését blokkolták a védők, jobboldali szöglet. Hinora beadását Birtalan fejelte rá, Ordasi a léc alól tolta ki.