Vasas - Puskás Akadémia 1-0 (1-0)

2016. április 23. 18:00

Játékvezetők: Farkas Ádám; asszisztensek: Ring György és Tóth II. Vencel
Helyszín: Illovszky stadion, 3.350 néző
A mieink a szokásos piros-kék felsőben, kék nadrágban, piros sportszárban, míg a Puskás Akadémia sárga felsőben, fehér nadrágban és sárga sportszárban lépnek pályára.

1'
A vendég PAFC kezdte a mérkőzést
2'
Az első támadást mi vezettük, Moha tudta majdnem kapura tenni a bal oldalról már közel az ötöshöz, de egy védő mentett a lövés előtti pillanatban
3'
Müllert indították kiváló ütemben, de sajnos Tar gyorsabb volt nála, így nem tudott lőni
5'
Nagyon határozottan kezdünk, mi irányítjuk az első perceket
6'
Ádám maradt le Ristevski baloldali beadásáról
7'
GÓÓÓÓÓÓLL!!!! VEZETÜNK! KORCSMÁR! Egy szögletet követően először nem tudtuk kapura tenni a labdát, a második próbálkozásra Korcsmár fejesét először Pogacsics még kapufára tolta, de a kipattanót már belőtte.
10'
A gólunkat követően összekapta magát a PAFC, feléledt a játékuk
13'
Elképesztő szurkolás az Illovszkyban! Felelgetős szurkolás a rajongóktól HAJRÁ - VASAS!
15'
Sallai próbálkozott távolról, de egy méterrel fölé szállt a labda.
16'
3350 néző látogatott ki a mérkőzésre
18'
Pekár lőtte el 28 méterről, de jócskán a kapu mellé ment
19'
Hermány érkezett kiváló ütemben egy beadásra és lehúzta a levegőben a úszva.
21'
Ismét felzendült a felelgetős szurkolói rigmus, szuper a hangulat!
23'
Majdnem gól, Remili adta be jobbról, ide-oda pattogott a labda az ötösön belül Ristevski fejesét követően, de nem sikerült kapura tenni a labdát.
24'
Ádám iramodott meg, egészen a 16-osig cipelte, folyamatosan zavarta őt Fiola, végül lövését védte Pogacsics.
24'
Szivacski kapott sárgát taktikai fault miatt,
25'
Remili is kapott egy sárga lapot.
26'
Pekár is kapott egy sárgát miután felrúgta Ristevskit, sajnos ápolni is kell játékosunkat.
27'
Zsótér indult meg egymaga a félpályától, végül Korcsmár tudta szerelni szépen
29'
Könyvest állította meg lesen a játékvezető
30'
Könyves indult meg a jobboldalon, beadta laposan, de sajnos senki nem tudott beleérni, nagyon közel álltuk a második gólhoz.
32'
Jobboldalon cipelte a labdát sok méteren keresztül Pekár, a 16-os vonalánál Debreceni szerelte szépen becsúszva
34'
Pekár adta be jobbról, Zsótér lőtt a bal oldalon közel a jobb kapufához, de Szivacski blokkolta a lövést
36'
A mezőnyben járattuk a labdát, majd Könyves adta be jobbról, végül nem tudtunk kapura fejelni.
38'
Baloldali szöglet a PAFC-nak, Hermány öklözte ki
40'
20 méterről, középről jöhetnek szabaddal a vendégek: Zsótér emelte rá, a kapufán csattant a labda.
41'
Egymás után két távoli PAFC próbálkozást is blokkoltunk a 16-os előterében
42'
A félidő végén aktívabbak a vendégek, be tudnak szorítani a saját kapunk elé
44'
Hermány védte magabiztosan Mészáros fejesét
44'
1 perc a ráadás
45'
Vége a félidőnek! 1-0 a javunkra!
46'
Mi kezdjük a második félidőt, és cseréltünk is: Remili helyett Pavlov folytatja a pályán.
47'
Ádám 16-oson belül eleresztett lövését védte Pogacsics
49'
Hermánynak kellett egymás után kétszer is védeni
50'
Tűzijáték a vendég kapu előtt is, Pavlov és Berecz is próbálkozott, de blokkolták a védők. A szögletet Korcsmár fejelte rá, de Pogacsics védett.
51'
Sallai 20 méteres lövése ment mellé
54'
Újra eleredt az eső, egyre csúszósabb a pálya
56'
Könyves kapott egy kitűnő labdát, de a 11-es pontról sajnos a bal kapufa mellé lőtte
57'
Pekár adott be a jobb szélről egy szabadrúgást, de sikerült felszabadítanunk.
57'
Zsótér helyett Castillion a pályán
58'
Pavlov tette rá 22 méterről jobbal, de Pogacsics védett
59'
Sallai jobboldali beadása mindenki felett elszállt.
61'
Polonkai lőtte magasan fölé
62'
Nagy veszélye vendég kapu előtt, Szivacski adta be egy szép cselt követően jobbról, de sajnos nem tudtuk kapura tenni a labdát, majd néhány másodperccel később Vida lövését blokkolták a védők.
63'
Sallai helyett Bacelic-Grgic
64'
Egy Hermány védést követően Szivacski is mentett egyet az utolsó pillanatban.
65'
Zsidai helyett Márkvárt jött be
66'
Ferenczi állt be Ádám helyére
68'
Nagy harc a pályán, mindkét csapat gólra törekszik
70'
Castillion fejese csattant a keresztlécen,
72'
A vendég szögletet Szivacski fejelte ki, majd egy beívelést követően Mészáros fejelt fölé