Játékvezetők: Iványi Zoltán; asszisztensek: Albert István, Buzás Balázs.
Gaál, Kleisz, Csiki és Szivacski sérülés miatt, James pedig eltiltás miatt (5 sárga lap) nincs a keretben.

1'
Elkezdődött a találkozó, hajrá, Vasas!
3'
Csapatunk piros-kék szerelésben, a vendégek sárga-fehér mezben, sötétkék nadrágban a pályán
7'
Berecz próbálkozott 16 méterről, lövése szögletre pattant egy védőről. Az ezt követő sarokrúgás veszélytelen volt
12'
Berecz próbálkozott újra, most közel 22 méterről, lövése azonban fölé szállt
14'
Molnár célozta meg a jobb alsót 15 méterről, Nagy védett hatalmasat
15'
Trajkovski kapott sárga lapot
18'
Szögletet végeztünk el balról, veszélytelen volt
22'
Vezet a Puskás Akadémia, Spandler lőtt gólt 4
23'
Diallo kapott sárga lapot
24'
Perosevic lőtt fölé 18 méterről egy szögletet követően
27'
Sajnos pontatlanok vagyunk elöl, hibák csúsznak az utolsó passzokba a támadások végén
32'
Beneshez került labda a PAFC ötösénél miután Ádám belecsúsztatott fejjel, majd kapura lőtt, de Hegedüs bravúrosan védett
33'
Berecz lőtt távolról, Hegedüsről kipattant, majd Ádám érkezett és a kapuba passzolt, de les miatt érvénytelen a találat
42'
Berecz kapott labdát balról, egy átvételt követően megcélozta a jobb alsót a védők szorításában, de Hegedüs nagyot védett
44'
Berecz kapott sárga lapot, a következő mérkőzésen eltiltott lesz (ötödik sárga). Közben egy perc a ráadás
45'
Vége a félidőnek, egy góllal vezetnek a vendégek
46'
Elkezdődött a második játékrész. Csapatunk cserélt, Remili helyett Vogyicska folytatja. A csapatkapitányi karszalagot Ádám vette át
47'
Barczi veszélyeztetett máris, lövése azonban kapu mellé ment
51'
Cserélnek a vendégek, Diallo helyén Radó a pályán
55'
Aktívan kezdtük a második félidőt, nyomás alatt tartjuk a vendégeket, de a gólhelyzetekre várni kell
57'
Berecz lőtt laposan távolról, de kapu mellé ment
57'
Veszélyesen érkezett be Hangya szöglete jobbról, Hegedüs azonban kiöklözte
60'
Óriási helyzetbe került Ádám, az öt méteres lövésébe azonban belevetődtek a védők
65'
Csere a vendégeknél: Molnár helyett Mevoungou a pályán
67'
Poór kapott sárga lapot
68'
Cserél nálunk is: Egerszegi helyett érkezett Pavlov. Átálltunk 3-4-3-as felállásra.
74'
Mevoungpu kapott sárga lapot
75'
Benes próbálkozott fejjel, Hegedüs védte
77'
Kihasználtuk a harmadik cserénket is: Vaskó támadónak állt be Barczi helyett
80'
Vaskó kapott sárga lapot
84'
Radó gólt lőtt, kétgólos hátrányba kerültünk
88'
Zsidai - Szakály csere a vendégeknél
89'
Vaskó találta el rosszul a labdát, Hegedüs könnyen fogta
90'
4 perc a hosszabbítás